nicky.sl sri 25.4.2018 11:53
Arci5 kaže...

Zanima me da li ima neko taj model huawei posto jako primamljiva cijena i same performanse

 Imam ga ja. 

Mogu reći da je dobar uređaj, brz, fluidan a i oduševija me senzor otiska prsta. 

Nažalost ne mogu ti dati usporedbu s ostalim Android uređajima zato što sam na njega prešao s Windows Phone platforme na kojoj sam bio zadnjih 5-6 godina. 

U svakom slučaju nisam požalio što sam ga kupio

Luka123 sri 25.4.2018 12:02

Imam ga i ja.

Kako mi mama ima mate 10 lite, i u usporedbi s njezinim rezolucija ekrana je veca, iza je dual lens kamera. Jako fluidan, brz, 4G leti. Verzija androida je 8 oreo. Appove, kontakte sam kopirao sa gmail-a te povezivanjem na stari uređaj (lenovo, preko bluetootha).

32GB memorije. Uzeo sam crni model. Ako kupujes obavezno maskicu, jer iza ostaju ostaci prstiju to mi je jedina mana :).

 

Također ovu poruku pisem s njega tako da .

Best buy u mid range/budget modelima.

Luciano sub 5.5.2018 03:59

Nedavno sam ga kupio sinu i ostao ugodno iznenađen telefonom. Baterija mu je iznenađujuće dobra. Sa automatskim osvjetljenjem ekrana, hrpom komunikacije (GMail 2 acounta, Viber, WhatsApp, Skype...), 2 sata razgovora i puno pimplanja (5-6 sati upaljen ekran) od do spavanja ostane bar 20% baterije. Dolazim u iskušenje svoj vjerni Sony zamijeniti ovim uređajem jer nudi puno za razumne novce.

siljo90 pet 11.5.2018 16:39

Kad odes u postavke, jel ti pišu jedan ili dva IMEIa? Ako piše jedan, znači da je tvornički onemogućen drugi SIM. E sad može biti hardverski ili softverski onemogućen. Znam da je P9 Lite dolazio sa softverski onemogućenim drugim SIM utorom pa se je instalacija par aplikacija i roota mogao osposobiti drugi utor.

Rabbit pet 11.5.2018 16:55

Hvala puno. Vidim samo jedan IMEI (vjerojatno neki lock kako si rekao). Sada barem znam gdje dalje trežiti rješenje..

Jel možda moguće do toga da je jedna sim kartica VIP, a druga od T-Com-a ? 
Back to Work 

Rabbit ned 13.5.2018 11:04

Uređaj uredno radi kada se stavi bilo koja kartica od operatera u prvi slot sim-kartice. Probao sam sa vip i t-com sim karticom i obje rade. Znači problem je drugi slot, kada imam dvije kartice drugi slot ne prepoznaje. Poslao sam poruku i t-com tehničku podršku.

 Zanima me da li oni trebaju otklučati drugi sim slot ako to tražim od njih ? Ako ne očito mi sljedi rootanje mobitela.

DiRT pet 20.7.2018 00:17

Realno gledajući P Smart je vrhunski za te novce od 1400kn, sviđa mi se u svemu, jedino što bolje za te novce ide kod nas je Mi A1, ali tko ne želi Xiaomi, onda ide na Huawei. P Smart mi je nedavno zapeo za oko zato kaj sam imo S3 4 godine i pred kraj sam već bio lud kako šteka i spor i baterija loša makar sam mijenjo 3 put bateriju novu. Pa sam si uzo S7 i sad ga imam skoro godinu i pol, nemam zamjerke, taj uređaj se u ničem neda usporedit sa S3 kojega je vrijeme pregazilo odavno. Svi novi mobiteli 100€+ su bolji od S3, možda ne kamerom u dnevnim uvjetima, al sve drugo je daleko bolje i za razliku od S3 neće ništa štekat pri normalnom radu. Tako da mi je u užem izboru P Smart zamjena za S3 na kojem je stara i muči se s mobom jer šteka, dok ona pogleda/otvori jednu stvar na S3, ja na S7 mogu 10 stvari već pogledat i ugasit mob, ušteda vremena brutalna, e o tome se radi.

tomy01 pet 20.7.2018 20:19

evo odluka pala na Huawei P Smart, u vip-u za 1399kn, danas sam ga malo vrtio uživo,

sve se čini ok, nadam se da će biti dobar

tako da ovi koji ga prodaju preko njuškala od 1400 do 1800 kn se mogu slikat

Luka123 sub 21.7.2018 10:55

Eno ispade mi sa bicikle , puka ekran ima par dana. Gleda sam eBay, ali sve je puno neki protiv zamjenskih ekrana, da li ima gdje kupiti refurbished ekran + digitizer. I iza mi se iskrivilo od udarca lim. Njega bi moga poravnat.

tomy01 uto 24.7.2018 22:19

jel neko stavljao kaljeno staklo na ovaj mobitel,

ja danas stavio, al na rubovima nije legao do kraja

pa kad je ugašen dosta se jako vidi, da je kaljeno staklo u zraku

više me smeta kad je ekran upaljen, sa svake strane 2-3mm je u zraku

te mjenja sliku ekrana

u trgovini su mi rekli da za taj model to normalno

Memphis pon 27.8.2018 21:47
tomy01 kaže...

jel neko stavljao kaljeno staklo na ovaj mobitel,

ja danas stavio, al na rubovima nije legao do kraja

pa kad je ugašen dosta se jako vidi, da je kaljeno staklo u zraku

više me smeta kad je ekran upaljen, sa svake strane 2-3mm je u zraku

te mjenja sliku ekrana

u trgovini su mi rekli da za taj model to normalno

 ja, ista stvar ... samo kaj meni po rubovim već lovi prašinu i ne izgleda nikak. Trebao sam ga dat premazat s onom tekućinom to bi bila bolja opcija