fila2208 sri 8.5.2019 22:09

Zar nije neka klinka novi ironman i to je leakano još kad je iron 3ica bila u shemi?

 

i sad navodno on će bit bit novi ironman, a stark će mu bit suit voice...tako neke teorije idu.

Baotica uto 21.5.2019 08:39

Neću stavljati spojlere ali ću popljuvati film.

 

Dakle krenuo sam čitati komentare na forumu i tigao negdje do treće stranice. Komentari su kao i po drugoim forumima, kao film je odličan ali priča ima " rupe ". K.rac ima rupe ! cijeli zaplet i film ne valja zbog tog riješenja svih riješenja kada scenaristi ili pisci nemaju ideju kako razriješiti priču. To famozno putovanje u prošlost Tm. To je definitivno najveća glupost i teorija koja postoji, trump card za svakog idiota koji se ikada bavio pisanjem scenarija ili knjige. To je takva rupčaga znanstvenih dubioza i logičkih zamki da to jednostavno ne drži vodu niti znanstveno, niti razumski.

 

Nisam baš neki pohoditelj kina, tako da pričekam sa filmom da " izađe na netu " u kvalitetnoj snimci, no nisam izdržao pa sam skinuo koliko toliki gledljivi cam rip u 720p, rekoh ako počne dobro prekinut ću gledati nakon cca dvadeset minuta. Jeb. ga pogledao sam film do kraja u cam kvaliteti, nešto što nikada, ali nikada nisam učinio, ne za AAA blockbuster, nego nikada niti jedan film. Toliko je film loš i glup. Da se ne bi krivo shvatili, broj jedan držim da su anglosaksonci zlikovci kakvih je malo na svijetu, no volim gledati te crtić filmove o superjunacima, valjda dijete u meni. Avengersi su praznik za mozak i za oči, i što se mene tiče Avengers infinity war je najbolja završnica serijala koja nam je dostupna. Avengers Endgame je jednostavno debilana i ne preporučam ga nikome. Kažem, poludim kada mi netko servira riješenje vremenskog stroja, poludim !!! 

 

Jeb.te sunce. Sjeb.li su kraj serijala. No dobro, nedavno sam pogledao na poslu sve žive marvelove filmove tako da sam miran par godina. Kada ću opet danas sutra gledati serijal završiti ću ga sa Infinity warom i otići zadovoljan spavati. Ovaj glupavi Endgame si mogu braća Russo zagurati gdje sunce ne sije.

goodye uto 21.5.2019 08:51
Baotica kaže...

Neću stavljati spojlere ali ću popljuvati film.

 

Dakle krenuo sam čitati komentare na forumu i tigao negdje do treće stranice. Komentari su kao i po drugoim forumima, kao film je odličan ali priča ima " rupe ". K.rac ima rupe ! cijeli zaplet i film ne valja zbog tog riješenja svih riješenja kada scenaristi ili pisci nemaju ideju kako razriješiti priču. To famozno putovanje u prošlost Tm. To je definitivno najveća glupost i teorija koja postoji, trump card za svakog idiota koji se ikada bavio pisanjem scenarija ili knjige. To je takva rupčaga znanstvenih dubioza i logičkih zamki da to jednostavno ne drži vodu niti znanstveno, niti razumski.

 

Nisam baš neki pohoditelj kina, tako da pričekam sa filmom da " izađe na netu " u kvalitetnoj snimci, no nisam izdržao pa sam skinuo koliko toliki gledljivi cam rip u 720p, rekoh ako počne dobro prekinut ću gledati nakon cca dvadeset minuta. Jeb. ga pogledao sam film do kraja u cam kvaliteti, nešto što nikada, ali nikada nisam učinio, ne za AAA blockbuster, nego nikada niti jedan film. Toliko je film loš i glup. Da se ne bi krivo shvatili, broj jedan držim da su anglosaksonci zlikovci kakvih je malo na svijetu, no volim gledati te crtić filmove o superjunacima, valjda dijete u meni. Avengersi su praznik za mozak i za oči, i što se mene tiče Avengers infinity war je najbolja završnica serijala koja nam je dostupna. Avengers Endgame je jednostavno debilana i ne preporučam ga nikome. Kažem, poludim kada mi netko servira riješenje vremenskog stroja, poludim !!! 

 

Jeb.te sunce. Sjeb.li su kraj serijala. No dobro, nedavno sam pogledao na poslu sve žive marvelove filmove tako da sam miran par godina. Kada ću opet danas sutra gledati serijal završiti ću ga sa Infinity warom i otići zadovoljan spavati. Ovaj glupavi Endgame si mogu braća Russo zagurati gdje sunce ne sije.

 Pogledao si film u sobici, ito cam verziju i pljujes film?

 

Ok, nije ti sjelo putovanje kroz vrijeme, jel ti sjelo bilo sta drugo? Bilo kakav razgovor, sami kraj, zrva Starka, Cap, bilo sta drugo?

 

Jer napisao si kilometar teksta i rekao si samo da time travel nevalja i to je to. Mozes li barem to pojasniti.

