Huawei

Huawei P30/P30 Pro

Mitohondri sri 28.8.2019 11:15
Dario7 kaže...

Kako volim ovaj p30 pro.

Evo SS baterije, znači dva emaila sync (poslovni,privatni), instagram,whatsapp,face,viber. Nikakve restrikcije, wifi/4g kombinirano. Ne radim inače od 100% do 1% , većinom ga držim između 30% i 80% .

Definitivno ovo nije samo camera phone, opet ponavljam, ova baterija ,brzina punjenja, fluidnost, ova brzina rada plus ta kamera, jednostavno prvi mob koji bi mogao imati duže od 6 mjeseci ;)

stvarno si ga dobro iscijedio 

R36 sri 28.8.2019 11:21
Dario7 kaže...

Kako volim ovaj p30 pro.

Evo SS baterije, znači dva emaila sync (poslovni,privatni), instagram,whatsapp,face,viber. Nikakve restrikcije, wifi/4g kombinirano. Ne radim inače od 100% do 1% , većinom ga držim između 30% i 80% .

Definitivno ovo nije samo camera phone, opet ponavljam, ova baterija ,brzina punjenja, fluidnost, ova brzina rada plus ta kamera, jednostavno prvi mob koji bi mogao imati duže od 6 mjeseci ;)

 Baterija traje brutalno kod tebe., ali je i prednost jer si koliko vidim većinom spojen na wifi. 

Dario7 sri 28.8.2019 11:25
R36 kaže...
Dario7 kaže...

Kako volim ovaj p30 pro.

Evo SS baterije, znači dva emaila sync (poslovni,privatni), instagram,whatsapp,face,viber. Nikakve restrikcije, wifi/4g kombinirano. Ne radim inače od 100% do 1% , većinom ga držim između 30% i 80% .

Definitivno ovo nije samo camera phone, opet ponavljam, ova baterija ,brzina punjenja, fluidnost, ova brzina rada plus ta kamera, jednostavno prvi mob koji bi mogao imati duže od 6 mjeseci ;)

 Baterija traje brutalno kod tebe., ali je i prednost jer si koliko vidim većinom spojen na wifi. 

 To sam i ja prije mislio.

Ali to znači da je wifi bio upaljen a ne da je bio spojen.

Bio sam van kuće par sati i na 4g-u.

 

Jer nikad ne gasim wifi ili mobilne podatke (osim preko noći)

 

Još od sutra sam single sim pa ćemo vidjet.

 

Ali nemam šta više dodat, u ova 3,4 mjeseca sam doslovno oduševljen svime na p30 pro i ne žalim niti kune.

 

 

Mitohondri sri 28.8.2019 11:51

vidis da ga i potrosi u 24h, tako da mu je SoT u skladu s time 

 

moj se drzi oko 44h do 52h, sa 4h do 6h SoT, kako kada a isto mi je sve popaljeno kao njemu

 

dobra baterija je i dobro appove regulira, pa ne cucalaju toliko struje

 

sad mi je note 10+ na testu, pa kad uhvatim vremena budem i malo usporedio

 

WoW je vani pa se ne stignem igrat s mobitelima 

Ivan35 sri 28.8.2019 17:25

Pitao sam veću drugoj temi, ali nema odgovora, možda će ovdje netko znati:

 

Huawei P30, camera, more, downloads...

Kako ovdje dodati nešto drugo osim već skinutih Stickersa i Documents?

Isto tako pod AR lens, kako dodati još dodataka, kao što ih ima npr. P30 lite?

 

R36 čet 29.8.2019 11:19
Dario7 kaže...
R36 kaže...
Dario7 kaže...

Kako volim ovaj p30 pro.

Evo SS baterije, znači dva emaila sync (poslovni,privatni), instagram,whatsapp,face,viber. Nikakve restrikcije, wifi/4g kombinirano. Ne radim inače od 100% do 1% , većinom ga držim između 30% i 80% .

Definitivno ovo nije samo camera phone, opet ponavljam, ova baterija ,brzina punjenja, fluidnost, ova brzina rada plus ta kamera, jednostavno prvi mob koji bi mogao imati duže od 6 mjeseci ;)

 Baterija traje brutalno kod tebe., ali je i prednost jer si koliko vidim većinom spojen na wifi. 

