sylar951 ned 12.8.2012 18:20

neki od vas kao da su ćoravi... jesam li lijepu komentarčinu ispisao na prethodnoj strani kako skidat titlove i što činiti kada ne pašu a vi i dalje hoćete sve na gotovo...

zapamtite, vremena su danas takva da ako si sami ne pomognete, neće nitko umjesto vas...

tomislavivic ned 19.8.2012 10:31

poZz jel znate mozda di bih mogao naci jednu ili vise od ovih serija s prijevodom na nasem jeziku..??

a serije su the pretender,luther,psych,lax,breakout kings i the listener unaprijed hvala svima..:)

Iron13 pon 20.8.2012 15:12
Mitko uto 21.8.2012 02:15

 

Potrudicu se da se ukljucim malo u temu, ali...

 

Ne mozete samo jednsotavno reci; e potreban mi je prevod za taj i taj film. To nije tako lako, ustvari lako je reci ali tesko je naci.

 

Ujedno bih i moderatora ili administratora zamolio ako je vec tema u TOP teme neka se edituje prvi post za koja ce psotojati pravila.

 

Evo citiracu filmove sa prvog posta,   tesko da ces naci prevod ako samo kazes potreban mi je za film The Dictator (2012 kao prvo film ti je piratski, moras navesti od koga je RIP (jer u vecini skidamo ripove) da bi lakse pronasli odgovaraju titl.  Kod svakog filma cemo naci nastavak od koga je RIP kao sto su npr. AMIABLE, MAX, UNKNOW, AXXO i ostali...

 

@pas101

 

Evo recimo ne znam kao bih ti mogao pomoci za titl sto se tice filma The Expendables 2 

 

No pretpostavljam da si skinuo The.Expendables.2.2012.TS.READNFO.XViD-INSPiRAL ili The Expendables (2010) DVDSCR XviD-MAX

 

Na www.titlovi.com i www.opensubtitles.org  (meni proverene adrese za titlove) nemas odgovarajucih titlova jos niko nije radio za ova 2 ripa. Pricekaj jos dan - 2 eventualo 3. i izaci ce prevod ali obrati paznju kada skidas titl na ovo boldirano

Ili recimo ako neki put neko ne moze da nadje prevod istog autora ripa moze da pokusa sa ostalima u 70% slucajeva se titlovi podudare u nekim slucajevima znaju biti u razmaku 2-3 sekunde sto i nije strasno vecina plajera koje koristimo (BSP, MV2, Splash Pro etc.) poseduju opciju podesavanja titla da li zuri ili zastaje.

 

p.s. Ne bih preporucio skidanje filmova u CAM/TS formatu narocito ne ovako kvalitetnih filmova. U ovom slucaju se tice glumacke postave ostalo cemo videti dok izadje neki bolji RIP :) 

 

Enjoy... 

 

Mitko uto 21.8.2012 02:22

Sto se tice serija i prevoda za iste preporucio bih ti da posetis sledecu adresu;

www.prijevodi-online.org

Kao i sto sam naveo u prethodnom postu za filmove vazi i za serije.

Vesperian uto 21.8.2012 21:36

ili skinite bs player i u postavkama namjestite da vam automatski potrazi najbolji prijevod, uvijek nadje ispravan ako postoji ili skinite sublight - program za trazenje titlova..

 

 

 

Joso1 ned 14.10.2012 23:02

Josip1.

 

Pozdrav svim članovima Foruma.Drago mi je biti sa Vama.

 

 

 Molim Vas Titlove Za Film:"Isus Iz Nazareta"720p.Cd-1.2.3.4.Svaki od Filmova ima 4.30Gb.Biti ću Vam veoma zahvalan!!