Tučak sri 8.5.2019 15:33

Danas sam se zbog nekih čudnih pojava pri korištenju interneta odlučio registrirati na  BUG Forum.  I onda se je prilikom registracije pojavio problem u odabiru lozinke.  Kao malo paranoičan odabrao sam lozinku koja se satoji od 14 znakova (dva velika i12 malih slova) i 4 brojke.  Odbijeno. Svaki puta sam bio zamoljen da upišem  istu lozinku dva puta ( u dva polja).  Nakon nekoliko uzaludnih pokušaja probao sam  odabrati kraću lozinku - 4 slova. I sve je prošlo OK.  Dobio sam eMail s linkom na BUG server za potvrdu registracije i nakon što je to obavljeno pokušao sam ponovo promijeniti lozinku na onu prvu dugačku verziju. Ponovo isto - odbijen sam i tražen upis dva puta istu lozinku. 
Dakle problem je vjerojatno u duljini lozinke.  Molim admina za informaciju koja je maksimalna duljina lozinke dozvoljena?  Ako je to u pitanju bilo bi dobro da da se pri unosu ograniči duljina unosa; ili da se signalizira da je lozinka dulja od dozvoljene; ili da se na unosnoj formi napiše koliko znakova je dopušteno za lozinku.

LP

Tučak