Huawei

Huawei P30/P30 Pro

cipe uto 20.8.2019 10:12

Probat cu se spojit na neciju drugu mrezu kad budem isao na kavu  mislim da je do mobitela jer mi sve ma samsungu s9 radi kao sat i to sa ovim istim simom u prilogu slika konkecije ruter je od mene 2metra

 

killahtm sri 21.8.2019 18:26

Pozz, znam da je malo OT ali da pitam :)

Da li je netko od vas imao mozda prije s10 ili s10plus pa presai na p30 ili p30p? Zanima me vase misljenje u vezi ekrana i baterije? 

Osobno imam s10 i mob je dobar ali baterija je katastrofa cak i uz medium power save i ugasena hrpa aplikacija itd pa ozbiljno razmisljam preci na p30 :)

mile59 sri 21.8.2019 19:25

Ako ti ovo sta pomogne, novi vlasnik P30 obicnog od cetvrtka, baterija i punjenje su strava..😉

 

Smanjio sam rezoluciju na HD+ jer ne vidim nikakvu razliku u odnosu na FHD+, ne koristim tamne teme i nikakve saving modove,i doma i na poslu imam wi-fi, komotno bi izdrzala i sutra ali cu ju napuniti prije spavanja.

killahtm sri 21.8.2019 20:17
mile59 kaže...

Ako ti ovo sta pomogne, novi vlasnik P30 obicnog od cetvrtka, baterija i punjenje su strava..😉

 

Smanjio sam rezoluciju na HD+ jer ne vidim nikakvu razliku u odnosu na FHD+, ne koristim tamne teme i nikakve saving modove,i doma i na poslu imam wi-fi, komotno bi izdrzala i sutra ali cu ju napuniti prije spavanja.

 Tnx...

Bas je velika razlika u bateriji naspram s10 :)

A kakav ti je ekran? Citam da je on isto oled od samsunga, navikao na te vivid colors previse hehe

 

mile59 sri 21.8.2019 20:27

Presao sam sa iphonea koji ima lcd na huawei pa ne znam sta ti reci, meni je ok, ovo je isto amoled tak da ono.. meni sve isto

Baterija je brutalna, nocu na wi-fi mrezi uzme 2 ili 3% baterije, od cca 20-100 % se napuni u manje od 50 minuta, najvise zato sam ga i ja uzeo

killahtm sri 21.8.2019 22:25
Dario7 kaže...
@killahtm imas moja dva screenshota baterija na stranici prije, na moru sam pa samo koristim 4g. Dva puna dana i skoro 6h SOT. Ne zagrijava se p30p niti kada upalim igricu (rijetko kad upalim)

 Tnx ali bi isao na obicni p30, ovaj mi je malo prevelik :) 

I da li koristite 2 kartice ili 1? Znam da to dosta trosi bat, barem na samsungu hehe

miki1981 čet 22.8.2019 11:24

Da li netko od vas ima magnetic car holder i koristi wireles charging? Da li metalna ploča koja ide na mob smeta bežičnom punjenju kasnije?

Imam od prije magnetic car holder, a sad sam za P30p uzeo za doma wireless charger, pa me zanima ako će bit problema zbog one ploče metalne koju bi morao stavit na stražnju stranu P30p.

miki1981 čet 22.8.2019 13:27
bloodborne kaže...

hmm, car holder ne. ali me zanima koji si wireless charger uzeo ?

 Spigen F306W, navodno ide do 15W, piše na reklami, piše na kutiji, ali na njemu samom ne piše 15W, a to sam tek malo prije skužio, pa ih moram pitat u čemu je fora.
Ima neki način da provjerim kojom snagom puni bežično?

Umbel kaže...
Meni nije radilo bezicno punjenje dok je plocica iza.

 E meni radi ali...radi mi kad nema pločice i kad je maska, radi mi sa pločicom i bez maske, ali sa maskom i pločicom - ne radi 

Igrat ću se danas-sutra još malo sa pozicijom i veličinom pločice pa možda pogodim :)

Naravno ovisno o poziciji pločice ne radi nekad ni samo s pločicom, ali ako pločicu maknem sa zone za WL punjenje onda uredno radi...bar dok ne stavim i maskicu...

 

------------------------------

EDIT: najbolja fora mi je što mi je praktički jednakih dimenzija ko i moj trenutni Mi A1...P30p je neš sitno sitno uži, i mrvu viši...a ekranski prostor drastično veći :D

R36 čet 22.8.2019 13:55
Umbel kaže...
Isto mi se događa vec dva dana, s tim da cu ja tek sada restartati, ali sam zato t-comu skinuo sve sa neba u sebi.

Edit: iako sam restartao, danas opet ista prica.

 Evo ja sam prije 3 dana preko laptopa digao novi software...na T-comu sam i nisam imao nikakvih problema oko poziva i sl.

bloodborne pet 23.8.2019 08:50
miki1981 kaže...

Ima neki način da provjerim kojom snagom puni bežično?


"Možda ti ovo pomogne"

hmm ja sam gledao u mi storeu neki od xiaomia za 180kn ne znam da li bih taj ubrao,
mada mi je i 180kn puno za takvu "budalaštinu" ne znam meni te stvare ne vrijede tih novaca.
ova od spigena mi je jos gora. meni je zao na to bacit toliko novaca.

 

miki1981 pet 23.8.2019 09:17
bloodborne kaže...
miki1981 kaže...

Ima neki način da provjerim kojom snagom puni bežično?


"Možda ti ovo pomogne"

hmm ja sam gledao u mi storeu neki od xiaomia za 180kn ne znam da li bih taj ubrao,
mada mi je i 180kn puno za takvu "budalaštinu" ne znam meni te stvare ne vrijede tih novaca.
ova od spigena mi je jos gora. meni je zao na to bacit toliko novaca.