 

Iako, gledajuci sada, film u kojem zena leti na konju i bije ljude, di lik priziva gromove, gdje drvo i rakun pricaju tebi je putovanje kroz vrijeme nezamislivo...

volegradele uto 21.5.2019 09:02

Tko god gleda cam verziju film nije dostojan ni rijeci rec za film ma koliko los bio.
Mislim da to nikad nisam napravio u zivotu pogotovo ne za film koji se jako oslanja na vizualni i audio dozivljaj.

ansha uto 21.5.2019 09:32
volegradele kaže...
Tko god gleda cam verziju film nije dostojan ni rijeci rec za film ma koliko los bio.
Mislim da to nikad nisam napravio u zivotu pogotovo ne za film koji se jako oslanja na vizualni i audio dozivljaj.

Da, ali on uopce ne komentira audio-vizualni dozivljaj.

goodye uto 21.5.2019 09:41
ansha kaže...
volegradele kaže...
Tko god gleda cam verziju film nije dostojan ni rijeci rec za film ma koliko los bio.
Mislim da to nikad nisam napravio u zivotu pogotovo ne za film koji se jako oslanja na vizualni i audio dozivljaj.

Da, ali on uopce ne komentira audio-vizualni dozivljaj.

 Pa problem je sto nista ne komentira. Mislim problem, nije problem, znam da svatko voli nesto drugo, ali reci da je film najlosiji od svij, i pored Dark World, samo radi Time travel... to mi nije jasno. Jos je rako da ce popljuvati film, ali nije samo je rekao da mu ne lazi time travel, ito u filmu o superjunacima. To ne shvatam, zasto uopce gledati superjunake kada ne mozes pregristi neke nelogicnosti.

Inace, imas ne lezi niti jedan taj film o putvanju kroz vrijeme pa ljudi ih opcet gledaju, povratak u buducnost, ku*ac od logike, ali je uspjesan nenormalno.

 

Hocu reci, ako ti se film nije vidio SAMO zbog putovanja kroz vrijeme ona nije ok da ga pljujes, jer je sve ostalo dobro uradio, ali ako ti se nesto drugo nije svidilo, reci sta je to.

Meni je daleko od najboljeg Maervelovog filma, ali mi je film sve ono sto sam ocekivao od zadnjeg u ovom djelu.

Batista uto 21.5.2019 10:31
Baotica kaže...

Neću stavljati spojlere ali ću popljuvati film.

 

Dakle krenuo sam čitati komentare na forumu i tigao negdje do treće stranice. Komentari su kao i po drugoim forumima, kao film je odličan ali priča ima " rupe ". K.rac ima rupe ! cijeli zaplet i film ne valja zbog tog riješenja svih riješenja kada scenaristi ili pisci nemaju ideju kako razriješiti priču. To famozno putovanje u prošlost Tm. To je definitivno najveća glupost i teorija koja postoji, trump card za svakog idiota koji se ikada bavio pisanjem scenarija ili knjige. To je takva rupčaga znanstvenih dubioza i logičkih zamki da to jednostavno ne drži vodu niti znanstveno, niti razumski.

 

Nisam baš neki pohoditelj kina, tako da pričekam sa filmom da " izađe na netu " u kvalitetnoj snimci, no nisam izdržao pa sam skinuo koliko toliki gledljivi cam rip u 720p, rekoh ako počne dobro prekinut ću gledati nakon cca dvadeset minuta. Jeb. ga pogledao sam film do kraja u cam kvaliteti, nešto što nikada, ali nikada nisam učinio, ne za AAA blockbuster, nego nikada niti jedan film. Toliko je film loš i glup. Da se ne bi krivo shvatili, broj jedan držim da su anglosaksonci zlikovci kakvih je malo na svijetu, no volim gledati te crtić filmove o superjunacima, valjda dijete u meni. Avengersi su praznik za mozak i za oči, i što se mene tiče Avengers infinity war je najbolja završnica serijala koja nam je dostupna. Avengers Endgame je jednostavno debilana i ne preporučam ga nikome. Kažem, poludim kada mi netko servira riješenje vremenskog stroja, poludim !!! 

 

Jeb.te sunce. Sjeb.li su kraj serijala. No dobro, nedavno sam pogledao na poslu sve žive marvelove filmove tako da sam miran par godina. Kada ću opet danas sutra gledati serijal završiti ću ga sa Infinity warom i otići zadovoljan spavati. Ovaj glupavi Endgame si mogu braća Russo zagurati gdje sunce ne sije.

 Kakav je to posao sunce ti jebem ? 

Sale_ds uto 21.5.2019 11:06

Dam se kladit da vecina koja trazi nekakvu logiku u marvelovim filmovima o superjunacima (halo, superjunacima) u stvarnom zivotu malo toga rade povedeni logikom..

I ansha, ali ovaj film i svi marvelovi upravo jesu za audio vizualni dozivljaj. To im je i poanta. Gledat tak nes a da je cam rip definitivno kvari dozivljaj jer nisu milioni ulupani u cgi bezveze..