Izbjeglica_02 sri 26.1.2011 20:01

Pozdrav!

Osobno obožavam srpske filmove nadam se da ima još takvih...

Dakle, u ovoj temi podjelite najbolje srpske filmove, vaša mišljenja o srpskim filmovima i sl.

Ja volim njihove komedije poput Ko to tamo peva i još mnogo njih, budem nabrojao kasnije...

Silence1488 sri 26.1.2011 20:06
Izbjeglica_02 kaže...

Pozdrav!

Osobno obožavam srpske filmove nadam se da ima još takvih...

Dakle, u ovoj temi podjelite najbolje srpske filmove, vaša mišljenja o srpskim filmovima i sl.

Ja volim njihove komedije poput Ko to tamo peva i još mnogo njih, budem nabrojao kasnije...

Evo  Evo ga... koji manijaci {#}

Izbjeglica_02 sri 26.1.2011 20:13
Silence1488 kaže...
Izbjeglica_02 kaže...

Pozdrav!

Osobno obožavam srpske filmove nadam se da ima još takvih...

Dakle, u ovoj temi podjelite najbolje srpske filmove, vaša mišljenja o srpskim filmovima i sl.

Ja volim njihove komedije poput Ko to tamo peva i još mnogo njih, budem nabrojao kasnije...

Evo  Evo ga... koji manijaci {#}

Meni taj film nije ništa pre bolestan...

Moram priznati da je bilo i ogavnijih filmova... No kako za koga, mislim da je to pitanje izdržljivosti različitih želudaca :D

No i kvaliteta nije nešto, definitivno ima i boljih...

Evo jedan meni draži - Balkanski Špiun... I munja nije za baciti :)

 

xxxxx sri 26.1.2011 20:26

Ja volim srpske komedije, stvarno su jaki i pogledao sam ih dosta, definitivno najjači mi je mrtav 'ladan, iako ima još dosta dobrih kao već spomenuti ko to tamo peva i podzemlje (underground), a ima i dobrih serija (npr. selo gori, a baba se češlja). Hrvatskih filmova ima par dobrih (npr. Što je muškarac bez brkova...) ali ne mogu parirati srpskim po pitanju humora.

 

@zgsolja molio bi te da se makneš iz teme ako nemaš nešto normalno komentirati, ne treba nam još jedna tema zaključana.

Champollion sri 26.1.2011 20:27

Srpski filmovi (prvenstveno mislim na komedije) su odlični, bar većina njih. Meni osobno jedan od najboljih je Tesna koža 1.dio, također svi filmovi u kojima glumi Srđan Todorović.

 

 

Izbjeglica_02 sri 26.1.2011 20:33
xxxxx kaže...

Ja volim srpske komedije, stvarno su jaki i pogledao sam ih dosta, definitivno najjači mi je mrtav 'ladan, iako ima još dosta dobrih kao već spomenuti ko to tamo peva i podzemlje (underground), a ima i dobrih serija (npr. selo gori, a baba se češlja). Hrvatskih filmova ima par dobrih (npr. Što je muškarac bez brkova...) ali ne mogu parirati srpskim po pitanju humora.

 

@zgsolja molio bi te da se makneš iz teme ako nemaš nešto normalno komentirati, ne treba nam još jedna tema zaključana.

Srpska produkcija je stvarno kvalitetna te mislim da mogu bez problem konkururati nekim večim timovima...

Još kada sagledamo ukupni buđet uložen u film kvaliteta je i više nego bolja ;)

Pogledajte i Zonu Zanfirovu, ja sam propustio jedan dobar film pa mi se upravo konvertira - Maratonci Trće poćasni krug... Javim dojmove...

 

Vidim ima nas dosta koji vole srpske filmove :)

muhaqeri sri 26.1.2011 20:45

Volio sam nekad srpske komedije i njihove glumce sve do kraja 80-ih,u devedesetima sam pogledao par njihovih filmova i nisu mi se sviđali ali isto tako imam mišljenje i za hrvatske filmove,

do rata super kasnije sve pušiona.

 

 

underdog sri 26.1.2011 21:13

Također obožavam srpske komedije jer im nijedan hrvatski ili američki film nije ravan. Preporučam svima koji još nisu da pogledaju Sabirni centar (the meeting point - za engleze {#})

Nije baš komedija, ali je film odličan.

Silence1488 sri 26.1.2011 21:53
Izbjeglica_02 kaže...
nixXxa kaže...

Nitko nije spomenuo film Život je čudo film od Emira Kusturice , odličan film , ja sam ga u jednom danu pogledao dvaput .

http://mojtv.hr/film/8948/zivot-je-cudo-.aspx

http://www.youtube.com/watch?v=zk3_6-Xx5pQ&feature=related

Meni se Emir sviđa i kao muzičar

http://www.youtube.com/watch?v=gNI8kuGFdnA&feature=related 

Jedno vrijeme je bio u Zabranjenom pušenju, to mi je manje važno, više volim ga ćuti u orkestru :) 

Nisam znao da je Kusturica Srbin, zanimljivo... Mislim po imenu nije sigurno.

nixXxa sri 26.1.2011 21:59
Silence1488 kaže...

Nisam znao da je Kusturica Srbin, zanimljivo... Mislim po imenu nije sigurno.

To je hrvastko srpski film ,najveću ulogu u filmu igra magarac, pogotovo na kraju ...oni koji su gledali znaju xD 

Wicked_Sick87 sri 26.1.2011 22:30

Aha, to je to.
A ne maco za klikere :-)! Pita ga brica kako ćemo - a on pokaže na MENE i kaže isto kao ovom momčetu :-)! Ja reć on reć kekoza
Ovo su najlegendarnije riječi i njih ću govorit kada budem umirao :D!