MasterG pet 26.7.2019 21:54
Tkalle kaže...
MasterG kaže...

5. The King's Avatar - neizvjesno čekam treću sezonu, odlična mi je, mnogi ne žele niti pokušavati jer je kineska

Nisam ni primjetio da je izašla druga sezona, može neki sors?

mislio sam na drugu sezonu...greška

prorok ned 1.9.2019 14:27
Demozz kaže...

Jel mi se uopce isplati pogledat trecu i cetvrtu sezonu Tokyo Ghoul-a kad svi govora da je tolko loše?

Ako su ti se svidile prve dve pogledaj. Jednako su loše sve sezone.

MasterG uto 3.9.2019 13:17

Osobno mi je anime bolji od live actiona. Trunčicu je drugačija priča i nekako je ipak to radnja za anime. Ali nikako da dočekam sezonu, već su ju tri puta odgađali 

Brajac04 uto 24.12.2019 17:05

Što se tiče animea, volim pogledati sve, međutim više sam tip za žarn "Slice of Life". Što se tiče takvih vrsta animea definitivno preporučujem "Miss Kobayashi's Dragon Maid". Preporučujem ovaj anime jer mi je nekako prirastao srcu i mogu čak i reći da mi je i najdraži. Možda se nekima neće svidjeti, no ne vidim razlog zašto vam se i nebi svidio. Ako pogledate anime vidit' ćete na što sam mislio. :) Definitivno pogledajte. 

razbukontas pet 27.12.2019 16:12

nisam nis gledao dulje vrijeme i u zadnjih mjesec dana sam tolko tog konzumiro ko ne znam kad zadnji put

Amagi Brilliant Park ako netko nije pogledao doslovna radnja je Kanye West i 50 Cent spasavaju lunapark ciji je sef Queen Latifah, mozda jedan od drazih uradaka KyoAnija

Yuru Camp ili cute girls go camping, nakon kaj sam pogledo ovaj anime u jednom gledanju frend i ja smo doslovno odlucili ic kampirat i otisli na kamp mjesto u plitvice sa satorima i vrecama, 10/10 anime me natjerao da izadjem iz stana i provodim vise vremena vani u prirodi

Prezvakao sam opet sve sezone Yuru Yuria, mozda jedan od meni boljih anime komedija

Pohvatao sam cetvrtupetu sezonu Jojo's Bizzare Adventure, 10/10 svaka sezona ima sve bolju i bolju produkciju

New Game S1 i Sezona 2

ili cute girls develop a game zabavni slice of life bez previse gluposti

SoraYori ili cute girls go to the south pole, koliko god premisa zvuci cudno, jedan od boljih animea koje sam pogledao u zadnje vrijeme, toplo preporucam

prorok sub 28.12.2019 13:44

Oho pa ima tu i dobrog ukusa.

Zima 2018. je bila čudo od sezone. Yuru Camp, SoraYori i Violet Evergarden (i Mitsuboshi Colors, ajd). Ne znam hoćemo li ikad dobiti tako dobru sezonu opet.

SoraYori mi je ušao u top10, i ima jedan od najemotivnijih trenutaka u animeu ikad (zasuze mi oči na sami pomisao onih emailova  )

Yuru Camp jedan od onih chill slice of lifeova koji savršeno pogode atmosferu, preporučam usput Ariu.

A Violet Evergarden je najljepši anime (tv serija, ne film) ikad napravljen. Od najsitnijih zvučnih efekata, glasovne glume, fantastičnog OST-a, pa do još neviđene kvalitete animacije, pozadinskih slika, detalja, efekata. A i neke oneoff priče su bile tear jerkeri. KyoAni je definitivno najbolji studio, jedva čekam film.

AmonZero sub 28.12.2019 14:37

Dajte mi preporuke nekih dobrih ozbiljnih fantasy animea tipa Berserk i Claymore.

Bacio pogled na onaj 7 Deadly Sins i Overlord (1 sezona cijela) i previse mi je to djetinjasto i neozbiljno.

Father_Dougal sub 28.12.2019 15:32

Jako se trudim gledati Carole & Tuesday, koliko god da me zanima premisa, toliko su usrali amerikanizacijom. Idem doslovce korak po korak. Pjesme su vrlo dobre.
Dumbbel nan kilo moteru, ovo sam progutao, glupavo ali zabavno, čovjek dobije volju za ići u teretanu. Ne i ja, doduše, da vas ne lažem :)
Plastic memories, e ovo je stvarno dirljivo, mada na prvi pogled ne djeluje tako...

Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai (ĐIZIS!)... zabavno i dirljivo, malo daje na Monogatari u nekim aspektima. Kaede-chan 

Gorenavedeni YuruYuri - I'm a fan, izašao je nedavno OVA za desetgodišnjicu, YuruYuri Ten, pogledati :) TOOSHINOOO KYOOUKOOOO!
Yuru Camp - čeka se film i druga sezona :) koliko znam, najavljena je i live action drama :)

SoraYori - pa ne mogu slušati soundtrack da suze ne krenu. Jedna od onih serija koje su vrhunski odrađene, kroz radnju, interakciju i razvoj likova, predivan, predivan finale.

MasterG sub 28.12.2019 20:33

Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious - po meni solidan novi anime, klasični NEgejmer style...kad počnete gledat shvatit ćete  - preporuka

The Rising of the Shield Hero - također anime na sličnu tematiku, također solidan - po ozbiljnosti bih rekao i bolji od gornje navedenog - preporuka

nikako da se natjeram pogledat Vinland saga - ima jako dobru ocjenu i mišljenja gledaoca...al kad nisam ja za to ako nije neki SF, iako sam skinuo sve i čeka me 

prorok sub 28.12.2019 21:00
AmonZero kaže...

Dajte mi preporuke nekih dobrih ozbiljnih fantasy animea tipa Berserk i Claymore.

Bacio pogled na onaj 7 Deadly Sins i Overlord (1 sezona cijela) i previse mi je to djetinjasto i neozbiljno.

Probaj Seirei no Moribito. 

Ili gore spomenuti Vinland Saga. Nije fantasy nego historical ali je jako zrelo, iako ima i komičnih trenutaka. Anime sutra završava i to je prvi arc od njih 4 sveukupno (u mangi je upravo počeo posljednji koji će trajat idućih ~5 godina ako je vjerovat autoru)