dncrmt sub 10.4.2010 14:07

Dakle,želim urediti OP da nadodam par novih programa u ovoj temi,ali kada stisnem pošalji,nakon par trenutaka izbaci mi poruku "stranice su trenutno nedostupne".Probao sam par puta danas i jučer,očistio sam cache i cookije za svaki slučaj,ali nije pomoglo.

Miro ned 11.4.2010 02:44
dncrmt kaže...

Dakle,želim urediti OP da nadodam par novih programa u ovoj temi,ali kada stisnem pošalji,nakon par trenutaka izbaci mi poruku "stranice su trenutno nedostupne".Probao sam par puta danas i jučer,očistio sam cache i cookije za svaki slučaj,ali nije pomoglo.

Pokušao sam pristupiti i nemam nikakvih problema... Tako da jednostavno probaj opet.

Don Kihoty pet 23.4.2010 22:42
dncrmt kaže...

Sad sam već sto puta isprobao i čak sam probao na prijateljevom računalu,ali isti problem."Stranice nedostupne"čim stisnem pošalji.Ne znam u čemu bi mogao biti problem.

Probaj drugim browserom...

Batista pet 23.4.2010 22:49

Da, to sam i ja par puta dozivio u svojoj temi za konfiguracije... Cim je post dulji - teze ze uploada. Modovi, da se ja nadovezem - zasto ne mogu poravnavat rijeci ? Poravnam, posaljem, ali rezultat je katastrofa. X puta sam to spomenuo, ali nisam dobio odgovor !

Branimir2412 uto 22.6.2010 11:30

Imam jedan prijedlog vezan uz privatne poruke. Nisam htio otvarati novu temu jer prijedlog je usko vezan za uređivanje poruka.

Prijedlog glasi:

Dali bi mogli napraviti opciju u privatnim porukama da označimo poruke koje želimo obrisati i samo da označene poruke budu obrisane?

Za sada samo ima opcija brisanja privatnih poruka pojedinačno ili sve zajedno. Pa ako se nakupi dosta poruka i ima par poruka koje želim ostaviti, moram brisati neželjene poruke jednu po jednu. Što malo živcira.

 

Zahvaljujem