jastreb uto 8.12.2009 16:52
Paolo2612 kaže...

Sada su blagdanske pauze i većina serija se vraća u 1 mjesecu, dok neke tek u 3.Viče

 

Inače baš iz ovih razloga sam prestao gledati epizodu po epizodu - čekam da završi cijela sezona i onda udriSmijeh A u međuvremenu se pogleda neka dobra starija serija koja je završila...

Da, ovo s povratkom u 3. mjesecu im je skroz bezveze, nadam se da će sami uvidjeti grešku i da to više neće raditi. Ljudi će se jednostavno ohladiti i više neće pratiti seriju.

 

Ja trenutno gledam:

HIMYM

Big bang theory

Californication

Dexter (i meni najbolji)

Fringe

V

Flash forward (ove zadnje dvije na žalost rade pauzu skoro do travnja)

 

Upravo sam odgledao Chucka a osim njega u siječnju čekam i ove serije:

Lost (napokon kraj Osmijeh jedva čekam)

Caprica

 

Serije koje sam do sada redovno pratio pa sam prestao:

Heroes (nisam više imao živaca i šteta prometa)

 

Paolo2612 uto 8.12.2009 17:22
jastreb kaže...
Paolo2612 kaže...

Sada su blagdanske pauze i većina serija se vraća u 1 mjesecu, dok neke tek u 3.Viče

 

Inače baš iz ovih razloga sam prestao gledati epizodu po epizodu - čekam da završi cijela sezona i onda udriSmijeh A u međuvremenu se pogleda neka dobra starija serija koja je završila...

Da, ovo s povratkom u 3. mjesecu im je skroz bezveze, nadam se da će sami uvidjeti grešku i da to više neće raditi. Ljudi će se jednostavno ohladiti i više neće pratiti seriju.

 

...

 

Serije koje sam do sada redovno pratio pa sam prestao:

Heroes (nisam više imao živaca i šteta prometa)

 

Istina, ali ove serije koje se vraćaju kasnije najćešće odrade sve u jednom komadu, a ove koje počinju ranije imaju nekoliko pauzi (preskoče emitiranje neki tjedan), ali uvjerljivo najgore smeće je kada očekuješ finale sezone a oni puste sažetak cijele sezone i onda kažu finale slijedeći tjedanViče

 

Od heroja sam i ja odustao - postalo je negledljivo smeće (makar mi nikada nisu bili nešto posebno). A što se tiče V-a pogledaj original (da te ne uhvati apstinencijska kriza)Namigiva

Mentalist uto 8.12.2009 18:38
Fićo_CoD 5 kaže...
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

LoL mora da se šališ Belji se

 

Ja sam od serija pratio Otok smrti, sad pratim Malcolm u sredini i ponekad pogledam Pod istim krovom.

 Ne salim se.

kinsif uto 8.12.2009 19:07

californication 3 sezonu

i south park 13, ali je taman zavrsila!

a i californication je pri kraju, tako da sad trazim nesto novo!

kakav je taj dexter? gledao sam prvu sezonu nubersa ali me onaj rudlavi tip zivcira :D

 

jastreb uto 8.12.2009 23:38
Paolo2612 kaže...

 A što se tiče V-a pogledaj original (da te ne uhvati apstinencijska kriza)Namigiva

Odgledao sam original dok sam bio klinac, ali svejedno sam danas skinuo mini seriju, radi nostalgije Osmijeh

betmen sri 9.12.2009 17:33
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

zašto?? kakav je to način odgoja djece???

Mentalist sri 9.12.2009 17:52
betmen kaže...
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

zašto?? kakav je to način odgoja djece???

 Čovjek se navikne nakon nekog vremena (iskreno ovo je laz, mislim ovo da se čovjek navikne).

 

Ne znam tako je skoro "oduvijek", (jer sam imam 14, nedavno napunio, a 8. je bila davno).

Armor sri 9.12.2009 18:00

Ni jednu, kao ni TV općenito (ni na kompu).

Jedino sport se ne propušta...

 

Ali čekam Housea.

