biser007 uto 10.6.2008 20:59

La Linea!!

Za mladje koji to nisu gledali....nevjerojatna 3D grafika, prerealna fizika strasna fizika, neogranicena sloboda kretanja u ogromnom svijetu i to sve u jednom crticu! Smijeh

 

Svima koji ne znaju o cem se radi neka potraze na youtubeu.

Pačo uto 10.6.2008 21:31

Moraš se sjetiti onog robota Brandon ili tako nešto i onaj čovjek-rak,

odlična je.

 

Moji najbolji South Park, A je to, Nik Praskaton, bili su ok i pokemoni.

 

HarryPlopper uto 10.6.2008 21:33

simpsoni , pokemoni , shrek i futurama, upravo sam pogledo najnoviji futurama film the beast with a bilion backs i mogu reci da je odlican, robot bender je najveca carcina u svim crticima ikad

niki uto 10.6.2008 21:57

He-Man, Transformers, Ninja Kornjače, La Linea (neznam kak se zove po naški), A Je To!,...

 

Ima ih još dosta, al ko će se sve sjetiti. I to one prve generacije iz '80 i početka '90, a danas samo Simpsoni, iako to više smatram serijom nego crtićem...

 

Darth Punisher uto 10.6.2008 22:26

Nisu crtici što su nekad bili danas sve neka uber tehnologija Pokemon, yu-gi-oh diginom sve od ludih japanaca i korejanaca :S

Ajde dobri su im anime ima ih par koje vrijedi pogedati i koji su vrijedni štovanja xD

 

Tom and Jerry :) :) nema boljega :) Crtić mojeg djetinjstva :)

Crohr uto 10.6.2008 22:57

E da, sad kad je na mene palo, znate za one "talibane" koji su izrađeni od gline. Onaj stari dedek i ostatak ekipe kaj se tuču sa batinama!?

Bilo je prije par godina u kasnijim satima na tv-u!

Valjda znate na kaj mislim. Uglavnom zakon crtić!

Lumen_Štrumpf sri 11.6.2008 22:40

 

 

 

 

 

       Štrumpfovi!      Odnosno to ne bio samo  animirani film, nego ima i veliku dokumentarnu vrijednost. Nadalje važno je sa ovog mjesta reći da Tom i Jerry su obični nasilnici, uz onog buldoga.....Lolek i Bolek su se prodali pod Jima i Jama, Simpsoni su preslika stranog elementa unutar našeg podnevlja( banaliziraju ulogu oca i majke do besvijesti...), He-Man je za dječake koji se srame uzeti Barbiku, Transformeri su zlosutni vjesnici, još zlosutnuije budućnosti, Vatrogasitelj Sam namjerno i smišljeno pali požare samo da bi imao zašto gasiti istu( umjesto da nategne za uši onog nevaljavca riđave kose), Koko Bill je obični revolveraš, a ne šerif, Pokemoni su kamikaze, Evoksi govore ekavicu, Ninja Kornjače jedino uz Štrumfove kod mene prolaze....

 

Štrumf može biti egzemplar svakom crtanom filmu!

PhysX čet 12.6.2008 23:30
Crtići

E da, sad kad je na mene palo, znate za one "talibane" koji su izrađeni od gline. Onaj stari dedek i ostatak ekipe kaj se tuču sa batinama!?

Bilo je prije par godina u kasnijim satima na tv-u!

Valjda znate na kaj mislim. Uglavnom zakon crtić!

 

GOGS

KingBOBI pet 13.6.2008 09:09

Ima jedan program an kojem sve do 21.00 pokazuju crtiće, a zove se Cartoon Network i tamo mi je najdraži Tom & Jerry, ali na njemu su ga prestali prikazivati, pa mi je još dobar Ed , Edd & Eddy (kao Alenu) .

Darth Punisher pet 13.6.2008 12:11
tommy2103 kaže...

bili su mi dobri tom i jerry,a od danjasnjih svakako simpsoni futurama,pa sad kung-fu panda i ice age 1i 2!!  

   
Khmm neka me netko ispravi ako griješim ali to nisu crtici vec animirani filmovi :)