Filmovi, TV serije, glazba...

Novi Guns N Roses cista smijurija!!!

rambox pon 24.11.2008 17:07

Bas evo danas sam cuo nove Ganse iako ih nikad nisam bas slusao osim jasno prvog  albuma koji je ok a sve ostalo  ne valja nista, onako sam pokrenuo nekoliko stvari da vidim o cemu se radi no brzo sam odustao  jer nis ne valja a to sam i ocekivao no ionako moja su mjerila vrlo visoko postavljena kaj se tice kvalitete glazbe.Ja uglavnom slusam gitaristicku mjuzu tj rock i hard rock Satriani. Steve Vai, Van Halen, Malmstein ,Hendrix i tom slicno a oni koji znaju o kakvoj se mjuzi radi sve je jasno pa se s tom razinom kvalitete  Gansi nikako ne mogu usporedjivat no iz moje perspektive Gansi dobivaju 1+ od mogucih 10!!!Cool

Assassin pon 24.11.2008 17:13
rambox kaže...

Bas evo danas sam cuo nove Ganse iako ih nikad nisam bas slusao osim jasno prvog  albuma koji je ok a sve ostalo  ne valja nista, onako sam pokrenuo nekoliko stvari da vidim o cemu se radi no brzo sam odustao  jer nis ne valja a to sam i ocekivao no ionako moja su mjerila vrlo visoko postavljena kaj se tice kvalitete glazbe.Ja uglavnom slusam gitaristicku mjuzu tj rock i hard rock Satriani. Steve Vai, Van Halen, Malmstein ,Hendrix i tom slicno a oni koji znaju o kakvoj se mjuzi radi sve je jasno pa se s tom razinom kvalitete  Gansi nikako ne mogu usporedjivat no iz moje perspektive Gansi dobivaju 1+ od mogucih 10!!!Cool

 De nemoj s**t! Ocito je da ti ne volis Ganse pa je logicno da ti se nece svidjat ni novi album (jel pricas o Chinese Democracy)! Ni meni taj album nije nesto posebno, ali ne mozes rec da valja samo njihov prvi album!!
rambox pon 24.11.2008 17:25

Tak stvari stoje htio to netko priznat ili ne prvi album od Gansa je dobar i jos eventualno moze proc drugi album a sve ostalo je buckuris ak je mjerilo kvaliteta mjuze a to bi trebalo bit i jedino mjerilo a ne koliko albuma se proda pa onda onaj koji proda najvise albuma je najbolji!!!Šutim

scorpion667 pon 24.11.2008 17:25

To je bila i moja prva reakcija, al nakon boljeg slušanja album mi i nije toliko loš. Inače sam veliki ljubitelj gunsa, ali nisam bio toliko naivan da očekujem dobre stare gunse sa probojnim gitarističkim zvukovima i mega hitovima. Axl-ovo pjevanje mi je posebno katastrofa na ovom novom albumu, ali ima i on svojih trenutaka. THIS I LOVE mi je , u najmanju ruku, fantastična pjesma pa ti savjetujem da je malo bolje poslušaš.

 

Inače od svih tih starih "povratničkih" bendova najbolji comeback mi je imao Europe. Ugodno su osvježili i modernizirali zvuk. Poslušaj njihov zadnji album Secret Society. Preporučam njihovu pjesmu The Pretenders

Assassin pon 24.11.2008 20:24
rambox kaže...

Tak stvari stoje htio to netko priznat ili ne prvi album od Gansa je dobar i jos eventualno moze proc drugi album a sve ostalo je buckuris ak je mjerilo kvaliteta mjuze a to bi trebalo bit i jedino mjerilo a ne koliko albuma se proda pa onda onaj koji proda najvise albuma je najbolji!!!Šutim

 Sve je stvar ukusa! Meni su svi njihovi albumi odlicni! O ukusima se ne raspravlja!
rambox pon 24.11.2008 20:38

Normalno ukusi su razliciti no evo jednog primjera kak zvuci kvaliteta od strane Van Halena, ostar zvuk gitare reze sve pred sobom nema kompromisa pa kad usporedis to s Gansima komentar nije potreban!!!Šutim

http://www.youtube.com/watch?v=-4y75zZDw5s&feature=related

Assassin pon 24.11.2008 20:49
rambox kaže...