 To sam i ja prije mislio.

Ali to znači da je wifi bio upaljen a ne da je bio spojen.

Bio sam van kuće par sati i na 4g-u.

 

Jer nikad ne gasim wifi ili mobilne podatke (osim preko noći)

 

Još od sutra sam single sim pa ćemo vidjet.

 

Ali nemam šta više dodat, u ova 3,4 mjeseca sam doslovno oduševljen svime na p30 pro i ne žalim niti kune.

 

 

Ma sve ok.

 

Meni je kompletan mob top. 

R36 sub 7.9.2019 10:48

Danas stigao na A1 - 9.1.0.193...

 

Ova Huawei ne staje...ja ne znam što više imaju poboljšati.

 

Jeste vidjeli novi Kirin 990 - Snapdragon i Exynos postaju procesor za siromašne... 

 

Kirin 990 podržava 8K 30fps video snimanje...

Endymon uto 17.9.2019 18:42

Pozdrav ljudi.Imam par pitanja oko slikanja nocnog neba,tocnije Astrofotografija.Znaci posjedujem Huawei P30(ne Pro nego obicni P30) i zelja mi je bila da slikam nocno nebo,tocnije zvijezde.Ono sto me interesira oko ovog moba,je taj da sam vidio po YT da neki ljudi mogu cak i Milky Way uhvatiti.Pokusao sam u vise navrata,ali nije bas da sam bio uspijesan.Sada cu vam priloziti par slika i zanima me,dal je tko probao uhvatiti stazu?Ugl ako jeste,molio bih da mi objasnite,zasto mi slike dolaze ovako plavkaste a ne kao sto sam vidio po YT da ljudima dodje Crno bjela doslovno?Jel razlog mjesec koji je ovih dana sjajan?Ugl slikano je na visini kod repetitora i nema svjetla okolo.Osim sto je taj mjesec sjajio.Dal mogu ocekivati bolje slike,kada ne bude bilo mjeseca?Hvala na odgovorima.

thebatman uto 17.9.2019 20:19
Endymon kaže...

Pozdrav ljudi.Imam par pitanja oko slikanja nocnog neba,tocnije Astrofotografija.Znaci posjedujem Huawei P30(ne Pro nego obicni P30) i zelja mi je bila da slikam nocno nebo,tocnije zvijezde.Ono sto me interesira oko ovog moba,je taj da sam vidio po YT da neki ljudi mogu cak i Milky Way uhvatiti.Pokusao sam u vise navrata,ali nije bas da sam bio uspijesan.Sada cu vam priloziti par slika i zanima me,dal je tko probao uhvatiti stazu?Ugl ako jeste,molio bih da mi objasnite,zasto mi slike dolaze ovako plavkaste a ne kao sto sam vidio po YT da ljudima dodje Crno bjela doslovno?Jel razlog mjesec koji je ovih dana sjajan?Ugl slikano je na visini kod repetitora i nema svjetla okolo.Osim sto je taj mjesec sjajio.Dal mogu ocekivati bolje slike,kada ne bude bilo mjeseca?Hvala na odgovorima.

 1) Racunaj se maknit od veceg mjesta bar 30km. Ovdje imaš mapu zagađenosti svjetlom

https://darksitefinder.com/maps/world.html#7/43.265/19.160

 

2) Sve ove slike što vidiš po netu, nisu out of camera proizvod. Snimane su u RAW i kasnije obrađene

 

3) Astrofotografiju zaboravi kad je mesec, znaci samo kad nema mjeseca uopce.

zvrle čet 3.10.2019 11:57

Pozdrav,

Razmišljam o kupovini P30 PRO pa me zanima koja je situacija s Googlom, znam da sad ima sve googlove aplikacije, hoće li ih i dalje imati ili ? I imali netko verziju sa 6gb rama, dali je on puno lošiji od verzije sa 8gb rama ?

R36 čet 3.10.2019 12:13
zvrle kaže...
Pozdrav,

Razmišljam o kupovini P30 PRO pa me zanima koja je situacija s Googlom, znam da sad ima sve googlove aplikacije, hoće li ih i dalje imati ili ? I imali netko verziju sa 6gb rama, dali je on puno lošiji od verzije sa 8gb rama ?

