Tallahassee sri 6.12.2017 19:45
vrinho kaže...

Što reći na ovo? Kao fan Terminatora i vijest da nastavak neće pratiti timeline trojke i ove iza njega nego je direkt nastavak na famoznu dvojku, mogu reći da je ovo za mene jedan od najiščekivanijih filmova unazad 10 godina.

 ...Swarc je vec ostario. Ne sumnjam da Cameron moze izvuci dobrog Terminatora, ali necu ga hypat da se ne razocaram. Kao sto nisam hypao Maxa pa me odusevio. Ali hypam i jedva cekam sljedeci Spielbergov film Ready Player One kojem slika govori tisucu rijeci sta ce se sve i koji likovi naci u tom filmu.... obavezno stivo za generaciju osamdesetih.

 

 

JayKay85 čet 14.12.2017 16:59

https://www.youtube.com/watch?v=aQ6_CRMdTC0&t

 

Film je u kinima od 28.12.!

 

https://www.youtube.com/watch?v=HTi1c_tLnqw

 

https://www.youtube.com/watch?v=I2lVEiwKVFM

 

Prisjetite se i ovog sjajnog filma.

 

Jumanji: Welcome to the jungle

 

"What the film does different in the body-switching is that these tropes are transferred onto adult actors, people who each have tropes of their own, and the way that each actor gets to play against their type is definitely what makes this movie so fun."

 

"Johnson milking it while playing a nerd trapped inside the body fit for an action movie star, Hart revelling in the big guy trapped in a small guy's body role, Black stealing the film as the Instagram obsessed girl playing as an overweight professor, a role he seems so suited for, and Gillan bringing the fierceness when she needs to as Ruby Roundhouse a.k.a. the "Killer of Men" which, as you've guessed, is so far away from her character back in the real world."

 

"the highlight of the film is Jack Black playing as a teenage girl named Bethany. Everything Jack says is incredibly funny and will leave you falling off your seat."

 

Film je u kinima od 28.12.!

 

 

Cansee pon 5.3.2018 09:58

Three Billboards Outside Ebbing - solidan. Spoiler - Drago mi je sto nije otkriven identitet iako mislim da se moze jednostavno iscitati izmedju redova. Naime, stari je ociti nasilnik (scena napada na Mildred), stari je zapalio plakate, tu su dvije reference - stari je piroman (zrtva je spaljena) i stari se izravno protivi plakatima jer ne zeli daljnju istragu. Nadalje, stari je s malom koja je godina njegove kceri. Takodjer, tko je sve od likova zadovoljan? Sama Mildred, depresivni sin, serif koji se ubio, njegova razocarana zena, murjak Dixon koji je gorio, uznemireni patuljak, tip kojeg je Dixon prebio, zbunjena Denise, nadrkana postaja istrazitelja (uz iznimku crnje) ili pak stari? Na kraju se voze u Idaho kako bi dobili neku pravdu koju nisu mogli dobiti u Ebbingu. Krajnja ironija je to sto je pocinitelj upravo ispred njihovih ociju, a ne vide ga "od velikih plakata". Mildred je zenski lik kojeg sto jace udaris, to ce ti vratiti s vecim kamatama, ali ne shvaca da time ne dobija nista, vec se udaljava od zeljenog cilja.

Mozda sam krivo protumacio. Discuss.

U moru smrdljivih blockbustera koji izlaze zadnjih godina, ovo je nelos i dramatican krimic. 8+

 

SPOILER: kako može on biti ubojica kad imaju dnk ubijene Angele i imaju dnk počinitelja, dakle ako bi usporedili dnk Angele i počinitelja vidjeli bi da su otac i kćer, ta priča bi jedino držala vodu da je negdje spomenuto da joj to nije pravi otac, već da ju je Mildred rodila prije nego što je upoznala tog tipa

 

 

edit: totalno sam krivo napravio ovaj post, ako može admin nek ga izbriše, hvala

moksha pet 27.4.2018 17:32

odbacivati neki film unaprijed samo zato što u njemu glumi tebi antipatičan glumac govori mi da si pristran. poznavati film znači biti otvoren. bez predrasuda. i ja imam listu antipatičnih glumaca dwayne johnson, mark whalberg, DDL, itd ali svakom filmu dam šansu da bi mogao suditi o njemu.

m77 pet 27.4.2018 22:46

Ljudska evolucija...kao što danas ne guram ruku u vatru jer su moji preci odavno otkrili da je vruća i da se je lako njome opeći, tako i sad zahvaljujući filmskom iskustvu ne ulazim u filmove koje nose tipovi koji su u zadnjih 20-ak godina sinonim za škart...možda da dignem lovu na eurojackpotu, onda bih imao dovoljno vremena za davanje šanse filmovima s Travoltom, Wortingtonom, Dieselom i takvim tipovima, ovako, dobro odvažem prije gledanja svakog filma.

moksha pet 27.4.2018 22:50

kakve sad veze ima euro jack pot sa gledanjem nekog filma? ako ti je na prvih nekoliko minuta film loš gasiš player i bacaš film u smeće. ne gubiš ni vrijeme ni novac. prepostavljam da imaš flat.

moksha pet 27.4.2018 23:20

ja to i dalje ne mogu shvatiti. ovaj film gotti bih gledao da ga glumi ne znam tko. izvrsna tematika, odličan trailer gledao bih ga bez obzira tko nosi glavnu rolu.
čak je i gottijev lik odlično pogođen. ne znam ima li glumac koji mu sliči više od travolte - slična životna dob, tjelesna građa, vidim travolta ga i "skida" dobro... da, ovo bi mogao za mene biti najiščekivaniji film godine.

moksha pet 29.6.2018 21:38
m77 kaže...

Famozni ''Gotti'' na RT-u zaradio još famoznijih 0%.

 

RT mjerna jedinica za glupost. Danas sam pogledao Gotti i dao bi mu 6/10. Hahaha da RT   kakav šrot od stranice. 

walentkane pon 13.8.2018 13:44
vrinho kaže...

Što reći na ovo? Kao fan Terminatora i vijest da nastavak neće pratiti timeline trojke i ove iza njega nego je direkt nastavak na famoznu dvojku, mogu reći da je ovo za mene jedan od najiščekivanijih filmova unazad 10 godina.

 

Tako sam i ja mislio, ali kad vidim najnoviju sliku gdje se ponovno forsiraju žene i transđenderi samo zbog toga što su to što jesu a ne zbog priče ili kvalitete, moja očekivanja su naglo splasnula i očekujem još jedno H smeće.

Naravno plačeni portali prenijeli su radosnu vijest u stilu konačno Terminator film bez muškaraca..

 

Evo čovijek lijepo objasnio u čemu je problem:

https://www.youtube.com/watch?v=UZNLKW9jy7o

 

 

vrinho pon 13.8.2018 16:53

Cameron opet vuče konce ko na jedinici i dvojki pa mi to budi nadu da film bude dobar. Koliko znam čekao je 25 godina na prava za film i sumnjam da će si priuštiti da snimi neko isforsirano sranje. Uglavnom, budemo vidjeli, radi jedne slike i tračeva neću unaprijed otpisivati film. 

walentkane pon 13.8.2018 21:44

Njemu je bitno da zaradi lovu, odavno se već nema redatelja tipa Stanley Kubrick koji su snimali tek 1 film svakih 5-6 godina s ciljem da bude savršen kako ga je on zamislio a ne da zaradi hrpu love. Uostalom Cameron radi na novim Avatarima i ovo će mu biti samo usput. Zadnji njegov dobar film bio je  True Lies 1995. godine.