Normalno ukusi su razliciti no evo jednog primjera kak zvuci kvaliteta od strane Van Halena, ostar zvuk gitare reze sve pred sobom nema kompromisa pa kad usporedis to s Gansima komentar nije potreban!!!Šutim

http://www.youtube.com/watch?v=-4y75zZDw5s&feature=related

 Nemoj se ljutit (kao sto sam rekao, ukusi su razliciti!), ali meni je ovo bezveze glazba. Uopce mi se ne svidja! Ne znam zasto, ali meni su gunsi puno bolji. Ali nema smisla vise raspravljat jer ocito ja nemogu promjenit tvoje misljenje,a ne mozes ni ti moje.
p.s. sto se mene tice, najbolji bend ikada je ipak Pink Floyd, sve ostalo je "2. liga" (u 2. ligu ne ubrajam jedino gunse i queen koji su mi negdje izmedju pink floyda i 2. lige)
p.p.s. kad smo vec kod gitare, meni je ovo super obrada godfathera po meni najboljeg gitarista uz Briana Maya (iz Queena): http://www.youtube.com/watch?v=SCplsXu1HRk
rambox pon 24.11.2008 21:05

Kaj bi se ljutil pa ne volimo svi isto inace Slash je dobar gitarist, i Floydi su isto dobri ti ocito volis nesto umjerenije gitaristicke tonove. Kaj velis na ovaj video to ti je instrumental verzija istoimene stvari od van halena u izvedbi jednog mog internet poznanika i istomisljenika koji je isto veliki fan van halena pogledaj malo komentare, tko voli nek pogleda i ostale njegove instrumental verzije van halena inace svi koji su pogledali su odusevljeni!!!Cool

http://www.youtube.com/watch?v=fgpSvqFudFg

diizii uto 25.11.2008 00:11

Meni se recimo nesviđaju sve pjesme s prvog cd-a od Gunsa. Možda dvije ili tri. S Use your illusion 1 i 2 mi se sviđa više njih. Više volim ovaj drugi zvuk Gunsa, nego onaj s kojim su zapravo krenuli. To je stvar ukusa. Meni Van Helen ima previše gain-a i ne sviđa mi se, ali gitarist svira ono odlično.

 

Ali da novi CD je smijurija i nije. Treba samo vremena da malo slegne, da ga se posluša više puta. Isto tako Axl nema više 20 i tolko godina, koliko je imao prije 16 g. Pa mu se i glas promijenio od sve one droge i alkohola. A nisu ni ostali članovi grupe isti, pa je za očekivat da i neće bit isti stil glazbe. Nitko ne može zamijenit Salsh-a.

 

Slažem se s onim za Godfather. Jednostavno super.

 

Kad je već spomenuto, meni je 1. klasa: Led Zeppelin, Guns n' Roses, AC/DC, U2 može proć, Velvet revolver.

LupusInFabula ned 30.11.2008 23:44

Stari sam poklonik glazbenog opusa GnR - naglašavam glazbe (glam/hard rock) a ne benda. Ekipa iz GnR je uvijek izgledala i oblačila se debilno, ali su stvarali jako dobar zvuk. Ova nova ekipa koja je protutnjala tijekom stvaranja Kineske Demokracije vizalno je još gora, zbilja izgledaju kao da su izašli iz cirkusa (npr. svojedobno Buckethead). Ali to ionako nije važno. Chinese Democracy gledam kao solo album Axla dok je trenutni postav GnR upravo to - trenutna ekipa.

 

Na prvom slušanju sam se prenerazio, prvi dojam je bio tipa "koji quratz, pa ovo je totalna debilana". Treba uzeti u obzir da smo stalno okruženi rap/hip hop glazbom te da je oko tog albuma stvoren nikada ranije viđen medijski hype i da su svačija pa tako i moja očekivanja bila vrlo visoka. Ali ipak sam odvojio vrijeme i još jednom preslušao sve pjesme s albuma. Tri stvari mi se i dalje ne sviđaju, dok su ostale zaista dobre a neke čak i odlične. Mislim da bi se moglo dogoditi da neke od njih i budu na listama Top10. U konačnici sam se navukao na taj album i definitivno ga kupujem i iako će nekima možda zvučati smiješno rekao bih da album ima puno veću umjetničku vrijednost nego pupularističku. Album u cjelini je čista glam rock umjetnost. Za razliku od većine današnjih autora čije CDove kupujemo (odnosno ne kupujemo) upravo zbog samo jedne dobre stvari dok su ostale u pravilu totalno sranje.

