Fotoaparati

Magic lantern,iskustva?

athlon64 sri 2.1.2013 10:24

Razmišljao sam o instalaciji ovog firmware-a na svog canona 600D, zanima me da li je itko to radio i kakva iskustva ima?

Also SD kartica mi ne dozvoljava zapisivanje iceg na nju iako sam prekidač izbacio iz LOCK pozicije?

BugUser sri 23.1.2013 20:20

nisam prije vidioio ovu temu...imam isto instaliran ml na 600d od kad je izašla verzija 2.3 u potunosti....samo ti mogu reč da je prejaka stvar dobivaš opcije koje imaju mid i high end fotić..najviše koristim white balance i onaj zoom za izoštrenje...dobivaš hrpu dobrih stvari...sama instalacija je jako jednostavna imaš puno klipova po youtubu..ja sam ovako napravio napuniš bateriju fotića barem do 70% uzmeš čitač kartica ili preko samog fotića formatiraš karticu..odeš pod fotić settings i tamo nađeš clear setting prvo to napraviš..zatim skineš fajlove ml 2.3 odzipaš ih tj. staviš na sd karticu sve..prije tog samo baci oko koji firmvare imaš na fotiću,da li ti podržava ml 2.3 tvoj firmware..ja imam 1.0.2..staviš sd karticu u fotić pališ fotić odeš pot setting gdje ti piše firmware pritisneš set i staviš update pričekaš 5 sekundi pojavi ti se zeleni ekran da je uspješno instalirano ugasiš fotić pališ...i to je to gumbić za smeće u gl. izborniku ti je izbornik ml..sretno!