R4zOR229 ned 24.8.2008 17:59

Mislim da bi bilo dosta dobro stavit onu opciju moj komp koja postoji na pc ekspert forumu buduci da je ovo forum specijaliziran za racunala tj dobro bi doslo mogu covjeku odma odgovorit na post al on napiso npr svoj graf pa moram cekat njegov sljedeci post isto tako ima problem s pc-em pogledam komponente OS odma mi bi bilo malo jasnije:Zato bi vas molio da razmotrite ovo.

 

Hvala

Sharp ned 24.8.2008 22:02
R4zOR229 kaže...

Mislim da bi bilo dosta dobro stavit onu opciju moj komp koja postoji na pc ekspert forumu buduci da je ovo forum specijaliziran za racunala tj dobro bi doslo mogu covjeku odma odgovorit na post al on napiso npr svoj graf pa moram cekat njegov sljedeci post isto tako ima problem s pc-em pogledam komponente OS odma mi bi bilo malo jasnije:Zato bi vas molio da razmotrite ovo.

 

Hvala

 Eeee to bi bilo jako dobro..
Slazem se!
puma1400 ned 24.8.2008 23:36
R4zOR229 kaže...

Mislim da bi bilo dosta dobro stavit onu opciju moj komp koja postoji na pc ekspert forumu buduci da je ovo forum specijaliziran za racunala tj dobro bi doslo mogu covjeku odma odgovorit na post al on napiso npr svoj graf pa moram cekat njegov sljedeci post isto tako ima problem s pc-em pogledam komponente OS odma mi bi bilo malo jasnije:Zato bi vas molio da razmotrite ovo.

 

Hvala

 
+1
Darth Punisher ned 24.8.2008 23:43

Ovo je ok prijedlog. ALI  

 

Ljudi koji to zele mogu stavit u potpis svoju konfu.

Ne treba i ne valja kopirat druge.

Forum se tematski ne treba i ne smije pretvorit u jeftinu kopiju nekog drugog foruma.

I da ovaj retro still mi baš odgovara kad nije sve puno smajlicima koji skacu preko cijelog ekrana ;)

Treba prije svega zadrzat orginalnost :)

puma1400 pon 25.8.2008 10:22
Domagoj kaže...

Ima nekih planova u tom smjeru, ne baš na taj način i dio je jednog većeg paketa. O terminima, kao i obično, niti riječi. :-)

 ok, ali onda bar dodajte i mogucnost dodavanja BB-a u potpis.... To mi je priparni zadatak sada..
R4zOR229 pon 25.8.2008 12:13
puma1400 kaže...
Domagoj kaže...

Ima nekih planova u tom smjeru, ne baš na taj način i dio je jednog većeg paketa. O terminima, kao i obično, niti riječi. :-)

 ok, ali onda bar dodajte i mogucnost dodavanja BB-a u potpis.... To mi je priparni zadatak sada..
 steta a bas sam se nado ovome=(