DhulKarnain pon 22.6.2009 11:13

Ovo je sitni bug, ali uvijek je na prvoj stranici iznad avatara pa je uočljiv.

 

Brojač poruka bi trebalo modificirati, jer nije gramatički ispravan, npr. meni trenutno piše 413 poruke

 

Moj prijedlog: 

 

ili staviti Broj poruka: 413

 

ili ostaviti kako je, ali dodati nekakav kod da ako broj završava na 2, 3 ili 4 da onda i riječ iza broja završava na slovo 'a' i tako bude poruke

npr. 624 poruke, 450 poruka

DhulKarnain sri 8.7.2009 15:58

vidim da je ovo implementirano, pa želim iskoristiti ovu priliku da zahvalim dečkima koji stoje iza ovog foruma.

nije bila velika stvar, ali ipak ste pokazali dovoljno pažnje da i tu greškicu uklonite. 

hvala i keep up the good work

Sused sri 8.7.2009 16:19
djdomi kaže...
Sonny kaže...

Meni ne radi Šutim

"1.212 poruke" (slovima tisuću dvjesto dvanaest poruke)

izgleda da nisu stavili za 2/12.

ajde neka i to srede...

  ni za 3 kolko sam vidio... (1.513 poruke)

nisu ga baš sredili kak spada...

seneka sub 31.10.2009 07:46

nije mi jasno zašto taj brojač poruka koji nije javan ne funkcionira..ili stoji ili se broj poruka čak i smanjuje..
znam da se prikazuju poruke zadnjih 6 mjeseci,ali brojač bi trebao biti neovisan od te opcije i prikazivati točan podatak..

evo ja imam preko 2000 poruka,a sad mi u profilu stoji 1997..
ako je već taj podatak skriven u novom konceptu foruma,zašto ga mi privatno ne možemo vidjeti kao precizan i recentan podatak?

sk8 4 life sub 31.10.2009 09:25
seneka kaže...

nije mi jasno zašto taj brojač poruka koji nije javan ne funkcionira..ili stoji ili se broj poruka čak i smanjuje..
znam da se prikazuju poruke zadnjih 6 mjeseci,ali brojač bi trebao biti neovisan od te opcije i prikazivati točan podatak..

evo ja imam preko 2000 poruka,a sad mi u profilu stoji 1997..
ako je već taj podatak skriven u novom konceptu foruma,zašto ga mi privatno ne možemo vidjeti kao precizan i recentan podatak?

da...meni piše da imam oko 567 poruka a imao sam preko 1500 poruka prije nego što je došle tipke slažem se itd i te ostale promjene. brojanje poruka mi je od

"uto 12.5.2009 20:21" u temi NFS undercover a moja prva pokura je bila u temi GTA 4 kad sam tražio crack Smijeh a to je bilo prije 10 mjeseci!!!

sk8 4 life sub 31.10.2009 11:09
Fićo_CoD 5 kaže...
seneka kaže...



evo ja imam preko 2000 poruka,a sad mi u profilu stoji 1997..


Gdje ti vidiš brojač poruka? Ja ga nigdje nemam... Neodlučan

idi na svoj prifil i pogledaj sve poruke i gore iznad liste poruka ce ti bit napisano koliko si poruka napisao

andy0101 sub 31.10.2009 11:40
sk8 4 life kaže...

da...meni piše da imam oko 567 poruka a imao sam preko 1500 poruka prije nego što je došle tipke slažem se itd i te ostale promjene. brojanje poruka mi je od

"uto 12.5.2009 20:21" u temi NFS undercover a moja prva pokura je bila u temi GTA 4 kad sam tražio crack Smijeh a to je bilo prije 10 mjeseci!!!

Pročitaj naslov ponovno: Poruke autora: ____  u zadnjih 6 mjeseci . Ne listaju se sve poruke od početka zato što bi bilo veliko opterećenje za server. Moja prva poruka je također nestala sa liste (post #322284, BTW majicu još nisam tražio Neodlučan).

jurluk sub 31.10.2009 12:26
andy0101 kaže...

Pročitaj naslov ponovno: Poruke autora: ____  u zadnjih 6 mjeseci . Ne listaju se sve poruke od početka zato što bi bilo veliko opterećenje za server. Moja prva poruka je također nestala sa liste (post #322284, BTW majicu još nisam tražio Neodlučan).

ne zbog opterećenja, nego da se ne zna koliko koji autor ima poruka zbog natjecanja tko će imat više od koga

Domagoj sub 31.10.2009 12:37

Sve je već rečeno.

Tamo gdje vidite broj poruka, to nije ukupan broj poruka već broj poruka u zadnjih šest mjeseci.

Ukupan broj poruka se ne vidi javno i tako će i ostati da bismo izbjegli prepucavanje.