x18x05x uto 27.6.2017 07:04
GSP kaže...

Eo sad je maxtv to go 25 kn u cijenu ukljucen HBO sto je super ponuda po meni...

 

Ako kupim neki android tv box jel mogu ja aktivirat tu opciju da gledam na telki max tv to go?

 Jes of kors.

Reedy uto 27.6.2017 08:45

Evo ja sam uzeo čisto da vidim kak to šljaka, onak nije loše al imam jednu veeeliku zamjerku, na smartphoneu se može podesiti kvaliteta slike, dok je to nemoguće na računalu na njihovom playeru i onda kad gledam prek kompa slika je grob jer nisu stavili da si izaberem veću kvalitetu! 

Jano Polić sub 16.9.2017 16:33

Da li je Maxtv to go usluga uključena u paket za poslovne korisnike (telefon+internet+tv) ili se mora zasebno aktivirati i platiti? Pokušavam se logirati sa poslovnim telekom ID korisničkim imenom i lozinkom i stalno mi izbacuje pogrešku. Jedan agent iz tehničke podrške lupeta da trebam ponovno obaviti telekom ID registraciju što je nemoguće budući da je već registrirano, a druga agentica tvrdi da je Max tv to go dostupan samo ukoliko se koriste i mobilne usluge.

Zoko pon 25.9.2017 15:48

Baš nešto čitam o maxtv to go i pročitam da se može koristit istodobno na 2 uređaja, a općenito na 4 uređaja. Sad pokušavam odgonetnut, ako gledam putem browsera kako oni znaju sa kojeg ja uređaja gledam? Tipa da li je moj laptop ili stolni komp? Kako su to sa tehničke strane izveli?

ihush pon 25.9.2017 21:13

istovremenih spojenih juzera (ako postoji bilo kakva baza, koja kontrolira tko ima/nema pravo, kao sam login.. + izbor programa i sl.) nije važan sam uređaj-pc (osim ako pamte id/mac) nego user-login i ako su ograničili na 2, tad je to ograničenje kod njih (ne na korisničkoj strani), .. osim mogućeg problema same brzine-propustnosti linije (za gledanje više kanala na više uređaja istovremeno..).

wAlpha pon 25.9.2017 22:39
Zoko kaže...

Baš nešto čitam o maxtv to go i pročitam da se može koristit istodobno na 2 uređaja, a općenito na 4 uređaja. Sad pokušavam odgonetnut, ako gledam putem browsera kako oni znaju sa kojeg ja uređaja gledam? Tipa da li je moj laptop ili stolni komp? Kako su to sa tehničke strane izveli?

 

MAC s mrežne kartice?

saberrider sri 3.1.2018 19:27

Imam jedan problem sa Max Tv2go aplikacijom na mobitelu. Imam opciju sa svim paketima koje imam na kučnom Max Tv-u.

E sad mobitel mi je bio rootan i svi programi mi rade osim Hbo on demand i Pickbox usluge. Izbacuje mi da je mob rootan.

 

Mob sam rooto sa aplikacijom KingRoot . Deinstalirao sam aplikaciju i automatski se napravio unroot uređaja.

Na aplikaciji Root Checker mi izbacuje da uređaj nije rootan.

 

Problem je što još uvjek nemogu otvoriti uslugu Hbo i PickBox i izbacuje mi uređaj je rootam.

Ako netko zna kako ovo riješiti bio bih mu zahvalan

Djozaa sri 18.4.2018 23:40

meni je ovaj novi maxtv to go preko chrome plugina uzasan, slabasni laptop sa celeron 3050 ga vise nemoze nikako pokrenut, zamrzne se nakon minutu.

njihova aplikacija za windows je takodjer neupotrebljiva.

spiderhr ned 24.6.2018 16:23

Meni nije proradio na par kompova kako treba, sve se instalira onda nema slike.

 

Na webu niše da radi u Chromeu ali nisu nigdje biseri napisali da to samo radi na Windowsima, tek kada malo dublje počneš kopati po njihovom sajtu.

 

Dakle, Linux nula bodova. Šteta.

MUĆAK pet 3.8.2018 11:02

Max TV Go za mobitel gledanje sa druge mreže ,interesira me samo tarifa Sport zbog Arenasport i SK , i koliko je to mjesečno i jel ova njihova aplikacija OK.

Kako se plaća ako nije na ugovornu obavezu.

 

 

cocamarkoo ned 2.9.2018 17:25

pitanjce :)

Imam njihovu MaxTv app na Android TV-u Sony instaliranu. Razlika u slici od programa do programa varira. Recimo trenutno SportKlub 4 Man utd slika je OČAJNA, gore nego ona vulgaris antena i gledanje HRT-a... Majke mi , sve prepuno pixela... Ko desetorazredni stream. Nemreš to gledati. Dok npr SportKlub HD je dobra slika, ali nije to HD. Dok recimo BBC earth HD je slika VRH. Pravi pravcati HD. Rzlika nebo i zemlja.

U čemu je caka?! Milim kada se prebaci na program treba 15-20 sec da se stabilizira slika, ali onda je to to.

 

A na kompu, ne da šteka, nego šteka bolesno! Nekada ni program ne želi pokrenuti. 

Jao majko moja, što mi je taj nesretni t-com trebao :(

maraq uto 5.3.2019 16:39

Imam max tv to go od prije par dana, i ne mogu se ulogirati niti na mobitelu, niti na PC-u. Samo izbacuje greška, došlo je do pogreške.

Zvao sam ih već 3 puta i nitko ništa ne poduzima, kažu aktivirano je i to je to, a ja ga uopće ne mogu koristiti.

Ima li tko da zna što napraviti ?

 

Hvala

spiderhr uto 20.8.2019 11:33

Jel još ovaj smijeh od Max tv to go-a radi samo na Windowsima? Koliko vidim na Linuxu se ne mogu logirati jer kaže da moj uređaj nije podržan.

Recimo HRTi i RTL play mogu gledati na Linuxu sasvim normalno dok jedino Max tv to go još ništa. Stvarno ne znaju isprogramirati bez onog dodatka koji traži admin ovlasti u Windowsima?

dejo74 uto 20.8.2019 12:11

koliko znam samo sa chromom i ekstenzijom radi podržano u win 10 tako i na njihovim stranicama piše i gledao tako jedno mjesec dana tu i tamo neke utakmice nije baš sretno rješenje,uzeo sam amazon fire tv stick basic i sad puno fluidnije preko toga radi aplikacija i vrti programe svemirskom brzinom u odnosu na win i chrome