frost135 sri 4.6.2008 23:34

Je odlična serija malo bosanskog humora fakat ne škodi, ako kod nas ljudi nemaju teme za humor u serijama,dobar je i ovaj, uvodna stvar je pre dobra, svaki put kad je čujem se smijem, koji bolesnici jaki su, jak je stari ,koji fanatik nadarević , ne mogu se sjetit kako mu je prezime u seriji ime mu je ismet ,samo sam zapamtio điđmilovićaSmijehSmijeh.

Nautilus sri 7.1.2009 20:35
tommy2103 kaže...

Meni nije bas nesto posebno tu i tamo mi je smijesno,smeta me to sto nasi ne mogu napraviti smijesnu seriju nek ih uzimaju od bosanaca!!zalosno

  Tacno ali kako god okrenes nema humora do bosanskog humora
Kraljevi su... 
tandara sri 7.1.2009 22:14
Ormuz kaže...

Vrijedi samo zbog Mustafe koji je legenda. Kao i onaj naš jad od serije zbog Ive Gregurevića.

 Imaš pravo da nije njega nebi ni gledao OSZS,LZN je dobra serija(ali za naše okvire što sve imamo na televiziji je preeeedobra)
mr_brooks sub 10.1.2009 00:34

serija je odlicna, naravno da svaka epizoda nije urnebesna ali za ove nase jadnike izmislili su zajebanciju. kome se nakon ludog izeta gledaju bracne vode? neka se javi da ga popljucamo

djdomi sub 10.1.2009 00:51
mr_brooks kaže...

serija je odlicna, naravno da svaka epizoda nije urnebesna ali za ove nase jadnike izmislili su zajebanciju. kome se nakon ludog izeta gledaju bracne vode? neka se javi da ga popljucamo

 raspored:
komp-lzn-bračne vode-komp. Osmijeh
gamer2400 uto 17.2.2009 16:11

Mustafa Nadarević mi baš i nije zanimljiv, ali uvjek mi bude zanimljivo problemi dine i faruka sa studiom

 

prvu epizodu koju sam gledao bila je kad su damin i faruk ukrali izetu golfa

 

Seriju bi ja nominirao za gremia