Tionio ned 21.6.2009 21:18

Kad sam htio staviti sliku na profil, uvijek sam je stavljao s interneta, sad imam jednu dobru fotku na hardu i kad je idem stavljat, kaze da je stavljena, al kao sto vidite, nema mi je u profilu!Plač Molim pomoc.....hvala

pod009 ned 21.6.2009 21:20
Tionio kaže...

Kad sam htio staviti sliku na profil, uvijek sam je stavljao s interneta, sad imam jednu dobru fotku na hardu i kad je idem stavljat, kaze da je stavljena, al kao sto vidite, nema mi je u profilu!Plač Molim pomoc.....hvala

jesi li kliknio "Snimi promjene"??koji format je slika??

Tionio ned 21.6.2009 21:21
pod009 kaže...
Tionio kaže...

Kad sam htio staviti sliku na profil, uvijek sam je stavljao s interneta, sad imam jednu dobru fotku na hardu i kad je idem stavljat, kaze da je stavljena, al kao sto vidite, nema mi je u profilu!Plač Molim pomoc.....hvala

jesi li kliknio "Snimi promjene"??koji format je slika??

jesam, 600x400, jpg....

Razer Mamba ned 21.6.2009 21:31
Tionio kaže...

joojjjj...samo nek vidi sto prije!!!Plač

Evo mozda ti ja nekako pomognem ali sumnjam

 

Prvo ajde u ''Uredi profil'' pa stisni ''zamijeni sliku'' dodas sliku racunala treba ti biti manja od 2 mb i format 400x400 bi ti bilo najbolje ako se ne varam onda kad si je dodao stisni PREBACI SLIKU i na kraju snimi i onda izidi iz firefoxa pa opet udi ili stisni tipku refresh i onda provjeri...javi ako uspije Smijeh

Tionio ned 21.6.2009 21:36
Razer Mamba kaže...

Evo mozda ti ja nekako pomognem ali sumnjam

 

Prvo ajde u ''Uredi profil'' pa stisni ''zamijeni sliku'' dodas sliku racunala treba ti biti manja od 2 mb i format 400x400 bi ti bilo najbolje ako se ne varam onda kad si je dodao stisni PREBACI SLIKU i na kraju snimi i onda izidi iz firefoxa pa opet udi ili stisni tipku refresh i onda provjeri...javi ako uspije Smijeh

hvala, to znam i sam, al nist....BTW hvala Tomislavu, sad cu probat drugu sliku, P.S. Tomislave mozes promjeniti slikicu, VIDIO SAM!

hvala!

Tomislav95 ned 21.6.2009 21:38
Tionio kaže...
Razer Mamba kaže...

Evo mozda ti ja nekako pomognem ali sumnjam

 

Prvo ajde u ''Uredi profil'' pa stisni ''zamijeni sliku'' dodas sliku racunala treba ti biti manja od 2 mb i format 400x400 bi ti bilo najbolje ako se ne varam onda kad si je dodao stisni PREBACI SLIKU i na kraju snimi i onda izidi iz firefoxa pa opet udi ili stisni tipku refresh i onda provjeri...javi ako uspije Smijeh

hvala, to znam i sam, al nist....BTW hvala Tomislavu, sad cu probat drugu sliku, P.S. Tomislave mozes promjeniti slikicu, VIDIO SAM!

hvala!

Evo!Ista slika,drugi format!

Sad je dobra!

Tomislav95 ned 21.6.2009 22:18
Tionio kaže...
Tomislav95 kaže...

To je nacrtano?

da, zato je meni bilo neophodno da je stavim s kompa, jer sam je nacrtao skenirao i stavio na komp, a takve nema na netu hehe....Cool

Dobra je slika!!1

Daj meni jednu napravi...Smijeh

Tionio ned 21.6.2009 22:20
Tomislav95 kaže...
Tionio kaže...
Tomislav95 kaže...

To je nacrtano?

da, zato je meni bilo neophodno da je stavim s kompa, jer sam je nacrtao skenirao i stavio na komp, a takve nema na netu hehe....Cool

Dobra je slika!!1

Daj meni jednu napravi...Smijeh

kad bude pocela skola, to radim samo pod satom..... doma nemam zivaca, al posjeti me na jesen...heheNamigiva