cale sub 21.3.2009 14:58

Cuo sam od prijatelja da je izaso njegov novi album relapse,ma da njemu bas ne vjerujem:),jel mi moze neko reci jel izaso a ako nije kad ce,unaprijed hvala

 

makaweli sub 21.3.2009 15:10
cale kaže...

Cuo sam od prijatelja da je izaso njegov novi album relapse,ma da njemu bas ne vjerujem:),jel mi moze neko reci jel izaso a ako nije kad ce,unaprijed hvala

 

 Ja sam još u 2. mjesecu skinuo par pjesama s Relapsa :D
Rapbasement rulz Izlanuo se
crash11 sub 21.3.2009 16:28
makaweli kaže...
cale kaže...

Cuo sam od prijatelja da je izaso njegov novi album relapse,ma da njemu bas ne vjerujem:),jel mi moze neko reci jel izaso a ako nije kad ce,unaprijed hvala

 

 Ja sam još u 2. mjesecu skinuo par pjesama s Relapsa :D
Rapbasement rulz Izlanuo se
 LoL skino si 2 pjesme koje su puštene za publiku "I'am having relapse" i "crack the bottle"
axelox ned 5.4.2009 17:20

Inace slusam dosta Rap i moje misljenje je da je Eminem ispucao svoju kreativnost.

Bas sam prije par dana skinuo album 2 Glocks sa 2Pacom, Biggiem i Eminemom i mogu reci da mi je album bezveze.

Steta truda skidanja s torrrenta.

Ivan M. ned 5.4.2009 17:24
axelox kaže...

Inace slusam dosta Rap i moje misljenje je da je Eminem ispucao svoju kreativnost.

Zato se i povukao na neko vrijeme kako bi se odmorio i stekao novu inspiraciju. Čekaj album pa onda procjeni je li ispucao sve.... Smijeh
Armor uto 2.2.2010 21:18
vedrann kaže...

Meni su bolje Eminemove stare pjesme. Imaju bolji teks i bolju priču.

I to ne malo, nego puno!

 

Ne velim da su ove tolko loše (da, nisu dragulji :)) ali nemaju šanse protiv starih hitova.

Barem kod mene.

 

Slušam ja njega od onih prvih pjesama kaj je pjeval sa D12.

Our House, Hellbound, Shit on you...

 

Da ne govorim o Stan, Way I Am, Whats the difference, ne znam, on mi rula maksimalno Namigiva

Armor uto 2.2.2010 21:25
VirtUoso kaže...

Mockingbird i When I'm Gone su mi najdraze. Ima ok stvari...

Ma ja baš evo slušam Shit on you i prisjećam se dana kad se je stalno šaltalo MTV - VIVA, čekajući da opet zavrte Emia, 2paca sa Changes i slične stvari :)

 

I slažem se, Beautifull je možda jedino pravo novo remek djelo.

VirtUoso uto 2.2.2010 21:29
Armor kaže...
VirtUoso kaže...

Mockingbird i When I'm Gone su mi najdraze. Ima ok stvari...

Ma ja baš evo slušam Shit on you i prisjećam se dana kad se je stalno šaltalo MTV - VIVA, čekajući da opet zavrte Emia, 2paca sa Changes i slične stvari :)

 

I slažem se, Beautifull je možda jedino pravo novo remek djelo.

Ma,dobar je Em. Evo nesto slicno,ali bolje-po meni:)

HardcoreRaver sri 9.6.2010 21:51

Evo novi album izasao prije roka na netu link(odite na piratebay i samo upisite Recovery skinite onaj od 112mba)

vjerujte skinuo sam pjesme su predobre. Navali narode dok admin nie vidio poruku!

dzelo pet 2.7.2010 00:19

Recovery je vrlo dobar.

Ali ova pjesma je naj naj jaca : http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s.

A sto se tice samog Eminema ima odlicnih pjesama, a ima losih.

Najace su: The way i am, mockingbird, Song for the moment, White America. ... stare.

A nove: Bautiful ( relepse), Music Box( relepse 2, refil ), vec spomenuta Not Afraid ( recovery), Cold wind Blows i tako dalje :D

ZC_Someone pet 2.7.2010 00:34

Sve repere koje sam slušao pretvaraju se u komercijalu. Relapse je bio odurno loš za Eminemove standarde, ajd Recovery je već malo bolji. Ali u usporedbi s Slim Shady LP, Marshall Mathers LP, i Eminem Show novi albumi su jednostavno loši. Žalosno.

jukiii uto 3.8.2010 19:07

Relapse uopće nije bio loš. Iako je meni Recovery puno bolji.... žalostan si ti šta govoriš gluposti. Relapse je priko 350,000 primjeraka prodano u jednom tjednu. , a da negovorim o Recovery ko je prodaj duplo negdi ( 753,000 ) u tjednu i jos drži najbolji prodaju. Malo se informiraj prije nego što pišeš nebuloze.

betmen sri 4.8.2010 16:05
TJ-Lux kaže...

novi albumi nisu dobri ko stari ali definitivni najbolje sto trenutno ima na sceni

NOT!

 

pogotovo ako je rap/hiphop jedino što slušaš... postoje milijarde dobrih izvođača na svijetu, samo je problem to objasniti konformistima.