 

No sviđao vam se album ili ne njegov (konačni) izlazak bi mogao imati veliki utjecaj u glazbenoj industriji, naročito ako ostvari veliki uspjeh na ljestvicama i u prodaji. Utjecaj u smislu da izdavači ponovno počnu  pridavati pažnju nekim novim rock/hard rock/metal bendovima i općenito toj vrsti glazbenog izričaja. Što bi u konačnici svim poklonicima te vrste glazbe trebalo biti u cilju, naročito ako se (kao npr. ja) niste uspjeli prepoznati u rap/hip hop sceni koja očito zadnjih godina dominira glazbenom industrijom  (barem globalno, a ne kao kod nas narodnjava! hihihi)

 

Još je nešto jako važno. Većina glabenih kritičara je u početku svojih tekstova u kritici albuma otvoreno  priznala kako su s nestrpljenjem čekali izlazak albuma samo da bi ga a priori popljuvali jer je jasno da nitko nikada ne bi mogao izdati album koji bi bio toliko dobar da bi opravdao ovolika u medijima stvorena nedostižna očekivanja. I svejedno su usprkos tome gotovo svi priznali da je album iznimno dobar.

 

No bio on izvrstan ili samo prosječan, za ljude koji slušaju hard rock (a za Axla pogotovo, hehe) najvažnije je da bude komercijalno uspješan kako bi možda ponovno top listama počele vladati pjesme u kojima tutnje bubnjevi i praše gitare.

jocik pon 1.12.2008 00:03

Pa evo da se i ja ubacim:

Prvo što se tiče ranijih promjedaba mogu reći da mi je malo bezveze to što neki stalno "pljuju" po ovom i onom a ne kuže da je SVE stvar UKUSA. Dakle, ja ovdje iznosim samo svoja mišljenja, prepucavanja tipa - ovo valja, ovo ne - me ne zanimaju (kao npr. sam naslov teme Smijeh).

 

Imajući to na umu:

Novi album Gn'R-a je dobar do vrlo dobar, ali ipak nešto malo niže od ranijih. No, sveukupno gledajući, zadovoljili su moja očekivanja. Što se tiče njihovog cjelokupnog opusa, najbolje su mi: Estranged, Don't Cry(original), November Rain, Patience, Knockin' on Heaven's Door, Sweet Child of Mine, Paradice City

 

P.S. sorry na offtopic :)

diizii pon 1.12.2008 20:13
LupusInFabula kaže...

Ova nova ekipa koja je protutnjala tijekom stvaranja Kineske Demokracije vizalno je još gora, zbilja izgledaju kao da su izašli iz cirkusa (npr. svojedobno Buckethead).

 

Za razliku od većine današnjih autora čije CDove kupujemo (odnosno ne kupujemo) upravo zbog samo jedne dobre stvari dok su ostale u pravilu totalno sranje.

 

No sviđao vam se album ili ne njegov (konačni) izlazak bi mogao imati veliki utjecaj u glazbenoj industriji, naročito ako ostvari veliki uspjeh na ljestvicama i u prodaji. Utjecaj u smislu da izdavači ponovno počnu  pridavati pažnju nekim novim rock/hard rock/metal bendovima i općenito toj vrsti glazbenog izričaja. Što bi u konačnici svim poklonicima te vrste glazbe trebalo biti u cilju, naročito ako se (kao npr. ja) niste uspjeli prepoznati u rap/hip hop sceni koja očito zadnjih godina dominira glazbenom industrijom  (barem globalno, a ne kao kod nas narodnjava! hihihi)

 

No bio on izvrstan ili samo prosječan, za ljude koji slušaju hard rock (a za Axla pogotovo, hehe) najvažnije je da bude komercijalno uspješan kako bi možda ponovno top listama počele vladati pjesme u kojima tutnje bubnjevi i praše gitare.

 
Apsolutno potpisujem. Ja se nisam uopče našo u hip hop-u, rap-u, a ni narodnjacima. :-)
stranger uto 2.12.2008 23:07

Album je sasvim ok..Možda su neki očekivali više,ali morate biti svjesni da nisu ovo više 80-te..Album ima izuzetnu muzičku vrijednost i zaista donosi nešto novo nakon dosta godina..Ako pogledamo unatrag svaki novi album gunsa bio je drugaciji od prethodnog po zvuku,stilu,itd...Rambox očigledno ne voli gunse pa ovako pise o njima...sto vise mislim da je krajnje smijesno porediti van helen i gnr..al eto o ukusima ne treba raspravljati..moja ocjena albuma od 1 do 10....8,5...pozzOsmijeh

LupusInFabula sri 3.12.2008 02:24

I moj prvi komentar je bio koja pushiona, osim za nekoliko stvari. Negdje sam pročitao dobar komentar o tom albumu u kojem autor kaže kako su sve pjesme odveć preslojevite i za potpuni doživljaj albuma zahtijeva se nekoliko slušanja za što današnji prosječni slušatelj jednostavno nema vremena. Isto tako sam i sâm svjedok da se stvari s albuma polako i sigurno sa svakim novim slušanjem uvlače pod kožu. U biti je album prva liga. Dugo nije izašao album na kojem se nalazi nekoliko izvrsnih stvari dok su sve preostale vrlo dobre do dobre!

