davorsite pon 7.12.2009 18:42

U mnoštvu raznoraznih serija malo je teže izdvojiti jednu jer su sve na svoj način dobre, a kako postoji tema o posljednjim filmovima koje ste gledali ovo bi bila slična tema ali o serijama koje u zadnje vrijeme ili trenutno pratite. Ja trenutno skidam i gledam seriju Charlie's Angels iz 1976. Glume Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson. Nisam ranije gledao ovu seriju a nakon odgledanih par epizoda slobodno mogu reći da je puno bolja od ona dva novija filma sa Lucy Liu, Cameron Diaz i Drew Barrymore.

Hyperion pon 7.12.2009 22:27

Nedavno završio sa Star Trek Enterprise da je bar duža za 3 sezone,ma i višePlač

 

Mislio sam preći na Star Trek The Original Series Remastered no titlovi su neki weird, malo super rade, pa onda kasne pa opet super se poklope... Sada nemam vremena, budem preko praznika.

 

Planiram poslje toga Andromedu ili nešto tako.

 

Nadam se novoj Star Trek seriji to bih želio više od ičega sa novom postavom iz novog filma ST XI.Osmijeh

Paolo2612 pon 7.12.2009 22:59

Od onoga što se trenutno prikazuje ili će se prikazivati ove godine pa mislim pratiti:

 

Dexter

House M.D.

Californication

Stargate Universe

V

Lost

True Blood

Mad Men

Fringe

Caprica

Human Target

Warehouse 13

Sanctuary

The Prisoner

 

 

Od starih što sam gledao (neke djelomično, ali imam u planu sve pogledati kada stignem)

 

Married With Children

My name is Earl

The Prisoner (1967)

V (stari)

Lexx

Battlestar Galactica RDM

Battlestar Galactica 1978

Star Trek - sve

Stargate Atlantis

Stargate SG-1

X-files

Red Dwarf

Babylon 5

Farscape

Macgyver

Planet of the Apes

Quantum Leap

MST 3000

The Twilight zone

Firefly

 

i još masu SF-serija koje bi predugo nabrajao

 

street pon 7.12.2009 23:04
dncrmt kaže...

HIMYM - 5.sezona

Dexter 4.sezona(moj apsolutni favorit)

Friday Night Lights 4.sezona

 

 

 

moj isto, ako izuzmemo Star Trek, Dexter mi je najbolja serija; i naravno Numb3rs..

stipica_zd pon 7.12.2009 23:12
Rocker kaže...

Ja nedavno pogledao Smogovce svih 6 sezona sa uzitkom jer sam bio mali kad je to bilo na televiziji a,stvarno mi je super serija!Osmijeh

gledao sam prve 2-3 sezone pa sam prestao, ne znam zašto(to je bilo prije par mjeseci).

obožavao sam ih kad sam mali bio, i sada ih s užitkom pogledam.

sada samo gledam Kako sam upoznao vašu majku, Malcolm u sredini i Kućanice...

 

p.s.:ako mozes poslati link odakle si skinuo smogovce, ako si ih skinuo uopće..

warhed uto 8.12.2009 11:52
street kaže...
dncrmt kaže...

HIMYM - 5.sezona

Dexter 4.sezona(moj apsolutni favorit)

Friday Night Lights 4.sezona

 

 

 

moj isto, ako izuzmemo Star Trek, Dexter mi je najbolja serija; i naravno Numb3rs..

moj isto. trenutno sam na SO4 E11 :)

Fićo_CoD 5 uto 8.12.2009 13:18
Mentalist kaže...

Meni tata i mama kazu da je to glupo i ne smijem gledati ni jednu seriju, smijem pogledati jednom sedmicno film po mom izboru, tako je od moje 8 . godine.

LoL mora da se šališ Belji se

 

Ja sam od serija pratio Otok smrti, sad pratim Malcolm u sredini i ponekad pogledam Pod istim krovom.

doxy uto 8.12.2009 13:23

Preko ljeta počeo i završio s ST:Voyagerom ... od prve do zadnje sezone i epizode...sad mi se skidaju sve 4 sezone Enterprisea...pa ću se na to kao lav bacit :D

Paolo2612 uto 8.12.2009 13:43
davorsite kaže...

Upravo sam pogledao novu epizodu Castlea, sad moram čekati do 04.01.2010 za iduću epizodu.

Sada su blagdanske pauze i većina serija se vraća u 1 mjesecu, dok neke tek u 3.Viče

 

Inače baš iz ovih razloga sam prestao gledati epizodu po epizodu - čekam da završi cijela sezona i onda udriSmijeh A u međuvremenu se pogleda neka dobra starija serija koja je završila...