Izgleda da više nema ni Earla ni Mentalista.

Još sam znal pogledati i Greyse, većinom jer mi Meredith rula svojom pojavom da je to strašno... Belji se

Eto, te 4 sam u zadnje vrijeme gledal i mislim opet ak ih bude.

 

Eh da, i ak se pojavi South Park kojim slučajem.

Ili Simpsoni

betmen sri 9.12.2009 18:15
Mentalist kaže...
betmen kaže...
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

zašto?? kakav je to način odgoja djece???

 Čovjek se navikne nakon nekog vremena (iskreno ovo je laz, mislim ovo da se čovjek navikne).

 

Ne znam tako je skoro "oduvijek", (jer sam imam 14, nedavno napunio, a 8. je bila davno).

stvarno ne razumijem... zbog kojeg razloga roditelji ne daju djeci da gledaju obične TV serije??

 

dobro, ajmo reći da kužim zašto se djecu štiti od seksa ili nasilja, ali da ti ne daju da uopće gledaš TV jer je to njima glupo... to nije normalno

davorsite sri 9.12.2009 23:11

Vidim da većina vas prati po više serija. To zna biti zamorno, sjećam se kad sam pratio Zakon Braće, Terminator: Kronike Sare Connor i Heroje pa su čak puštali odjednom isti dan sve tri serije, i onda ono, treba se sjetiti za svaku seriju što je bilo u prošloj epizodi. Mislim da je ipak najbolje gledati jednu po jednu seriju dok ti ne dosadi pa onda malo prijeći na drugu i tako. Prije dva tjedna sam svaki dan gledao Farscape od prve do polovice treće sezone pa mi je pomalo dosadilo. Onda sam prešao na Dextera i pogledao prvu sezonu. Onda mi je i to dosadilo. Sad gledam Charlijeve Anđele prvu sezonu, za sad mi je zanimljivo, jedino ne znam ako nekako odgledam cijelu sezonu dal će mi se gledati ove druge jer Farrah Fawcett glumi samo u prvoj sezoni. Za sad još jedino Castlea i DollHouse pratim svaki tjedan.

jastreb čet 10.12.2009 11:38
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

Da, a nazvao si account prema jednoj seriji a imaš kao avatara lika iz druge serije. Baš ti vjerujem.

Prison Breaker pon 14.12.2009 01:55

Otkako je Prison Break zavrsio niti jedna serija me ne zadovoljava. Pratim V, FlashForward, Dextera, Star Wars: TCW, Heroese i The Prisonera. Doduse, kod ove potonje serije jos jednu epizodu da pogledam (sestu) i to je to. A dok pisem ovo prikazuje se zadnja epizoda Dextera u ovoj sezoni tako da je i toj seriji kraj. Prve dvije navedene se vracaju u trecem mjesecu. Jedino SW i Heroji u prvom.

 

Najvise iscekujem novu sezonu serije 24, najave izgledaju pre-pre-predobro te novu seriju Human Target (obje pocinju 17.1.). Od serija koje su isle pratio sam Terminator:TSCC i Jericho. Sve to pogledao do kraja, a jedina serija od koje sam odustao je Lost, nakon 4. sezone.

 

Uglavnom, nadam se da ce me 24 zadovoljiti, nova sezona izgleda, pa, malo je reci obecavajuce. Tko ima vremena, evo dat cu nekoliko najzanimljivijih najava pa nek pogleda (najave traju manje od minutu):Najava 1, Najava 2, Najava 3.

 

carcharodon pon 14.12.2009 05:18

1.One tree hill-najvaznija ostale manje bitneCool

Falcon beach

Two and half man

CSI-miami

Rat u kuci

Zivot na sjeveru

Kings

Seinfeld

 

to trenutno gledam ili cekam nove nastavke,nisam tu nabrojao jos hrpu onih sa tva kao How i meet your mother ili King of queens,Californication, dosje x,lude 70 te,itd...............

 

 

Zapravo kad malo razmislim ima manje onih koje ne gledam nego onih koje gledamSmijeh