 

Mislim da je u pitanju album čiju pravu vrijednost tek trebamo otkriti!

 

Pazite i ovo: album je u pravilu svugdje među prva tri najprodavanija. Što je fascinantno uzme li se u obzir da ekipa iz Geffena šizi na Rose-a jer već dva mjeseca doslovno uopće ne mogu s njim stupiti u kontakt. Šize jer qurtzem nije mrdnuo za promidžbu albuma. Tvrde da bi album bio sigurno #1 da se barem malo potrudio i pojavio kojiput u medijima. Niti su nastupima pokušali približiti nove stvari publici. Apsolutno ništa.

 

To je kao da imate blockbuster film u kojem glavni glumci se nisu pojavili na crvenom tepihu niti jednog festivala, nisu gostovali u nijednom popularnom showu  npr. Jay Leno Show, Oprah i ostalima, i nisu niti jednom riječju pokušali reklamirati film u kojem su glumili. To je jednostavno nezamislivo i nedopustivo u showbiznisu, a ovaj im je to napravio. I opet je visoko na ljestvici. A sad zašto ovaj šuti - tko zna!

 

 

Dado_ZG78 sri 3.12.2008 07:12

Chinese Democracy mi je nakon prvog slušanja ostavio mlak dojam, ali nakon što sam ga odvrtio 2,3 puta pjesme uđu u uho i nije ni tak loš..

 

Slažem se za Europe i Secret Society - mrak album Namigiva

Whalter vT sri 3.12.2008 08:56

Čuo sam sa njihov novi album, ali još uvijek ga zbog nedostatka vremena nisam preslušao.

Nekad sam bio njihov veliki fan, ko klinac. Nije bilo bilježnice ili školske knjige na čijim unutarnjim

koricama nije bilo između ostalog napisano G'N'R, itd. Snimao sam dokumentarce o njima, nabavljao majce itd.

Ovo mi sad ipak djeluje kao izvađeno iz naftalina, čini mi se da je njihovo vrijeme definitivno prošlo.

 

diizii sub 6.12.2008 16:58

Nemožeš govorit da je njihovo vrijeme prošlo, kad je su samo Axl i Dizziy od starih Gunsa. Tako da im vrijeme tek dolazi. Album je predobar. Treba ga poslušat par puta, iako meni je od prve bilo 3-4 stvari odlično, ove druge uđu u uho kasnije.

 

A Axl, možda nije mrdnuo prstom za promociju jer je ionako puknut u glavu, a vjerojatno su ga ovi iz Geffena malo stisli i rekli nek više izda taj album. Naravno njemu ništa nije dobro, pa vjerojatno je nezadovoljan možda s rasporedom pjesama i takvim glupostima i neželi se pokrenut. Iako i on dobije novca od prodaje, pa stvarno ne kužim.

pixelatem sub 6.12.2008 17:16
rambox kaže...

Normalno ukusi su razliciti no evo jednog primjera kak zvuci kvaliteta od strane Van Halena, ostar zvuk gitare reze sve pred sobom nema kompromisa pa kad usporedis to s Gansima komentar nije potreban!!!Šutim

 
Tvoji komentari mi samo daju do znanja da nemas pojma o glazbi. Uvjek sam najvise mrzio cigle od ljudi s kojima se ne moze normalno i racionalno razgovarat.
A ti nazalost spadas u tu skupinu. Muzicki obzori su ti veoma uski i sigurno za sebe mislis da si alfa i omega u svojoj ekipici kada se prica o glazbi.
Postavo si sebi svoj broj 10/10, Van Halena i sada ides usporedzivati neki tamo bend kojega inace i ne slusas s njim! To je isto kao da ja idem usporedzivati Slayer i Severinu... zasto ne, oboje imaju naziv na S!

