Grafički programi

3D Contest-Tema : Oružja

nixXxa pet 17.12.2010 13:02

Novi naslov  teme za contest su oružja , znači modeli mogu bit stvarni i izmišjeni ( različite puške , pištolji , plazme , strojnice . snajperi.....)

 

Detalji :

 

Tema : oružja

 

Priložiti : clay i wire te render sa teksturama ili materijalima

 

Render : po izboru

 

Trajanje : od 17.12.2010 do 9.1.2011 ..... glasanje 10.1.2011

 

Pravila :- svaki čaln foruma ima pravo na jedan komentar za svaki rad

             - svaki član foruma ima pravo dati ocjene na maksimalno 3 rada

           radovi se ocjenjuju sa thumb up !

 

Svi zainteresirani neka kliknu thumb up , i nadam se da će ovaj put odaziv bit veći !

nixXxa ned 9.1.2011 12:30
APazinjan kaže...

Samo da podsjetim sve da je glasanje sutra, tako da ne stavljajte TU I TD

 

i upozorite one koji ih stave ;)

Da , uvijek neko stavi TU , a ljepo vam gore piše !

Svima su poslane PM da maknu TU !

nixXxa pon 10.1.2011 11:01
Minoza kaže...
Hvala na pozitivnim komentarima, drago mi je da vam se sviđa! Inače, nixxa, već sam pohvalio tvoj rad, a posebno me se dojmio izbor teksture, sexy je :)

Lol , pa kak tekstura može bit sexi hahaha xD

AlienWare1 pon 10.1.2011 14:19
nixXxa kaže...
Minoza kaže...
Hvala na pozitivnim komentarima, drago mi je da vam se sviđa! Inače, nixxa, već sam pohvalio tvoj rad, a posebno me se dojmio izbor teksture, sexy je :)

Lol , pa kak tekstura može bit sexi hahaha xD

Meni se tekstura jedino ne sviđa na tvom snajpu.

nixXxa pon 10.1.2011 15:16
Izbjeglica_02 kaže...
nixXxa kaže...

Mislim da je pobjednik vrlo jasan , ako ste za  da ga danas proglasimo pobjednikom klknite TU xD

Ne!

Zanima me drugo mjesto :)

Ok , onda ćemo sutra proglasit pobjednika .

Minoza pon 10.1.2011 16:47

Također smatram da ne bi bilo fer proglašavati bilo što prije kraja glasanja. Moram reći i da mi je žao na tako slabom odazivu, pogotovo što neki odustanu jer smatraju da ne znaju dovoljno i slično, a to je upravo krivo, iako je ovo "contest" tu smo zapravo da nešto naučimo jedni od drugih, nixXxa može potvrditi da rado odgovaram na pitanja, a mogu dati i MSN u svrhu komunikacije, a isto tako i sam pitam razne stvari druge kolege kada želim nešto naučiti. Molim vas da se u idućem contest-u okupimo u većem broju, razmijenimo kontakte pa učimo jedni od drugih. Stvarno mislim da nema izgovora da netko ne sudjeluje ako ima vremena...

Izbjeglica_02 pon 10.1.2011 16:54
Minoza kaže...
Također smatram da ne bi bilo fer proglašavati bilo što prije kraja glasanja. Moram reći i da mi je žao na tako slabom odazivu, pogotovo što neki odustanu jer smatraju da ne znaju dovoljno i slično, a to je upravo krivo, iako je ovo "contest" tu smo zapravo da nešto naučimo jedni od drugih, nixXxa može potvrditi da rado odgovaram na pitanja, a mogu dati i MSN u svrhu komunikacije, a isto tako i sam pitam razne stvari druge kolege kada želim nešto naučiti. Molim vas da se u idućem contest-u okupimo u većem broju, razmijenimo kontakte pa učimo jedni od drugih. Stvarno mislim da nema izgovora da netko ne sudjeluje ako ima vremena...

Slažem se :)

Mogu ja staviti sljedeći contest? Imam jedan acc na BitGameru nepotrebni, pa možda i nagrade budu {#}

 

nixXxa pon 10.1.2011 18:00
Minoza kaže...
Također smatram da ne bi bilo fer proglašavati bilo što prije kraja glasanja. Moram reći i da mi je žao na tako slabom odazivu, pogotovo što neki odustanu jer smatraju da ne znaju dovoljno i slično, a to je upravo krivo, iako je ovo "contest" tu smo zapravo da nešto naučimo jedni od drugih, nixXxa može potvrditi da rado odgovaram na pitanja, a mogu dati i MSN u svrhu komunikacije, a isto tako i sam pitam razne stvari druge kolege kada želim nešto naučiti. Molim vas da se u idućem contest-u okupimo u većem broju, razmijenimo kontakte pa učimo jedni od drugih. Stvarno mislim da nema izgovora da netko ne sudjeluje ako ima vremena...

Bilo bi ljepo da nas je više sudjelovalo i nešto bi naučili , možda next time {#}