Filmovi, TV serije, glazba...

Metallica u Zagrebu, svibanj 2010

VirtUoso čet 10.12.2009 15:55
Tallahasee kaže...
segregator kaže...

Svaki pravi BUG-ov čitatelj će ih dočekat trulim jajima, obučen u majicu sa napsterovim logom na sebi Cool

 ... slusajuci CAJKE, zaboravio si napisat.

Uvijek netko iz cista mira tura cajke di im nije mjesto.

segregator čet 10.12.2009 15:58
Tallahasee kaže...
segregator kaže...

Svaki pravi BUG-ov čitatelj će ih dočekat trulim jajima, obučen u majicu sa napsterovim logom na sebi Cool

 ... slusajuci CAJKE, zaboravio si napisat.

 

Ne, nego slušajući nekoga ko nije istovremeno buntovnik i pozer Cool

Kužiš, ko Bregović i Štulić, npr

Tallahasee čet 10.12.2009 15:58
VirtUoso kaže...
Tallahasee kaže...
segregator kaže...

Svaki pravi BUG-ov čitatelj će ih dočekat trulim jajima, obučen u majicu sa napsterovim logom na sebi Cool

 ... slusajuci CAJKE, zaboravio si napisat.

Uvijek netko iz cista mira tura cajke di im nije mjesto.

 Kao sto se uvjek nadje neko pravit pametan. Kao ti i tvoj frend par postova iznad. Da taj, koji slusa cajke.

 

LOOOOOOOOOOOOOOL Bregovic i Stulic, upravo dva najveca pozera u povijesti domace glazbe. Jedan se ko'fol bavi etno glazbom, a drugi ne zna jel slavan ili nije i ima jako velikih poteskoca s time.

VirtUoso čet 10.12.2009 16:07
Sum_of_all_fears kaže...

Oćemo Garfieldu-LŠ platit kartu pa da nam se i on pridruži? Da čuje što je prava muzika. Nisu Maideni, ali...

 

Ja bi vrlo rado išao. Koja bi mogla biti odokativna cijena karte? Koliko je bila za Maidene u Splitu?

De skontaj mu avatar. LMAO

skank666 čet 10.12.2009 16:08
Sum_of_all_fears kaže...

Oćemo Garfieldu-LŠ platit kartu pa da nam se i on pridruži? Da čuje što je prava muzika. Nisu Maideni, ali...

 

Ja bi vrlo rado išao. Koja bi mogla biti odokativna cijena karte? Koliko je bila za Maidene u Splitu?

posto je to metallica racunaj bar oko 400-500 kn

 

 

edit : jel se sjeca ko koliko je bila prosli puta karta (frend mi jos dan danas nije dobio lovu nazad)

Tallahasee čet 10.12.2009 16:11
skank666 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Oćemo Garfieldu-LŠ platit kartu pa da nam se i on pridruži? Da čuje što je prava muzika. Nisu Maideni, ali...

 

Ja bi vrlo rado išao. Koja bi mogla biti odokativna cijena karte? Koliko je bila za Maidene u Splitu?

posto je to metallica racunaj bar oko 400-500 kn

 Hm, press konferencija 14.12.2009. nemoj nis racunat, radije se strpi cetri dana pa ces znati.

betmen čet 10.12.2009 16:58
BlackM kaže...

Baš sam jučer na jubitu gledal snimke sa ovogodišnje turneje i razmišljal si kak bi taj stage pasao u arenu zagreb. Rađe bi da sa tom njihovom "360°" pozornicom nastupe u zatvorenom, nego na jarunu s običnom.

 

koliko ja znam, '360°' nije uopće 'njihov'... to su likovi iz U2 smislili...

BlackM čet 10.12.2009 17:49
betmen kaže...
BlackM kaže...

Baš sam jučer na jubitu gledal snimke sa ovogodišnje turneje i razmišljal si kak bi taj stage pasao u arenu zagreb. Rađe bi da sa tom njihovom "360°" pozornicom nastupe u zatvorenom, nego na jarunu s običnom.

 

koliko ja znam, '360°' nije uopće 'njihov'... to su likovi iz U2 smislili...

Neznam kad ju je uveo U2, al oni su svirali na sličnoj (boljoj po meni od ove sad) još ´97

segregator čet 10.12.2009 21:09
sk8 4 life kaže...

ja naravno dolazim...nema možda...DOLAZIM metallica i još neka sviraju stare pjesme i superPoljubac

 

ima da se u BUG-u nađe koja stranica o njima LOL

 

 

Pisali su već dosta u Bugu o njima, uvijek negativno doduše

sk8 4 life čet 10.12.2009 21:13
segregator kaže...
sk8 4 life kaže...

ja naravno dolazim...nema možda...DOLAZIM metallica i još neka sviraju stare pjesme i superPoljubac

 

ima da se u BUG-u nađe koja stranica o njima LOL

 

 

Pisali su već dosta u Bugu o njima, uvijek negativno doduše

e onda im je to veliki "minus" od mene

i_rambo_plache čet 10.12.2009 22:01

Još jedan event na koji neću ići... Ne računajte da cijena najjeftinije karte bude ispod 300 kn.

 

Radije odem u KSET ili Route 66 i naslušam se dobre mjuze, a 300 kn spiskam za 4-5 večeri.

 

Očekujte još jedan koncert za masu na kojem će 50% ljudi biti samo da bude viđeno. Ne hvala...

Psiho246 čet 10.12.2009 22:06
i_rambo_plache kaže...

Još jedan event na koji neću ići... Ne računajte da cijena najjeftinije karte bude ispod 300 kn.

 

Radije odem u KSET ili Route 66 i naslušam se dobre mjuze, a 300 kn spiskam za 4-5 večeri.

 

Očekujte još jedan koncert za masu na kojem će 50% ljudi biti samo da bude viđeno. Ne hvala...

Zbog 4-5 veceri nebi isao na jednu jedinstvenu koja se desi samo jednom u zivotu? (najvjerojatnije)

 

Ja idem 99%

Ako cijena naravno nebude bolesno bezobrazna.

300 kuna bi bilo solidno...

Maideni su bili 200 il 250.

sk8 4 life čet 10.12.2009 22:21
Psiho246 kaže...
i_rambo_plache kaže...

Još jedan event na koji neću ići... Ne računajte da cijena najjeftinije karte bude ispod 300 kn.

 

Radije odem u KSET ili Route 66 i naslušam se dobre mjuze, a 300 kn spiskam za 4-5 večeri.

 

Očekujte još jedan koncert za masu na kojem će 50% ljudi biti samo da bude viđeno. Ne hvala...

Zbog 4-5 veceri nebi isao na jednu jedinstvenu koja se desi samo jednom u zivotu? (najvjerojatnije)

 

Ja idem 99%

Ako cijena naravno nebude bolesno bezobrazna.

300 kuna bi bilo solidno...

Maideni su bili 200 il 250.

ma preko 300kn neće bit...to je više od prosjeka.

GRDI-146 čet 10.12.2009 23:20

Vidim da je   -Garfield-LŠ-  neki koj nevoli metallicu a vjerovatno ju nije nikad slušao  ili nekaj stavil je tumb down svima koji smo rekli DA Metallici u zagrebu....

 

 

(svi misle da je bend koj ima ime kao npr. metallica, nekaj di sam divljaju i niko ne slusa rjeci neg sam mašu kosom i sl.... to naravno nije istina recimo Nothing else maters, unforgive su laganice koje mozes na svadbi svirat Cool)

 

Naravno svako ima svoj ukus Namigiva