Dragi, to jednostavno ne ide tako. Tvoje osobno misljenje je takvo kakvo je i bedasto je omalovazavati nekoga drugoga zato sto ne zvuci kao Van Halen... bu-hu-hu... jesi pokusao plakati mamici zbog toga ili uputiti pismo G'N'R?
Pa kada bi svi zvucali tehnicki-perfektno-turbo-über-cool kao i Van Halen sigurno bi i glazbena industrija prodavala miljarde albuma mjesecno.

Zasto ne pokusas usporediti novi album od Britney Spears, cujem da ga je i ona izdala? Pa joj onako zapapri -1 u svoj mačo-hevijanerskom stilu i reci da je totalni fejl jer Yngvie radi deset puta bolje solaze... ufff kako se odma iznerviram kada neki tamo klinci pomisle da imaju svu pamet svijeta i da svi trebaju slusati glazbu za koju oni misle da je cool?!

Osobno slusam metal, i samo opaki crni metal koji jede malu djecu za dorucak i djevice za desert poslije tuceta šišmiša, ali me ne vidis na ovome forumu kako blatim ni Milu Kiticia ni Stavrosa ni Van Halena na kraju krajeva.


edit: izbrisane psovke, pokusao sam se suzdrzati ali nije islo...
Nautilus ned 14.12.2008 19:49
jocik kaže...

Pa evo da se i ja ubacim:

Prvo što se tiče ranijih promjedaba mogu reći da mi je malo bezveze to što neki stalno "pljuju" po ovom i onom a ne kuže da je SVE stvar UKUSA. Dakle, ja ovdje iznosim samo svoja mišljenja, prepucavanja tipa - ovo valja, ovo ne - me ne zanimaju (kao npr. sam naslov teme Smijeh).

 

Imajući to na umu:

Novi album Gn'R-a je dobar do vrlo dobar, ali ipak nešto malo niže od ranijih. No, sveukupno gledajući, zadovoljili su moja očekivanja. Što se tiče njihovog cjelokupnog opusa, najbolje su mi: Estranged, Don't Cry(original), November Rain, Patience, Knockin' on Heaven's Door, Sweet Child of Mine, Paradice City

 

P.S. sorry na offtopic :)

  slazem se sa svime
sto se tice novog albuma u pocetku mi se nije uopste svidjao no medjutim evo vec zadnjih par dana
to je jedina stvar koju slusam.Moja ocjena bi bila 3-4 i jako mi je drago ponovo cuti Axl-a jer sam vise poludio od ovih novih nazovi muzickih pravaca
 
rambox sub 20.12.2008 14:21

Normalno AC/DC su stara garda i majstori s njima se gansi isto nikak nemogu usporedjivat, neko gore je spomenuo da je psovao ko kocijas jer se ne slaze mislim Pixalatem s mojim misljenjem pa ko te sili da se slazes s mojim misljenjem pa ne moras zato psovat to ti ionak prek interneta ne vrijedi nist ja nisam psoval kad sam komentiral ganse ak imas problema odi doktoru ili psihijatru ja sam samo konstatiral cinjenicno stanje da svako ko ima i malo ukusa zna da prva dva albuma gansa valjaju a ostalo je luk i voda ili bljuzga i tocno pogledi su  mi uski ali samo zato kaj kvalitetne glazbe ima malo pa nemas bas veliki izbor s obzirom da imam ukusa a oni koji ga nemaju slusaju svakakvo smece!!!Šutim

pixelatem sub 20.12.2008 15:33
rambox kaže...

Normalno AC/DC su stara garda i majstori s njima se gansi isto nikak nemogu usporedjivat, neko gore je spomenuo da je psovao ko kocijas jer se ne slaze mislim Pixalatem s mojim misljenjem pa ko te sili da se slazes s mojim misljenjem pa ne moras zato psovat to ti ionak prek interneta ne vrijedi nist ja nisam psoval kad sam komentiral ganse ak imas problema odi doktoru ili psihijatru ja sam samo konstatiral cinjenicno stanje da svako ko ima i malo ukusa zna da prva dva albuma gansa valjaju a ostalo je luk i voda ili bljuzga i tocno pogledi su  mi uski ali samo zato kaj kvalitetne glazbe ima malo pa nemas bas veliki izbor s obzirom da imam ukusa a oni koji ga nemaju slusaju svakakvo smece!!!Šutim

 
ne znam dali mi koncetracija pala zato sta san se sinoc opija ko stoka ili sto?... ali nista nisam razumio sto si napisao.
linkuto sub 20.12.2008 19:13
pixelatem kaže...
rambox kaže...

