Domagoj uto 27.10.2009 15:43
Hacker-ri kaže...

Upisao sam i5 u smislu procesora u jednoj temi i dobio sam poruku da je u poruci pronaden nedozvoljeni html kod?

 

i to nije samo prvi put, desavalo mi se prije da napisem neki txt i dobijem tu poruku

Sigurno nije zbog toga što si upisao i5. Jasno i glasno ti napiše koji je to kôd nedozvoljen.

Hacker-ri uto 27.10.2009 16:08
Domagoj kaže...
Hacker-ri kaže...

Upisao sam i5 u smislu procesora u jednoj temi i dobio sam poruku da je u poruci pronaden nedozvoljeni html kod?

 

i to nije samo prvi put, desavalo mi se prije da napisem neki txt i dobijem tu poruku

Sigurno nije zbog toga što si upisao i5. Jasno i glasno ti napiše koji je to kôd nedozvoljen.

Tocnije, kopirao sam neciju recenicu koja je u sebi imala link jednog proizvoda a stranica se svakodnevno koristi.

nakon toga sam napisao rijec i5, razlicite recenice, rijeci i nijednu mi nije prikazalo vec uvijek pisalo istu poruku

Domagoj uto 27.10.2009 16:59

I gdje je problem? Kopirao si rečenicu s linkom, u njoj je očito bilo nedozvoljenog koda. Drugi puta kopiraj koristeći ikonu za paste sa slovom T, pa će izbaciti formatiranje i sve će biti OK. Link kasnije stavi ručno.

To su namjerna ograničenja da bi forum bio uredan i lijep, bez da svatko može formatirati tekst kako mu padne na pamet i bez da se poruke sadrže beskoristan i bezvezan kod koji će se samo opterećivati sustav, bandwidth i Internet općenito :-)