Grafičke kartice

Koju grafičku karticu (500kn)!

stoncin3 sri 6.7.2011 19:30
zoharbizo kaže...
8ax kaže...

Pa kud ce s konja na magarca, 9800GT je jaca od HD5670.

Ako oce jacu karticu nece je nac novu sigurno.Za 500 kn ne.Za 600 kn se nade 5750 koju sam navea u svom postu prije ili neka polovna 4850 i 4870.

 GTS450 512 je jača od obje sigurno i košta 550kn.

Maxy čet 7.7.2011 14:09

ma prežao mi je GeForce-ice...super me služila...i nebi ju htio iznevjerit, znam da bi htjela da ju neka druga (nemora bit tak baš bolja) zamijeni {#}
upalo mi  je u oko ova GTX 260...zanima me kolko bi ona gurala, i kolko bi unaprijed mogla držat?
jer mene je ova stara grafa služila i na 350W :/...kad je komp krepo (grafa otisla, a i matična) kupi sam novo napajanje jer sam mislio da je u njemu problem, al ispalo je da nije {#} 

Caesar et Brutus čet 7.7.2011 14:25
thedream kaže...
FrightMare kaže...

Ako zeli nesto sto ce ga duze vrijeme gurat neka produzi za 150 kuna i neka kupi polovnu HD4890 1GB i to ce ga rijesit problema xD

Na Raptoxx onaj gore od 500W? Sretno.

  Prijatelju je isti Raptoxx (500W Professional Series) držao Vapor-X Radeon HD4890 2GB, jedan disk od 1TB te 2 DVD pržilice...

  Držao bi on, ali samo je pitanje koliko dugo i u kakvom je stanju...

thedream čet 7.7.2011 14:30
Caesar et Brutus kaže...
thedream kaže...
FrightMare kaže...

Ako zeli nesto sto ce ga duze vrijeme gurat neka produzi za 150 kuna i neka kupi polovnu HD4890 1GB i to ce ga rijesit problema xD

Na Raptoxx onaj gore od 500W? Sretno.

  Prijatelju je isti Raptoxx (500W Professional Series) držao Vapor-X Radeon HD4890 2GB, jedan disk od 1TB te 2 DVD pržilice...

  Držao bi on, ali samo je pitanje pitanje koliko dugo i u kakvom je stanju...

Onaj od 200kn iz ADM-a? Očajno napajanje. Frendu je crklo pod 9800GT nakon 3mj. i dobio je drugo, srećom ne opet isti Raptoxx. Nešto drugo je bilo u zamjeni, ne znam šta.

rebelsy čet 7.7.2011 14:34

ja ne razumijem ljude koji stede na napajanjima, frend kupi novu konfu ... ja dodjem pogledati... gledam ...maticna uredu, grafa uredu, proc uredu, hard uredu, napajanje MS 500W o_O

za 300kn se moze kupiti corsair 430w (nije toliko kvalitetan kao sto je nekad bio ali sigurno puno kvalitetniji od ovih shrotexa sto se prodaju... kao sto je rekao kihoty ''ne bi stavio MS napajanje kao stalak za vaze a kamoli u kuciste'')

ne riskiras samo da ce ti izgoriti komponente... vec cijela kuca od smece napajanja...

zoharbizo čet 7.7.2011 14:53
rebelsy kaže...

ja ne razumijem ljude koji stede na napajanjima, frend kupi novu konfu ... ja dodjem pogledati... gledam ...maticna uredu, grafa uredu, proc uredu, hard uredu, napajanje MS 500W o_O

za 300kn se moze kupiti corsair 430w (nije toliko kvalitetan kao sto je nekad bio ali sigurno puno kvalitetniji od ovih shrotexa sto se prodaju... kao sto je rekao kihoty ''ne bi stavio MS napajanje kao stalak za vaze a kamoli u kuciste'')

ne riskiras samo da ce ti izgoriti komponente... vec cijela kuca od smece napajanja...

Ms bez problema ide u starije konfe,a u novije i skupe konfe jest normalno da ide neko dobro napajanje.Tako da mi nije jasno zasto serete po ms-u kad meni u starom kompu sluzi odlicno.To je napajanje za HTPC i starije p4 konfe a eventualno neke x2 athlone.I tu sluzi sasvim solidno.

Caesar et Brutus čet 7.7.2011 14:53
rebelsy kaže...

ja ne razumijem ljude koji stede na napajanjima, frend kupi novu konfu ... ja dodjem pogledati... gledam ...maticna uredu, grafa uredu, proc uredu, hard uredu, napajanje MS 500W o_O

za 300kn se moze kupiti corsair 430w (nije toliko kvalitetan kao sto je nekad bio ali sigurno puno kvalitetniji od ovih shrotexa sto se prodaju... kao sto je rekao kihoty ''ne bi stavio MS napajanje kao stalak za vaze a kamoli u kuciste'')

ne riskiras samo da ce ti izgoriti komponente... vec cijela kuca od smece napajanja...

  Slažem se. Napajanje je izuzetno važna komponenta, bez sumnje jedna od važnijih.

rebelsy čet 7.7.2011 14:56

''MS je MSan šrotix...

 

Nema nikakvu ulaznu ni izlaznu zaštitu, niti osigurača...

 

Made in Čajna for Kroeiša...

 

400W MS = 200dg.

400W Enermax = 1.8kg.

 

Pa ti sad usporedi...

 

Kad MS procvrči, onda pvoli ponesti nešto sa sobom.

 

Ako hoćeš dobar jeftinjak, kupi si LC Power Office,

ima osigurač i zaštitu prema van.

2 godine jamstva za napajanje od 130-140kn.

 

Prodao sam LCP 420W Office preko 300 komada,

samo jedan neispravan odmah iz kutije, dok MS

odmah iz kutije oscilira u naponu,

od 10 kupljenih 8 ne radi kako spada...''

 

 

by Don Kihoty

vise o tome...