Jakovp čet 1.8.2019 08:02
Marko :D kaže...

Problem stvaraju oglasi koji bacaju 500 Internal server error. Jedini način da ubrzaš forum kod sebe je da blokiraš oglase na istom.

 

Imam ublock origin :)

 

playjob kaže...

Em se vuče ki puž, em kad otvorim neku sliku na forumu, ne otvori mi u bug-ovom pregledniku pa da mogu šaltat' dalje nego otvori cijelu sliku i moram se vraćat nazad pa ić' na iduću.

 

Otvori sliku zasebno ako ne pustiš da se stranica učita do kraja, to je uvijek tako.

 

 

 

Evo, danas je sve ok...

Marko :D čet 1.8.2019 08:04
Jakovp kaže...
Marko :D kaže...

Problem stvaraju oglasi koji bacaju 500 Internal server error. Jedini način da ubrzaš forum kod sebe je da blokiraš oglase na istom.

 

Imam ublock origin :)

 

playjob kaže...

Em se vuče ki puž, em kad otvorim neku sliku na forumu, ne otvori mi u bug-ovom pregledniku pa da mogu šaltat' dalje nego otvori cijelu sliku i moram se vraćat nazad pa ić' na iduću.

 

Otvori sliku zasebno ako ne pustiš da se stranica učita do kraja, to je uvijek tako.

 

 

 

Evo, danas je sve ok...

Upalio sam uBlock Origin i kod mene se stranica brzo učitala. Kada sam ga ugasio, učitavala se sporo.

Dud čet 1.8.2019 09:04

Kad smo kod uBlock-a i ovih novih reklama od upgrade foruma, jel zna netko kako da ih se riješim?  Svaki put kliknem i dodam filter u uBlock ali reklame su i dalje tu, tj pojave se nakon refresha. Na svim drugim stranicama lijepo blokira. Kaj moram stavljat i Adblock uz uBlock?

Jakovp čet 1.8.2019 18:19
Dud kaže...

Kad smo kod uBlock-a i ovih novih reklama od upgrade foruma, jel zna netko kako da ih se riješim?  Svaki put kliknem i dodam filter u uBlock ali reklame su i dalje tu, tj pojave se nakon refresha. Na svim drugim stranicama lijepo blokira. Kaj moram stavljat i Adblock uz uBlock?

 Ja sam stavio pravilo za općenitu domenu, a ne samo za tu određenu reklamu, i sad mi ništa ne prikazuje.

Louis Pluto čet 1.8.2019 19:12

Ne samo da se vuče nego neki dijelovi desktop foruma uopće ne rade, klik na pošalji ne radi niti vidim traku aktualnih tema kada sam na određenoj temi... Ovaj post pišem s moba jer je sa desktopa to nemoguće poslati
BTW. pokušao sam iz edgea, chromiuma i Firefoxa bez uspjeha, sa i bez ublocka

Louis Pluto čet 1.8.2019 22:12

ne radi niti tada, probaj ti ako ti je naruku na desktop pc a ne desktop forum sa moba...

btw. drugi javljaju da im desktop s desktopa radi normalno, probao sam čisti chrome iz windows sandboxa i ništa, još moram pogledati jel' mi t-com možda upalio firewall ili mi se što resetalo na rooteru pa se javim

edit: ništa, sve je isključeno i dalje forum ne radi