Chumi pon 1.11.2010 20:07

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik), cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#})i imam jedan hard disk 80gb instaliran windows xp sp3 i ima dosta igara (ostavio bi ga ja sebi ali mi maticna ne podrzava 2 ide kabla) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Iz Splita sam.

 

Evo pa glasajte.

 

opcom pon 1.11.2010 20:10

imam pun tavan starih stvari ali ne znam kome trebaju. ima svašta. pozdravljam ideju. ponekad me zovu ljudi i nešto prodam za 20-30 kn ali sve to je već staro pa bolje podijeliti nego baciti.

mtopol pon 1.11.2010 20:16
Chumi kaže...

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik) i cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#}) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Evo pa glasajte.

 

kako da ti se netko javi na PM kad ti je onemoguceno??

Chumi pon 1.11.2010 20:17
mtopol kaže...
Chumi kaže...

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik) i cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#}) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Evo pa glasajte.

 

kako da ti se netko javi na PM kad ti je onemoguceno??

cek zaboravio sam na to sad je ukljuceno

The Unforgiven pon 1.11.2010 21:23

Podržavam ideju svakako, al' mislim da bi se onda u toj novo-otvorenoj temi u tu svrhu trebalo pridržavati nekih pravila, kao što su:

 

 

  • Dogovor oko give-outa samo preko privatnih poruka, da se tema ne bi bezveze zagušivala kojekakvim "Daj meni!!!11", "očuoču oču jaaa!!!!111jedanjedanstojedanajt"
  • Korisnik koji daje nešto mora napisati svoju lokaciju, kako bi se otprilike znao procijeniti iznos poštarine
  • Ovo se vjerojatno podrazumijeva, ali stvari koje se daju su vjerojatno u funkcionalnom stanju, ako nisu, bilo bi poželjno reći ako nešto ne štima, i što bi to bilo

 

Imam možda par stvari kojih bi se odrekao, još razmišljam {#}

ShadoW pon 1.11.2010 21:32
The Unforgiven kaže...

Podržavam ideju svakako, al' mislim da bi se onda u toj novo-otvorenoj temi u tu svrhu trebalo pridržavati nekih pravila, kao što su:

 

 

  • Dogovor oko give-outa samo preko privatnih poruka, da se tema ne bi bezveze zagušivala kojekakvim "Daj meni!!!11", "očuoču oču jaaa!!!!111jedanjedanstojedanajt"
  • Korisnik koji daje nešto mora napisati svoju lokaciju, kako bi se otprilike znao procijeniti iznos poštarine
  • Ovo se vjerojatno podrazumijeva, ali stvari koje se daju su vjerojatno u funkcionalnom stanju, ako nisu, bilo bi poželjno reći ako nešto ne štima, i što bi to bilo

 

Imam možda par stvari kojih bi se odrekao, još razmišljam {#}

Bojim se da ce biti ljudi koji se pisat da daju neke stvari koje nemaju ili ce davati stvari koje ne valjaju bez da napisu da ne valjaju i onda netko bezveze plati postarinu.

Ako nesto bude davao posalji meni prvo PP {#}

ShadoW pon 1.11.2010 21:52
sheX kaže...

Poklanjam staru 7900GX2...grafa radi perfektno...

Jel to PCI ex ili AGP? Meni svakako treba{#} Odakle si? Imam jedan stari komp koji vec sastavljam duze vrijeme i fali mi posten proc (prijatelju sam posudio P4 2.53GHz i on ga bacio {#}{#}) i grafa. A ako je PCI ex onda imam jedan drugi komp kojem fali grafa...

Dajem MS napajanje u zamjenu : )) Radi normalno.

alankish pon 1.11.2010 23:39

Podržavam ideju, još mi se čini zanimljivija ideja oko razmjene komponenti i dijelova samo neznam kako realizirat primopredaju putem pošte, a vjerujem da svatko ima nekakav komad hardvera koji netreba, pa bi ga mijenjao za nešto što mu treba.Ja sam npr. pred par mjeseci trebao socket 370 ploču i socket 754 ploču.

Maly Zeleny sri 3.11.2010 16:53
Chumi kaže...

Znam da mi naslov nije bas dobar ali evo sta sam mislio.

 

Da se otvori kao neki podforum ili sticky tema gdje ljudi sa bug foruma daruju neke komponente koje njima ne tribaju da po kuci ne skupljaju samo prasinu a nekome stvarno tribaju...

 

Postarinu bi placao ''kupac''.

 

Evo ja prvi se javljam da dajem amd athlon 64 3000+ socket 939 sa hladnjakom radi odlično (jos uvik), cd przilicu(koja cita i dvd-ove{#})i imam jedan hard disk 80gb instaliran windows xp sp3 i ima dosta igara (ostavio bi ga ja sebi ali mi maticna ne podrzava 2 ide kabla) pa ako je neko zainteresiran nek mi se javi na pm(nema veze prosla ova ideja ili ne).

 

Iz Splita sam.

 

Evo pa glasajte.

 

Ideja nije loša,imam i ja starih stvari,imam knjiga (nećete vjerovati) iz 2. razreda osnovne škole,no naravno knjige nebi bile baš od neke koristi... {#}

Master Infirmiy sri 3.11.2010 19:18

Mijenjam ak može stari laptop u ispravnom stanju bez windowsa iz 1980.g  za comodore 64,iskreno ja nemogu pronaći windowse za

laptop pošto laptop ne podržava ništa drugo osim disketne jedinice, može zamjena i za amigu  meni će koristit amiga ili comodore 64

za stare igre  a isto tako mislim da će već neko pronaći windowse na disketi i osposobit si laptop.

KUČIŠTE NA POKLON

Zamjena može kod mene pišem iz Sisačko Moslavačke Županije iz mjesta Tanac koji se nalazi nedaleko od Jasenovca

Damir1908 pon 29.4.2013 00:09

Stara tema al eto imam dosta przilica , penitum 3 ( 2 komada) , athlon 939 2 proca ilii 1 nisam siguran... 775 ploca kojoj otisli kondezatori pokusao zamjenit al nisam uspio .. ako netko ima 775 bilo koju srot plocu neka se javi jer imam jedan 775 proc pa bi htio sklopit neki komp za frenda posto meni ne treba al eto kazu " tvoje je ono samo sto si poklonio " :)