Normalno AC/DC su stara garda i majstori s njima se gansi isto nikak nemogu usporedjivat, neko gore je spomenuo da je psovao ko kocijas jer se ne slaze mislim Pixalatem s mojim misljenjem pa ko te sili da se slazes s mojim misljenjem pa ne moras zato psovat to ti ionak prek interneta ne vrijedi nist ja nisam psoval kad sam komentiral ganse ak imas problema odi doktoru ili psihijatru ja sam samo konstatiral cinjenicno stanje da svako ko ima i malo ukusa zna da prva dva albuma gansa valjaju a ostalo je luk i voda ili bljuzga i tocno pogledi su  mi uski ali samo zato kaj kvalitetne glazbe ima malo pa nemas bas veliki izbor s obzirom da imam ukusa a oni koji ga nemaju slusaju svakakvo smece!!!Šutim

 
ne znam dali mi koncetracija pala zato sta san se sinoc opija ko stoka ili sto?... ali nista nisam razumio sto si napisao.
 pijan si
elvis sub 20.12.2008 19:54

mnogi su to već napisali, pa neću dodati ništa pametno ako napišem 'o ukusima se ne raspravlja'!

 

samo sam htio dodati da mi gunsi nikad nisu bili ništa posebno, iako najviše volim dobar rock. par legendarnih pjesama je stvarno legendarno (paradise city, welcome to the jungle, sweet child o' mine, patience...), ali u globalu uvijek su mi bili malo prepompozni.

 

što se tiče novog albuma, moram priznati da me je čak iznenadio kvalitetom nekih pjesama! to definitivno više nije to, ali s obzirom da ni očekivanja nisu bila velika (nisu bila nikakva), moram priznati da je album čisto ok (s obzirom na hrpe drugih smeća koje se svakodnevno pojavljuju).

Assassin sub 20.12.2008 20:12
rambox kaže...

Normalno AC/DC su stara garda i majstori s njima se gansi isto nikak nemogu usporedjivat, neko gore je spomenuo da je psovao ko kocijas jer se ne slaze mislim Pixalatem s mojim misljenjem pa ko te sili da se slazes s mojim misljenjem pa ne moras zato psovat to ti ionak prek interneta ne vrijedi nist ja nisam psoval kad sam komentiral ganse ak imas problema odi doktoru ili psihijatru ja sam samo konstatiral cinjenicno stanje da svako ko ima i malo ukusa zna da prva dva albuma gansa valjaju a ostalo je luk i voda ili bljuzga i tocno pogledi su  mi uski ali samo zato kaj kvalitetne glazbe ima malo pa nemas bas veliki izbor s obzirom da imam ukusa a oni koji ga nemaju slusaju svakakvo smece!!!Šutim

Cim sam vidio ovu temu, pomislio sam da je netko tko inace slusa cajke slucajno naletio na gunse i sad pise o tome kako su oni odvratni. Kada sam kliknuo na link teme i vidio tvoj avatar (onu malu sliku) shvatio sam da sam se prevario i pomislio da ti mozda ipak slusas pravu glazbu. Onda sam poceo citati tvoj prvi post i malo se nazivcirao jer sam shvatio da ti nikad nisi ni volio gunse pa to sto ti se ne svidja njihov novi album i nije preveliko iznenadjenje. Pokusao sam se smiriti i lijepo ti obrazloziti da se o ukusima ne raspravlja, ali ti si ustrajao u tome da su gunsi smece i da je AC/DC bolji, i da je Van Helen bolji (WTF?!) i tako to! Sad kad sam procitao ovaj post koji sam citirao, jako sam se uzrujao jer si ti napisao da JA slusam smece i da nemam ni malo ukusa!!! Sad vidim da si TI zapravo jedno veliko smece s kojim se ne moze lijepo razgovarat!!! Sjecam se kako je nas profesor iz engleskog iz osnovne cesto znao reci ovako: "O ukusima se ne raspravlja, djeco. Oni koji raspravljaju o ukusima su idioti!". A ja dodajem da su i netolerantni, narcisoidni (jer misle da je njihovo najbolje, a svi koji njih ne podrzavaju su smece) i bezobrazni (jos bi dodao dosta stvari, ali onda bi vjerojatno dobio crveni)! A usporedjivanje gunsa sa lukom, vodom i bljuzgom necu uopce komentirati, mislim da svi osim tebe shvacaju zasto!

p.s. ovo je moj zadnji post u ovoj temi, jer stvarno nema smisla raspravljat s takvim ljudima kao sto si ti!