Skywalker uto 16.12.2008 21:53

Sam u kući (samo ne 4),Gremlini 1 i 2,Čudesan Božić (upravo na Novoj),Polar Express,Djed Mraz se ženi,Kako je Grinch ukrao Božić,Vidio sam mamu kako ljubi Djeda Mraza,Čudo u 34. Ulici,Najluđi Božić 2,A Christmas Story,Christmas Carol...

 

Ova dva nisu baš usko vezana za Božić,ali se većinom tada gledaju:Najveća priča ikad ispričana,Ben-Hur

Core2Duo2 uto 16.12.2008 23:14
cro_denis kaže...

Pingvini bozicna avantura Smijeh ,koje su to legende Namigiva

 Koji je naš moto? Smijeh....                                                                                  ....il spavaaaa il drha...Smijeh
kud baš babu...Smijeh
Joso162 uto 16.12.2008 23:20

jeli itko gledao prošli tjedan na novoj. Mislim da se zvao Zločesti djed mraz ili djed mraz iz pakla-žarnd:horor,komedija

Glavni glumac je, neznam mu ime ali je bija glavni u kečerima dok su još bili aktualni prije 10-tak godina Bill golberg ili tako nešto;

Sve u svemu strava film

Dude sri 17.12.2008 16:51
Core2Duo2 kaže...
cro_denis kaže...

Pingvini bozicna avantura Smijeh ,koje su to legende Namigiva

  Koji je naš moto? Smijeh....                                                                                                                                                                  ....il spavaaaa il drha...Smijeh
kud baš babu...Smijeh
Nema boljih!!!!!!!!!!
dobar mi je i onaj bad santa mislim da se zove,onaj "djed mraz"koji trazi samo gdje ce koga poševiti. 
Val pon 14.12.2009 21:57

Mislim da je pravo vrijeme da se ova tema obnovi, neka preporuka za dobar božićni film za pogledat doma sa curom? (Znači ne neki u kojem djed traži koga će poševit i te fore, neg neš ljepo za pogledat)

Pozdrav!

rider15 uto 15.12.2009 16:56
Joka kaže...
davorsite kaže...

Čudo da se nitko nije sjetio 'It's a Wonderful Life'.

 Baš sam ga neki dan gledao. Odličan je James Stewart.

Sam  kući 1,2 većinom se ponavljaju ,3,4 dio mi nije toliko dobar kao 1-2Izlanuo se

coder_ uto 15.12.2009 17:04

Vidim temu u popisu sastrane i pomislim, "ako netko napiše sam u kući &%$#%$ (reći ću mu svašta prosto)".

Pa dobro ljudi, to je tako lame film prepun, čega ono...?? Humora???

Možeš se nasmijat par puta ali to je sve..

VirtUoso uto 15.12.2009 17:05
coder_ kaže...

Vidim temu u popisu sastrane i pomislim, "ako netko napiše sam u kući &%$#%$ (reći ću mu svašta prosto)".

Pa dobro ljudi, to je tako lame film prepun, čega ono...?? Humora???

Možeš se nasmijat par puta ali to je sve..

Da,i? Tema je Najbolji Bozicni filmovi,a ne Bozicni filmovi sa elementima humora.

 

Jel tako?

thuglife uto 15.12.2009 17:10
coder_ kaže...

Vidim temu u popisu sastrane i pomislim, "ako netko napiše sam u kući &%$#%$ (reći ću mu svašta prosto)".

Pa dobro ljudi, to je tako lame film prepun, čega ono...?? Humora???

Možeš se nasmijat par puta ali to je sve..

Sam u kući je topa ugodna Božićna priča, meni ima dosta elemenata humora, ako ne čuješ histeričnu publiku koja u pozadini "vari od smjeha" ne znači da nije komedija.