 

 Super, hvala ti, probat ću.

Ma meni je ok bilo dat te novce čisto zbog komocije. niš drugo.

killahtm ned 25.8.2019 21:51

Pozz ljudi, da li je netko stavio android q s emui 10 na pro verziju? Ako jest kako mu radi mob jel dobro optimizirano i jel sada na aod kada se dobije obavijest da li su iste u razlicitim bojama i jel se mogu iste pokrenuti sa double tap ;) 

miki1981 pon 26.8.2019 08:12
killahtm kaže...

Pozz ljudi, da li je netko stavio android q s emui 10 na pro verziju? Ako jest kako mu radi mob jel dobro optimizirano i jel sada na aod kada se dobije obavijest da li su iste u razlicitim bojama i jel se mogu iste pokrenuti sa double tap ;) 

 Ako se ne varam čitao sam da će doć 09.09.

bloodborne pon 26.8.2019 09:40
miki1981 kaže...
killahtm kaže...

Pozz ljudi, da li je netko stavio android q s emui 10 na pro verziju? Ako jest kako mu radi mob jel dobro optimizirano i jel sada na aod kada se dobije obavijest da li su iste u razlicitim bojama i jel se mogu iste pokrenuti sa double tap ;) 

 Ako se ne varam čitao sam da će doć 09.09.

 da ali gdje. dok dode do nase tuzne hrvatske prođe voz.

miki1981 pon 26.8.2019 12:03
bloodborne kaže...
miki1981 kaže...
killahtm kaže...

Pozz ljudi, da li je netko stavio android q s emui 10 na pro verziju? Ako jest kako mu radi mob jel dobro optimizirano i jel sada na aod kada se dobije obavijest da li su iste u razlicitim bojama i jel se mogu iste pokrenuti sa double tap ;) 

 Ako se ne varam čitao sam da će doć 09.09.

 da ali gdje. dok dode do nase tuzne hrvatske prođe voz.

 Pojma nemam...vidjet ćemo, ionako je to koliko sam shvatio beta Q, tj na osnovi beta Q, čak ne znam ni da li je na beta6 ili nekoj starijoj

R36 pon 26.8.2019 21:26
peroko kaže...

Jel vam stigao .193 update? Baš mi se instalira.

 Ma kod T-coma i A1 to ide sporo.Tele 2 dobije brzinski update...

 

Koliko znam 193 poboljsava prednju kameru u nocnim uvjetima.Probaj pa javi.

miki1981 uto 27.8.2019 07:51
R36 kaže...
peroko kaže...

Jel vam stigao .193 update? Baš mi se instalira.

 Ma kod T-coma i A1 to ide sporo.Tele 2 dobije brzinski update...

 

Koliko znam 193 poboljsava prednju kameru u nocnim uvjetima.Probaj pa javi.

 Meni nije, Tele2.

 

digitall uto 27.8.2019 16:58
bloodborne kaže...

Ja bih provjerio ali mene je moj tele 2 iskljucio jer sam preplatio racun.

tak da sam do kraja mjeseca bez poziva, smsa i interneta. Sad sam sve dozivio u ovoj drzavi.

 wut???? 

 

hoces reci da si platio vise nego sto treba i da su te zbog toga iskljucili???

 

bloodborne uto 27.8.2019 18:59

Da imam trajni nalog placa mi je uvijek uredno 10og, dopunsko i hrt lopovsku pristojbu imam na trajnom nalogu sa 12tim u mjesecu.

Htio sam da i tako bude sa mobitelom medutim tele 2 moju naplatu vrsi preko sepe.

 

E sad ovaj mjesec sam kupovao namjestaj tv, pa reko da ja ne cekam tam 18ti platio sam odma racun za mob unaprijed.

I 18tog skinu oni meni opet isto. I sad javim se ja njima sa upitom da nisam znao da unatoc tome sto sam ja prije roka

uplatio pretplatu da oni meni i dalje skinu pare za vec placeni racun. Odnosno da medusobno ne komuniciraju i ne prenesu si

info o ranije zaprimljenoj uplati.

 

Odgovor stize da se racun za slj mjesec umanjuje za preplaceni iznos i ajde mislim si ja okej

skinuo sam ih s k***** za sljedeci mjesec. Prekjucer idem nazvati curi i odgovor poziv sa ovog broja nije moguc.

i gotovo izbaci me, odem na app moj tele 2 pise nepodmireni iznos. Gledam kaj je ovo neka zajebancija.

I uglavnom posto sam ja presao limit od 500kn. Dva racuna su 600kn odnosno 300kn svaki mjesecno.

Zbog moje sigurnosti oni blokiraju sve do sljedeceg obracunskog mjeseca ili ti ga mogu si ga popusit do 01.09.

Ja im odgovaram vi shvacate dok ja citam sto vi pisete koliko to nema smisla da ste me doslovno blokirali jer 

ste vi meni duzni, a ne ja vama.

 

Uglavnom ovaj tele 2 je komedija majke mi. Ne znam sta bi rekao, sreca pa imam i telefon pa mogu zvati koga trebam.

 

Edit: stigao i meni tele ovca

Dario7 sri 28.8.2019 10:54

Kako volim ovaj p30 pro.

Evo SS baterije, znači dva emaila sync (poslovni,privatni), instagram,whatsapp,face,viber. Nikakve restrikcije, wifi/4g kombinirano. Ne radim inače od 100% do 1% , većinom ga držim između 30% i 80% .

Definitivno ovo nije samo camera phone, opet ponavljam, ova baterija ,brzina punjenja, fluidnost, ova brzina rada plus ta kamera, jednostavno prvi mob koji bi mogao imati duže od 6 mjeseci ;)