Cro0707 sri 23.6.2010 20:15

Često mi se javlja da je pronađen HTML format u postu prilikom izrade novog topica. Iako nema HTML koda i svejedno ako označim i kliknem "Poništi oblikovanje" on to ne napravi.

 

Problem rješavam tako da tekst kopiram u Notepad pa iz Notepada opet u postavljanje novog posta što je dosta kilavo i zamorno.

Domagoj sri 23.6.2010 21:53
Cro0707 kaže...

Često mi se javlja da je pronađen HTML format u postu prilikom izrade novog topica. Iako nema HTML koda i svejedno ako označim i kliknem "Poništi oblikovanje" on to ne napravi.

 

Problem rješavam tako da tekst kopiram u Notepad pa iz Notepada opet u postavljanje novog posta što je dosta kilavo i zamorno.

Koji browser? Koju točno poruku javi? To što ne vidiš HTML, ne znači da ga nema. Pretpostavljam da kopiraš iz neke druge aplikacije, a to jednostavno nije dozvoljeno jer ona očito formatira tekst na način koji nije dozvoljen na forumu. Iz sigurnosnih i urednih razloga.

Cro0707 sub 26.6.2010 09:28

Google Chrome v5

 

Javlja grešku: U tekstu je pronađen nedozvoljeni komad HTML kôda (p style='padding: 0px; margin: 0px; border: initial none initial;'). 

Probao sam sa Poništi oblikovanje, nije išlo. Pa CTRL+A i delete teksta i onda copy paste iz Notepada - opet nije išlo. Pa sam izašao iz editora nazad u temu i ponovo išao staviti post tek onda je prošlo. AFAIK, ako kopiram iz Notepada, on ne prenosi sytle niti format. Nešto tu ne štima, editor zaglavi i koja god čuda se naprave ne pušta dalje, dok god ga se ne ugasi. 

Ivan M. uto 4.1.2011 18:40

Ja imam problema kod pisanja posta u WYSIWYG.

"U tekstu je pronađen nedozvoljeni komad HTML kôda (div style='position: fixed; z-index: 1000000; display: none; box-shadow: 2px 2px 15px; background-color: #ffffff; border-top-left-radius: 0px; border-top-right-radius: 0px; border-bottom-right-radius: 0px; border-bottom-left-radius: 0px; opacity: 0.5; padding: 0px; border: 1px solid #000000;').
Ukoliko ste koristili kopiranje formatiranog teksta, molimo da izbrišete slike, te ga označite i uklonite mu formatiranje (zadnja naredba na desnoj strani).
Alternativno ga možete izbrisati i kopirati kao čisti tekst."

Tek kad isključim taj WYSIWYG mogu poslat post. Koristim Operu 11.