Filmovi, TV serije, glazba...

Skidanje muzike

mate pet 16.1.2009 10:32

pozz all!!!!

 evo hoću skinut neku muziku ali neznam gdje

ima li ijedna stranica sa dobrom domaćom muzikom

             

                      hvala

acke_volce uto 20.1.2009 11:40

Moze li mi neko pojasniti?

Ovaj free download muzike, kako je to moguce?

Zar nije to neka vrsta piraterije?

Vlasnici ovih pesama, verovatno njima nije u interesu ova varijanta, vec da prodaju CD!?

 

i_rambo_plache uto 20.1.2009 12:07

Za bilo koju muziku samo treba upisati u google:

 

"intitle:index of" izvođač - pjesma

 

Piše se s navodnicima, a umjesto "izvođač" i "pjesma" treba upisati ime izvođača i pjesme. Nadam se da ste shvatili.

Mitch uto 27.1.2009 10:39

Prek torrenta ti je najlakse pronac pjesmu i skinut je. Odes na torrentz.com i upises izvodaca pjesme nades njegov album i skines torrent u utorrentu stavis kvacicu samo na pjesmu koju oces skinut(mozes ih skinut i sve ako oces) i kliknes download

i_rambo_plache uto 27.1.2009 14:12
aMitch kaže...

Prek torrenta ti je najlakse pronac pjesmu i skinut je. Odes na torrentz.com i upises izvodaca pjesme nades njegov album i skines torrent u utorrentu stavis kvacicu samo na pjesmu koju oces skinut(mozes ih skinut i sve ako oces) i kliknes download

A domaće glazbe baš ima puno na torrentima... Mislim ono...

Upišem "Parni Valjak" na TPB-u i ne pronađe mi nijedan album... Toliko o DOMAĆOJ glazbi na torrentima...
korg11 čet 29.1.2009 16:10

Kaj vi ljudi niste čuli za rapidshare, Upišeš ime grupe npr. "Parni valjak rapidshare" i baci ti mnoštvo rapidshare linkova s kojih skidaš cijele albume ili posebno pjesme kako got želiš.

GigaGirl pon 13.9.2010 15:51

Preporučujem dirpy.com. Samo unesete URL sa YouTube-a ili pretražite direktno iz search engine-a na stranici. Nakon što odaberete video, podesite dodatne postavke i kliknete na gumbić record, vrši se dosta brzi download mp3 file-a. Iako je riječ o web servisu konverzija i krajnji rezultat je brz, pouzdan i prilično kvalitetan.