karakteran sub 12.6.2010 16:36

nisam baš nov po vremenu otkad sam se regao na ovaj forum, ali jesam po vremenu provedenom na njemu, pa molim pomoć jer se ne razumjem u sve postavke: na moj post thumb up dalo mi je 13 korisnika (0 protiv), a ja vidim ikonice i nickove samo od njih 9. kako da vidim i ostale? a što je najgore kako god se dodaju novi korisnici, odlaze u anonimu, oni stari stoje i dalje, a novi idu desno.

da li ih je uopće moguće sve vidjeti? hvala.

karakteran sub 12.6.2010 16:56
deadman kaže...

OperaOsmijeh

 jel prikazuje 100%? da ne stavljam bez veze...imao sam je davno, ali ostao sam die hard fan of IE8...nemojte me popljuvat znam da korisnici IE browsera ne uživaju nikakav ugled među maherima, najbolje kotiraju FF useri, probao sam lisicu i zamalo dobio nervni slom Bogataš

AA-d00d sub 12.6.2010 17:04

Moram priznat da nisam na TU-ove obracao paznju dok sam Operu isprobavao ali mi je kod nje puno gore sto ne mogu privatne poruke pisati normalno.

Okvir je ovako ionako vec pre malen ali kad mi se smanji na jedan (ili 2, ne sjecam se...) red to je uzas.

karakteran sub 12.6.2010 17:06
AA-d00d kaže...

Moram priznat da nisam na TU-ove obracao paznju dok sam Operu isprobavao ali mi je kod nje puno gore sto ne mogu privatne poruke pisati normalno.

Okvir je ovako ionako vec pre malen ali kad mi se smanji na jedan (ili 2, ne sjecam se...) red to je uzas.

 da to je klasika kod opere, kad sam je ja koristio bila je još nedorečenija zato sam je i napustio. uvijek su bili problemi pisat, postat linkove i sl. na forumima kad si u operi. vidim nisu se puno pomakli u evoluciji Cool

wanderer sub 12.6.2010 19:07

Definitivno Chrome, uostalom na testovima je ispred svih ostalih, na njemu će bez problema. U operi bi ti isto, ja ju koristim na laptopu zbog funkcije opera turbo da ide brže, kad nisam kod kuće pa surfam na broadbandu...

DamageHigh sub 12.6.2010 20:48
AA-d00d kaže...

Moram priznat da nisam na TU-ove obracao paznju dok sam Operu isprobavao ali mi je kod nje puno gore sto ne mogu privatne poruke pisati normalno.

Okvir je ovako ionako vec pre malen ali kad mi se smanji na jedan (ili 2, ne sjecam se...) red to je uzas.

Manemoj. Namigiva

vlad0 ned 13.6.2010 00:03
karakteran kaže...

e svaka čast care, iznenadio si me. nema smisla da instaliram operu ili chrome ako mi IE8 radi savršeno. baš ti hvala za screen shot, potez za notes Osmijeh

 

Hehe... Osobno, valjda IE koristim samo kao klijent za M$-ove proizvode tipa OWA, CRM, SharePoint (jer ili rade samo s IE ili rade sa smanjenim mogućnostima s FF-om) te za pristup M$ Partner portalu (jer ne radi 100% kako bi trebao s FF-om). Way to go, Microsoft... Smijeh

 

Inače, ako je samo do izgleda IE-a, uvijek možeš probati ovo. Ili npr. ovo. Ili ovo.

Dragon23288 pon 14.6.2010 09:30
MarioVk kaže...
karakteran kaže...
Dragon23288 kaže...

Meni u Chromu isto ne prikazuje sve.

 pa dobro sad dal se u chrome vide TU's ili ne?

sve se vidi nebrini samo ga uzmi.. brzz je i ispravan..

Ovo je primjer gdje samo jedan fali, kad naidjem na nesta zesce, posaljem.

skank666 pon 14.6.2010 13:33
nidjo123 kaže...

Meni na Chrome prikazuje normalno sve... Neodlučan

mozda ima veze i s rezolucijom... na poslu mi je reza 1024*768 i nekad fale tj odu u stranu ti koji su dali TU a doma na rezu 1900*600 je sve ok. i doma i na poslu koristim chrome