ruzcheHR sub 17.11.2012 10:13

Na anketama koje se nalaze na bug portalu imate jedan smiješan propust a to je da isti korisnik može glasati tisuće puta samo ako pritiska dvije tipke. Na taj način dolazi do nerealnih rezultata ankete jer nekako sumnjam da sam ja jedini koji je našao taj propust. Namjestite da se sa jednog IP može glasati najviše jednom u jednoj anketi, sumnjam da će netko stalno mijenjati IP da bi vama sabotirao anketu.

Brian uto 20.11.2012 13:29

Neću otvarati novu temu - povezana je sa mojim pitanjem koje ću postaviti.

 

 

Jel je moguće otvoriti poseban podforum samo za ankete? Znaći tamo bi se samo ankete nalazile, bez pisanja postova u njima?

ruzcheHR uto 20.11.2012 20:50
Brian kaže...

Neću otvarati novu temu - povezana je sa mojim pitanjem koje ću postaviti.

 

 

Jel je moguće otvoriti poseban podforum samo za ankete? Znaći tamo bi se samo ankete nalazile, bez pisanja postova u njima?

Ajde ne pričaj glupsti. Ovdje imaš sve ankete uredno posložene i jako pregledne.


Miro sri 28.11.2012 20:09
ruzcheHR kaže...

Na anketama koje se nalaze na bug portalu imate jedan smiješan propust a to je da isti korisnik može glasati tisuće puta samo ako pritiska dvije tipke. Na taj način dolazi do nerealnih rezultata ankete jer nekako sumnjam da sam ja jedini koji je našao taj propust. Namjestite da se sa jednog IP može glasati najviše jednom u jednoj anketi, sumnjam da će netko stalno mijenjati IP da bi vama sabotirao anketu.

Šala mala za naivce - ti glasovi se fiktivno priznaju, uopće se ne upisuju u bazu... Pa ti klikaj koliko hoćeš! :)

Brian kaže...

Neću otvarati novu temu - povezana je sa mojim pitanjem koje ću postaviti.

 

 

Jel je moguće otvoriti poseban podforum samo za ankete? Znaći tamo bi se samo ankete nalazile, bez pisanja postova u njima?

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-teme-vezane-uz-bug-online/anketa-bug-onlineu/374.aspx