DinPa_KoVel pet 2.7.2010 12:43

Imam ovu grafulju:

 

Vrsta čipa: GeForce 7025/nForce 630a

Vrsta DAC-a: Integrated RAMDAC

Količina memorije: 256mb

 

Moje pitanje je dali ja mogu igrati na toj grafičkoj cod 2 bez da mi štop, a pogotovo da mi ošteti grafulju??? Znači od igara jedino cod 2 pa me zanima dali bi to ova grafulja izdržala da igram dnevno 1-2 h??? ili moram stegnuti remen i kupiti novu grafičku...ako moram kupit de mi reci neku grafičku za jeftine pare, a da mi može vrtiti cod2 i photoshop, ponavljam jeftino mi treba...hvala

mind_challenge pet 2.7.2010 12:46
DinPa_KoVel kaže...

Imam ovu grafulju:

 

Vrsta čipa: GeForce 7025/nForce 630a

Vrsta DAC-a: Integrated RAMDAC

Količina memorije: 256mb

 

Moje pitanje je dali ja mogu igrati na toj grafičkoj cod 2 bez da mi štop, a pogotovo da mi ošteti grafulju??? Znači od igara jedino cod 2 pa me zanima dali bi to ova grafulja izdržala da igram dnevno 1-2 h??? ili moram stegnuti remen i kupiti novu grafičku...ako moram kupit de mi reci neku grafičku za jeftine pare, a da mi može vrtiti cod2 i photoshop, ponavljam jeftino mi treba...hvala

  za photoshop ti nije bitna grafika već procesor, i kolićina ram-a, a mislim da bi mogao pokrenuti cod2 na ovome, ali ne na visokim postavkama

luka_cro sub 3.7.2010 13:37
DinPa_KoVel kaže...

2x2,7ghz, 2gb ram, 350w (mislim), 3210gb hdd, lcd lg 22", grafulja integrirana (napiso sam ige gore u postu)...i sad mi treba nova grafulja, koja za te pare?

sa grafom koja kosta 400kn (nova) neces moci nikakvih 250fps i jos k tome imas 22' monitor....

za 400kn ti se onda najbolje isplati uzet nvidiu 8800gt polovnu i s njom ces moc derat na 250fps