Friday sri 2.4.2014 10:58

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

  

Miro čet 3.4.2014 00:30
Friday kaže...

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

  

probaj promijeniti naslov, možda je problem u onom apostrofu (ne znam ni ja, samo idem metodom pokušaja...)

Friday čet 3.4.2014 07:03
Miro kaže...
Friday kaže...

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

  

probaj promijeniti naslov, možda je problem u onom apostrofu (ne znam ni ja, samo idem metodom pokušaja...)

 

Ja sam poprilično siguran da je problem u naslovu, ali ne mogu ga ja promjeniti kad nisam ja pošiljatelj (ili ima neka "caka" za koju ne znam?).

Miro čet 3.4.2014 20:01
Friday kaže...
Miro kaže...
Friday kaže...

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

  

probaj promijeniti naslov, možda je problem u onom apostrofu (ne znam ni ja, samo idem metodom pokušaja...)

 

Ja sam poprilično siguran da je problem u naslovu, ali ne mogu ga ja promjeniti kad nisam ja pošiljatelj (ili ima neka "caka" za koju ne znam?).

Sad sam ti poslao pp s primjerom u kojem sam promijenio naslov, bez ikakvih trikova. Krajnje banalno...

Marko :D sri 27.7.2016 21:03
veseli007 kaže...

 Ovako kao oni gore ( Miro ) pitanje i odgovor u jednom postu: bijelo siva poruka. Pitanje i RE, u jednom postu, sorry neznam se drukčije izjasniti. 

To se zove citat. Miro je citirao forumaša Friday baš kao što sam ja sada citirao tebe. Ako hoćeš nekoga citirati klikni na gumb Citiraj.

veseli007 sri 27.7.2016 22:36
Marko :D kaže...
veseli007 kaže...

 Ovako kao oni gore ( Miro ) pitanje i odgovor u jednom postu: bijelo siva poruka. Pitanje i RE, u jednom postu, sorry neznam se drukčije izjasniti. 

To se zove citat. Miro je citirao forumaša Friday baš kao što sam ja sada citirao tebe. Ako hoćeš nekoga citirati klikni na gumb Citiraj.

 Hvala!100% Lp!

AngryBird ned 30.10.2016 22:46
Marko :D kaže...

Počisti cache i kolačiće pa vidi jel radi. Ako imaš instaliran ad blocker, onemogući ga.

 0 bodova, probo i bez ad blockera. Da nije to zbog apostrofa, vidim da se ranije neš spominjalo u temi. forumaš kojem zelim odgovorit je zv'jer2

Miro pon 31.10.2016 21:32

Nisam mu ni ja uspio poslati privatnu poruku, ajmo probati ovako:

 

zv'jer2 - javi nam se ovdje kada dobiješ notifikaciju!

 

I reci je li ti itko do sada u ovih osam godina pisao?

 

(zvuči k'o neka tužna životna priča - je li ga itko volio...)

 

Hm, opcija je i da mu dam karton, pa onda automatski dobije pp!

Marko :D pon 31.10.2016 21:41
Miro kaže...

Nisam mu ni ja uspio poslati privatnu poruku, ajmo probati ovako:

 

zv'jer2 - javi nam se ovdje kada dobiješ notifikaciju!

 

I reci je li ti itko do sada u ovih osam godina pisao?

 

(zvuči k'o neka tužna životna priča - je li ga itko volio...)

 

Hm, opcija je i da mu dam karton, pa onda automatski dobije pp!

*glazba iz Titanica*

Sum_of_all_fears uto 1.11.2016 00:33

Ništa strašno, samo je naš dragi Domagoj zaboravio escapeati čudne znakiće...

Otvoriti profil od zveri kojoj se ne mogu slati poruke, desni klik na gumb "privatna poruka", Inspect Element i naći gore navedenu označenu liniju <span.../>

 

U problematičnoj liniji, unutar onclick dodati jedan \ prije apostrofa tako da bude kao na screenshotu - 'zv\'jer2' i stisnuti enter da se promjena primjeni na DOM.

 

I tako svaki put kad se treba slati poruka dok ovo netko ne hotfixa...

 

P.S. Isti postupak je vjerojatno primjenjiv i na Petkov problem...

zv'jer2 sri 2.11.2016 17:48
Miro kaže...

Nisam mu ni ja uspio poslati privatnu poruku, ajmo probati ovako:

 

zv'jer2 - javi nam se ovdje kada dobiješ notifikaciju!

 

I reci je li ti itko do sada u ovih osam godina pisao?

 

(zvuči k'o neka tužna životna priča - je li ga itko volio...)

 

Hm, opcija je i da mu dam karton, pa onda automatski dobije pp!

 Zdravo svima!

 

Da, komunicirao sam normalno putem privatnih poruka do sada. Ne baš često, ali jesam.

 
EDIT1: Zadnja poruka koju sam primio prije ovih od AngryBirda je bila "uto 25.2.2014 21:37", a od tad je bilo puno updatea foruma. 

 

EDIT2: Te poruke su otprilike "jesi primio ovu zadnju poruku, ovaj bug nešto šteka?"  Tako da je i tad vjerojatno bio isti problem.

Kladio bi se da sam i nakon 2014. s nekim komunicirao, no ko zna jesam šta brisao pa nebi nagađao da su nestale poruke... 

Marko :D pon 29.10.2018 07:35
Buljko kaže...

*Bump*

 

Korisnik mi je poslao pp, ali ne mogu mu poslati poruku.. U inboxu uopće nema gumba "odgovori", a niti u njegovom profilu gumba "privatna poruka"..

Forumaš je isključio privatne poruke; zato mu ne možeš odgovoriti na poruku niti slati nove poruke.

Buljko pon 29.10.2018 07:44
Marko :D kaže...
Buljko kaže...

*Bump*

 

Korisnik mi je poslao pp, ali ne mogu mu poslati poruku.. U inboxu uopće nema gumba "odgovori", a niti u njegovom profilu gumba "privatna poruka"..

Forumaš je isključio privatne poruke; zato mu ne možeš odgovoriti na poruki niti slati nove poruke.

Super... 

 

Tnx