Domagoj pon 3.5.2010 09:17

U pozadini sustava napravljene su neke promjene, među ostalima i promjena nadogradnja na novu verziju jQuery biblioteke, pa lijepo molim ako tko uoči kakve nepravilnosti ili poteškoće na forumu ili drugdje, da napiše u ovu temu sa screenshotom. Sve je testirano i provjereno, no nikad se ne zna. Hvala!

Cerina15 pon 3.5.2010 09:36
Smooth Operator kaže...

Ne funkcionira ovo otvaranje slika. Barem sam ja tako naletio par puta. Ne treba ss, samo otvori sliku u novom prozoru. FF 3.6.3

Tako je i meni, ja koristim Google Chrome

I kad postam neće da mi odleti komp na novi post, nego ostane na vrhu stranice

MrBlc pon 3.5.2010 09:46
VirtUoso kaže...

Ne funkcionira "Skok na neprocitano".

  Kod mene samo prebaci na stranicu na kojoj je zadnji post, ali ne i na post.

Smooth Operator kaže...

Ne funkcionira ovo otvaranje slika. Barem sam ja tako naletio par puta. Ne treba ss, samo otvori sliku u novom prozoru. FF 3.6.3

Opera 10.53 ista stvar. Ovo se događa i na forumu i u člancima, s tim da u člancima na back ostane zatamnjeno i moram napraviti refresh da bi mogao išta napraviti (kliknit na link, otvorit drugu sliku).

Spock pon 3.5.2010 10:30

Funkcionalnost foruma je oslabljena kada pod "teme u kojima sudjelujem" vidim samo one u zadnjih mjesec dana.

 

Ne sviđa mi se ovo trebalo bi stavit da ta opcija odnosno filter bude uključen po potrebi a ne svima po default-u.

Domagoj pon 3.5.2010 10:32
Spock kaže...

Funkcionalnost foruma je oslabljena kada pod "teme u kojima sudjelujem" vidim samo one u zadnjih mjesec dana.

 

Ne sviđa mi se ovo trebalo bi stavit da ta opcija odnosno filter bude uključen po potrebi a ne svima po default-u.

Kakve veze ovo ima s ovom temom? Imaš posebnu temu o tome.

Ovo je prvi zadnji off-topic koji će ovdje proći bez kartona!