doxy sub 14.8.2010 01:14

Naime, kad stisnem TU, TD ili HVALA, odmah me baci na zadnju poruku u temi, i naravno, nemože se ni stisnut kaj je najgore. U čemu je problem?

 

EDIT:

Još nekaj, s ovim problemom sam primijetio još jedan. Svaki put kad otvorim neku temu, cijela desna traka s popisom aktivnih tema i oglasima, kao i profilom nestane.

doxy sub 14.8.2010 01:20

Ma nikakve promjene nisam imao, a vidim da tokom dana su se neki žalili na isti problem. Dakle to foruma je.

Usput, na zadnjoj verziji Mozzile FF3, Win7.

Inače imaš pametne postove, al ovaj ti je prebahat. Ohladi.

Lazarus Long sub 14.8.2010 01:32
doxy kaže...

 

Inače imaš pametne postove, al ovaj ti je prebahat. Ohladi.

  Hvala za komplimente ali upravo sam pritisnuo HVALA iz Opere (10.61) a sto se tice djelova koje ti "nestaju" mozda imas ukljuceno da ti se prikazuju bookmarksi sa leve strane. To se i kod meni desi na Operi (ponekad)

 

Jedino sto mi pada na pamet je to da ti rade problemi cookiesi ili neki add-on. Ako imas XP Mode na sedmici instaliraj FF tamo i vidi sta se desava. Ne koristim FF ....ovde trebamo nekog Firefoxasa da objasni stvari. Mozda backup (Firefoxa) svega i reinstalacija?

 

Probao sai na FF 4 beta 3?

Lazarus Long sub 14.8.2010 01:34
doxy kaže...

 

  Svaki put kad otvorim neku temu, cijela desna traka s popisom aktivnih tema i oglasima, kao i profilom nestane.

  Pa i kod mene nestane popis i profil prilikom pokretanja nove teme. Mozda si mislio na pokretanje odgovora?

Domagoj sub 14.8.2010 09:19

Izgleda kao problem s JavaScriptom, a tu se nije ništa već dugo mijenjalo, i većini radi u redu, tako da su vjerojatno problemi kod vas. Također, moguće je da ne rade dok se stranica ne učita do kraja.

 

Što se tiče desnog menija, on automatski nestaje pri manjim reozlucijama.

doxy sub 14.8.2010 10:35

Jutro, evo problem nestao sam od sebe...wtf.

Kaj se tiče desnog menija, sto posto nije problem rezolucije, jer u 2 godine nijednom mi se to nije dogodilo. Bilo na 17" ili na 22".

Hvala svima.