goodye sri 10.12.2008 10:59

Hey.

Evo da se javim. Ja gledam Naruto, nedavno sam poceo od prve epizode i gledam po redu, gledao sam neke novije ali sam prestao jer sam htio sve uhvatiti. trenutno sam na 30. ako pratis onda znas sta je otprilike, uglavnom dio sa Chunin ispitom. osobno me Naruto pomalo zivcira jer je brzolpet, ali opet, ima smisla za humor pa ga to izvlaci. :d

usput najdrazi lik u seriji mi je Kakashi Hatake.

linkuto sri 10.12.2008 14:44
goodye kaže...

Hey.

Evo da se javim. Ja gledam Naruto, nedavno sam poceo od prve epizode i gledam po redu, gledao sam neke novije ali sam prestao jer sam htio sve uhvatiti. trenutno sam na 30. ako pratis onda znas sta je otprilike, uglavnom dio sa Chunin ispitom. osobno me Naruto pomalo zivcira jer je brzolpet, ali opet, ima smisla za humor pa ga to izvlaci. :d

usput najdrazi lik u seriji mi je Kakashi Hatake.

 meni su favoriti za najdrazeg lika Kakashi Hatake i Gaara
Tale ned 21.12.2008 22:23

Evo pratin Naruto anime i mangu....

Najdraži lik mi je Naruto.......

Ne znam zašto......jednostavno mi je najžešći..

Ali imaj osječaj da ću uskoro prestat pratit zato što je manga postala prespora....

Horagio ned 21.12.2008 23:13

Malo sam prestao pratit... Gledam na RTL2, svaki drugi tjedan zbog škole. Sad su opet stavili One Piece umjesto njega. Zadnju epizodu koju sam pogledao je bila ona di Naruto i ekipa idu pomoći Gaari jer ga neki tamo pokušavaju ubiti. Mission Revenge. Među najdražima su mi Rock Lee, Naruto, onaj stari sijedi koji podučava Naruta, Gai i Neji.

linkuto uto 30.12.2008 19:44

bi mi neko mogo pomoc?

bratic mi je dobio igricu ultimate ninja 3-naruto

i kad igra jednu misiju bori se protiv kankuroa pa mu misija kaze:

win the battle i

give 3 additional blows to the enemy-to je problem.

neznam kaj to znaci mislim znam za additional da znaci dodatno ali sto misle s tim?

molim pomoc ako neko ima igricu!!!

Horagio sri 31.12.2008 09:38
crystal6 kaže...

Zna li tko kako izgleda pravo Kakashijevo lice i u kojoj epizodi se to pokaže?

Nisam siguran dal je to pravo lice jer ludi fanovi u Japanu   znaju crtati kao i ljudi koji izrađuju taj crtić. Bila je jedna epizoda di su Naruto, Sasuke i Sakura htjeli otkriti Kakashijevo lice. Cijelu epizodu su se mučili, a dok su ga pitali što ima ispod marame, on im je pokazao još jednu maramu.
goodye sri 31.12.2008 14:19
crystal6 kaže...

Zna li tko kako izgleda pravo Kakashijevo lice i u kojoj epizodi se to pokaže?

 Nece se vidjeti njegovo lice, ovo sto je kolega stavio s youtuba, mislim da je netko crtao. Otidi na wikipediu i trazi kakashi, tamo sam citao da jos nije otkriveno lice, u jednoj epizodi ga stvarno proganjaju da mu skinu maramu, ali ne uspjevaju.
Makić sri 31.12.2008 14:42

definitivno najbolji anime po meni, obožavam naruta sve san epizode pogleda i jedav izdržim 7 dana do novog nastavka....

da vam kažem osim naruta ima još jedna dobra ali tek ima 2 sezone zove se vampire knight, predobro likovi radnja itd... a još pratin i bleach, pogleda sam i d gray man, pa ako ko zna imali više epizoda ili izlaze od gray mana ja san ih pogleda oko 90 nek se javi.pozzz

Makić sub 3.1.2009 22:47

aj već kad sam tu dal neko zna kad će izaći nova epizoda od naruta mis na 91 il imaju stanku... il šta već, gledam već zadnjih par dana na mininov-oj i nikako pa ako neko zna nek se javi.. sry nećete naći epizodu gdej kakashi skida maramu jer je nema, siguran sam jer sam ih sve pogleda

crystal6 ned 4.1.2009 12:06
Makić kaže...

aj već kad sam tu dal neko zna kad će izaći nova epizoda od naruta mis na 91 il imaju stanku... il šta već, gledam već zadnjih par dana na mininov-oj i nikako pa ako neko zna nek se javi.. sry nećete naći epizodu gdej kakashi skida maramu jer je nema, siguran sam jer sam ih sve pogleda

 Na www.narutoget.com odi na info i tamo ćeš vidjeti popise datuma kad stižu nove epizode.
btoneh ned 30.8.2009 09:57

Gledao sam sve do zadnje mange(broj 361),nove mange izlaze svaki petak.Od kada gledam mange prestao sam gledati epizode jer su mange jedno 100-tinjak epizoda unaprijed.Epizode pogledam jedino ako i uhvetim na satelitu slučajno.

 

Najdraži likovi su mi Kakashi Hatake,Sai,Sasuke Uchiha i više manje svi korisnici Sharinghan-a osim Danzo-a.