Domagoj sub 13.9.2008 20:42
Koza43 kaže...

Bilo bi lijepo da se vide prethodni postovi ispod okvira vlastite tekst poruke. Tako ako slucajno zaboravimo bit posta ili da se mozemo pozvati na citat od prijašnjeg posta.

Ako ideš na "odgovori" ili "citiraj", onda vidiš post na koji odgovaraš. Ako ti baš trebaju svi, otvaraj stranicu za pisanje posta u novom tabu.
Domagoj pon 15.9.2008 20:09

M4r10 kaže...
unknown kaže...
šta???
kako ti to zamišljaš da se izvede?
  onak kak je u SMF-u ili u phpBBu moguće preko modova... ali tu je to dosta komplicirano....
Kako je to tamo izvedeno? Može konkretan primjer/opis na što mislite? Baš me zanima...

M4r10 sri 17.9.2008 22:14

Vjerojatno je mislio na ovo: Prva slika je primjer iz SMF-a (ne znam da li je korišten kakav mod), a druga slika je phpbb (forum na kojem sam ja admin). Ta opcija služi i za višestruko citiranje, npr ako ima više autora koje netko želi citirati, da sve to može učiniti u jednom postu, a ne zasebno. To se vidi tamo gdje piše 'Pregled teme'.

EDIT; veća rezolucija slika:

 

Slika1

slika2 

naxeem sri 17.9.2008 22:20

Domagoj kaže...
M4r10 kaže...
unknown kaže...
šta???
kako ti to zamišljaš da se izvede?
  onak kak je u SMF-u ili u phpBBu moguće preko modova... ali tu je to dosta komplicirano....
Kako je to tamo izvedeno? Može konkretan primjer/opis na što mislite? Baš me zanima...
Najbolja solucija je u skrolajući DIV dodati postove.