 Imat ćeš sve Google aplikacije...

 

Ja imam s 6GB...nije ništa lošije...

Bash pet 4.10.2019 15:37

Baterija, kamera super, a koristiti telefon kao primarni sa 2 sim kartice, uz to imat 7 mailova, i ocekivat da telefon barem 15 puta na 50 poziva ne prekine poziv je nemoguce.

 

Na prodaji je, Huawei koji me je stavio u poziciju iz koje znam da me jako tesko mogu vratit kao kupca. Ako netko zeli bez ijedne crtice 6+128 star 3 tj imam ga, 4500kn kesh.,

 

Iphone welcome again. 

 

Meni treba za mail, razgovore, bez prekidanja i stekanja u najbitnijim momentima, kao i tokom sastanaka, a ne da mi ima waaaau kameru, a onda druge funkcionalnosti da me iznevjere... 

 

thebatman sub 5.10.2019 08:15
Bash kaže...

Baterija, kamera super, a koristiti telefon kao primarni sa 2 sim kartice, uz to imat 7 mailova, i ocekivat da telefon barem 15 puta na 50 poziva ne prekine poziv je nemoguce.

 

Na prodaji je, Huawei koji me je stavio u poziciju iz koje znam da me jako tesko mogu vratit kao kupca. Ako netko zeli bez ijedne crtice 6+128 star 3 tj imam ga, 4500kn kesh.,

 

Iphone welcome again. 

 

Meni treba za mail, razgovore, bez prekidanja i stekanja u najbitnijim momentima, kao i tokom sastanaka, a ne da mi ima waaaau kameru, a onda druge funkcionalnosti da me iznevjere... 

 

 Ti mora da se zajebaješ. 

Apsolutno nikakvih problema sa razgovorima ili konekcijom.

MasterOfDisaster sub 5.10.2019 08:40

Također nikakvih problema sa razgovorima ili konekcijom od dana dolaska uređaja na naše tržište.

Ako ti se to stvarno dešava onda je uređaj pokvaren i mora na servis, jer se to ne dešava na ok uređajima i to nema veze sa Huawei P30 Pro već sa jedinicom koja je očito pokvarena. Ne generalizirati stvari koje ne stoje.

bloodborne sub 5.10.2019 08:48

Ja se nakon 5, 6, 7 i X-a nebi vratio vise na ios i iphone evo ti bi se vratio iz gore navedenih razloga.

P30p nema apsolutno nikakvih problema sa pozivima i mailanjem. I tko tipka na mob tokom sastanka.

7 mailova ? Ma joj rade da se iskljucim iz ovog vica. Nista prodaj ti p30p i vratio se na ios.

Groza sub 5.10.2019 10:02
Bash kaže...

Baterija, kamera super, a koristiti telefon kao primarni sa 2 sim kartice, uz to imat 7 mailova, i ocekivat da telefon barem 15 puta na 50 poziva ne prekine poziv je nemoguce.

 

Na prodaji je, Huawei koji me je stavio u poziciju iz koje znam da me jako tesko mogu vratit kao kupca. Ako netko zeli bez ijedne crtice 6+128 star 3 tj imam ga, 4500kn kesh.,

 

Iphone welcome again. 

 

Meni treba za mail, razgovore, bez prekidanja i stekanja u najbitnijim momentima, kao i tokom sastanaka, a ne da mi ima waaaau kameru, a onda druge funkcionalnosti da me iznevjere... 

 

 Ne znam o čemu ti pričaš, također imam 2 sim kartice i koristim 6 mail-ova i nikakvih problema nemam, očito imaš neispravan primjerak.

Dario7 sub 5.10.2019 10:05

Imao sam p30 pro negdje 3,4 mjeseca.
Niti jednom nije zatrznuo.

Tak da to što pričaš očito je samo na tvojem primjerku.

Nakon p30pro sam uzeo mi9t , pa oneplus 7pro, sad sam na iphone xs.

Odličan je iphone, ali mislim da je i dalje p30 pro najbolji uređaj današnjice.