Grafički programi

Virtual & Photoshop Tuning - Cars

Fićo_CoD 5 čet 1.10.2009 10:43

Evo, morao sam otvoriti temu, nadam se da ovdje isto ima "zaljubljenika" u Photoshop Tuning auta, ili sam ja jedini? Nadam se da ćete ovdje predstaviti svoje radove bez obzira kakvi su, naime i ja sam početnik u tome... Također se nadam da tema nije prije postojala i da neće biti izbrisana. E da, napomenuo bih da bi se mogao otvoriti podforum naziva "Virtual & Photoshop Tuning (Cars)" ako bude zainteresiranih...

 

Evo nekoliko mojih radova:

 

1. VW Golf VI

 

2. Opel Astra

 

3. Mazda 6

 

4. Audi S8

 

 

* a) slika - original slika

 

   b) slika - chop/prerađena/uređena slika

 

NAPOMENA:

 

Zabranio bih stavljanje tuđih i već tuniranih automobila (vrijedi samo ako tvrdite da je to vaš rad) kao i krađu dijelova s već tuniranih auta!

 

Ako vam treba dio auta, recimo felge, pitate da li možete dobiti donora felgi... 

 

EDIT: Ako vam treba tutorial ili nesto slično javite se preko privatne poruke.

 

 

 

niko_vazan pet 9.10.2009 00:00

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

thuglife pet 9.10.2009 00:14
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Wtf?! Dizajn auta?

Znaš ti što je to, koliko novca dobivaju ljudi koji se time bave, kako je to teško, nije ti to nešto šta radiš kad ti je dosadno.

Ovo što oni rade je amaterski i čisto iz zabave i jer vole auta, a ne profesionalno kao tvoji majstori.

niko_vazan pet 9.10.2009 01:02
thuglife kaže...
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Wtf?! Dizajn auta?

Znaš ti što je to, koliko novca dobivaju ljudi koji se time bave, kako je to teško, nije ti to nešto šta radiš kad ti je dosadno.

Ovo što oni rade je amaterski i čisto iz zabave i jer vole auta, a ne profesionalno kao tvoji majstori.

Uopce ne govorim o tezini,trudu,a niti o jednostavnosti ova dva zanimanja,nego o fascinantnosti finalnih radova.

Sta hocu rec,da me vizualno (na slici) fasciniraju stvarni podhvati tuniranja na autu vise nego ovi u photoshopu.

I tako..mogli bi mi jos o tome,ali bio sam nadam se sada jasan pa bi bilo dovoljno sto se mene tice.

Stoga,

pozdrav. :)

netko,netkovic pet 9.10.2009 01:11
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Jesi ti cuo za zabavu i opustanje?

Fićo_CoD 5 pet 9.10.2009 14:45
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Gubljenje vremena??? A kaj ti radiš, jel samo učiš, radiš, jedeš i spavaš? Jel ti igraš igre? Jel se baviš nekom slobodnom aktivnošću? Ne razumijem te... Neki ovo rade iz zabave, neki to smatraju umjetnošću, a neki dizajniraju svoje auto. 

 

Mislim da ti imaš pogrešnu sliku što se tiče PS Tuninga.

 

Uploadat ću ti nekoliko slika da vidiš kako hrvatski tuneri rasturaju u PS-u Namigiva

 

 

 

BORN čet 3.12.2009 18:26

Evo jedan moj stari rad, radio sam to za frenda da ima sliku svog auta pa je i njegov nadimak na tablici. Slika je napravljena jako brzo tako da ima nekih propusta i treba još peglanja.

Uglavnom promjene su uklanjanje zadnjih vrata, farbanje, uklanjanje crnih traka, felge, mrežica ispred i uklanjanje znaka. Trebalo bi još mrežicu osjenčati da izgleda realnije.