Hyperion sub 15.4.2017 18:44
skorvy kaže...

  neka bude dobar neka bude dobar neka bude dobar

Sumnjam, izgleda cheesy as fuck, navlakuša.

 

BTW: Što se tiče crvenih slova, imao ih je i originalni Return of the Jedi, te Revenge of the Sith -> LINK, i da netko će umrijeti.

 

Star Wars je prejednostavan, svaki naslov filma kaže šta će se dogodit:

 

The Phantom Menace -> Sith

Attack of the Clones -> Clones Attack

Revenge of the Sith -> Sith have their revenge

A New Hope -> Luke is a new hope

Empire Strikes Back -> Empire indeed strikes back

Return of the Jedi -> Luke becomes a jedi or/and Vader returns to being a jedi he once was

The Force Awakens -> Force awakens in Rey

The Last Jedi -> Rey becomes a Jedi, Luke dies | Rey is still padawan while Luke the last jedi is teaching her | S obzirom na ono što je Luke rekao u teaseru, možda misli jedi order pravila i filozofija ne funkcioniraju, pa će učiti Rey po nekom novom sistemu i dati novom redu drugo ime? Iskreno sumnjam u ove dve zadnje tvrdnje, prije će biti nešto jednostavno i predvidljivo.

Hyperion čet 20.4.2017 13:59
Davor1989 kaže...

meni izgleda super,ako ti je sve to toliko jednostavno i nezanimljivo, zašto pratiš ovu temu...

Znači ako kritiziram Star Wars (s razlogom, bar ja tako mislim), ne smijem pisati postove?

 

Film ću svejedno pogledati u IMAX-u i nadam se da će ispast dobar.

Paolo Maldini čet 9.5.2019 12:11
Wolverine kaže...
Paolo Maldini kaže...
 držim fige da bude nešto vezano za Old Republic.

 Nešto iz doba igre Knights of the old Republic, Yoda kao padawan i sl.

 Ako misliš na igre iz KOTOR serijala nažalost ne, jer je Disney pobrisao sve van filmova i crtića kao non-canon.

Wolverine čet 9.5.2019 12:36
Paolo Maldini kaže...
Wolverine kaže...
Paolo Maldini kaže...
 držim fige da bude nešto vezano za Old Republic.

 Nešto iz doba igre Knights of the old Republic, Yoda kao padawan i sl.

 Ako misliš na igre iz KOTOR serijala nažalost ne, jer je Disney pobrisao sve van filmova i crtića kao non-canon.

 ništa ih ne sprečava da ponovo uvedu nešto u kanon

Wolverine pet 24.5.2019 09:57
Paolo Maldini kaže...
Wolverine kaže...
Paolo Maldini kaže...
Mogu da, tom se i nadam, ali to vjerojatno neće biti ništa slično igrama.

 https://makingstarwars.net/2019/05/laeta-kalogridis-to-write-a-star-wars-knights-of-the-old-republic-film/

Bilo bi super, KOTOR lore je jako kvalitetan ali bi scenarij svejedno zahtjevao malo dorade. Ako se sjećaš KOTOR 1 i 2 imaju sličan početak, glavni lik ima amneziju. Danas bi to bio stoput viđen i izlizan scenarij.

 naravno da scenarij ne bi mogao biti doslovno jednak tim igrama, ali bilo bi dobro iskoristiti što više detalja iz njih 

Super64 sri 23.8.2023 20:32

Ahsoka - ugodno iznenađen prvom epizodom. Nisam apsolutno ništa očekivao od ove serije, pogledao onak iz čiste dosade i sasvim ok serija za SW fanove. Da izbace kućne ljubimce (te Diznijeve fore za prodaju igračaka) i to bi bilo još bolje. Kao i dosta toga u zadnje vrijeme, jaka hejterska ekipa koja pljuje sve živo i mrtvo i djeli kulje, ali za kulju nije, za sad 7/10. 

pr0n_addict čet 24.8.2023 21:43
Super64 kaže...

Ahsoka - ugodno iznenađen prvom epizodom. Nisam apsolutno ništa očekivao od ove serije, pogledao onak iz čiste dosade i sasvim ok serija za SW fanove. Da izbace kućne ljubimce (te Diznijeve fore za prodaju igračaka) i to bi bilo još bolje. Kao i dosta toga u zadnje vrijeme, jaka hejterska ekipa koja pljuje sve živo i mrtvo i djeli kulje, ali za kulju nije, za sad 7/10. 

Pogledao i ja, isto tako sam ugodno iznenađen. Nema woke smeća, čisto solidno. Jaki ženski likovi, ali ne ono tipa Mary Sue proljev. Čekam iduću epizodu.

Super64 čet 24.8.2023 22:19

Vjerojatno sam ja čudna ptica. Meni je omraženi ep2 jedan od dražih (ajmo reć ne boljih, DRAŽIH) SW filmova. Gen. Grievous i Christopher Lee count Dooku meni su u tom filmu pregenijalni likovi. Dogfajt Obija i Jango Feta jedan od najboljih SW momenata, oni jebeni "seismic charges". Nikad neće ponovit 'Strikes Back, ali... nikad ne reci nikad.