R3nchi sri 25.12.2019 17:15

Posto se na netu moze jako malo recenzija i user infa moze nac o ovoj kartici koju sam uspio kupit za crni petak po 320e s shippingom..
Odlucio sam bacit svojih par laickih dojmova, u Zelji da pomognem neodlucnima..

Kao prvo , kartica je dosta masivna i glomazna (pogotovo nakon gb gtx1060) te sam ju jedva ugurao u svoje thermalake h22 kuciste.. Nisam nekih puno testova provodio jer ne znam ni s cim bi,a te neke novije igre koje imaju svoje benchmarke jednostavno neam..

Provuko sam na unigene bench. i rdr2 bench. Pc je pod moja konfiguracija..

Sto se tice igranja najvise ju koristim u rdr2 gdje igram na ultra detaljima bez nekih trzanja, postavke je igra odredila sama, jedino mi piratski BF1 nije prepozno karticu i bio je neigriv..

Temp. u idlu je 56c, dok mi je na loadu pokazivala vrtnju 1780rpm i temp 68c nakon sat i po gejmanja.. Ventovi se cuju al je meni pc dole u stolu pa me to ne jebe..
A i uostalom ja sam O.G. i u moje vrijeme pc su bili tihi ko da vozis dvokrilca iz ww1..

Ne znam dal je to kartice al s vremena na vrijeme pc zablokira u desktopu tj mrdas mis normalno al ne reagira na klikanje .

Po meni za 2500kn gledajuci ostalu ponudu kartica je dobra kupovina pogotovo za 1080p gejmanje .

Sta god koga zanima slobodno pitajte