Night-Spider sub 12.10.2019 00:05

Pozdrav ekipa. Razmišljao sam da se sa Max TV-a prebacim na Total TV pa me zanima kakva su vaša iskustva jer sam čitao prije godinu-dvije uglavnom samo pozitivne komentare 

da su ljudi zadovoljni, pa se nadam da se nisu u međuvremenu pokvarili. Hvala

dastefan sub 12.10.2019 01:36

Šta te konkretno zanima? Ja imam Total TV, najveća zamjerka je što kod jake kiše ili snijega nema signala jer je to ipak prek satelitske. Druga zamjerka je loš EPG, kratki ili nikakav opis emisije/filma. Treća zamjerka titlovi na ekavici na nekim kanalima.

Night-Spider sub 12.10.2019 02:54
dastefan kaže...

Šta te konkretno zanima? Ja imam Total TV, najveća zamjerka je što kod jake kiše ili snijega nema signala jer je to ipak prek satelitske. Druga zamjerka je loš EPG, kratki ili nikakav opis emisije/filma. Treća zamjerka titlovi na ekavici na nekim kanalima.

 

Pa kakav je sa ponudom kanala? Znači ne kvari se ovako često tipa da je loš signal i to? Ovo ostalo što si naveo mi je nekako i zanemarivo..

Posmatrač sub 12.10.2019 08:26
Night-Spider kaže...
dastefan kaže...

Šta te konkretno zanima? Ja imam Total TV, najveća zamjerka je što kod jake kiše ili snijega nema signala jer je to ipak prek satelitske. Druga zamjerka je loš EPG, kratki ili nikakav opis emisije/filma. Treća zamjerka titlovi na ekavici na nekim kanalima.

 

Pa kakav je sa ponudom kanala? Znači ne kvari se ovako često tipa da je loš signal i to? Ovo ostalo što si naveo mi je nekako i zanemarivo..

 https://totaltv.hr/

 

Lil Dice sub 12.10.2019 11:17

Total ima puno bolju ponudu od Max Tv Sat u osnovnom paketu. 20-ak HD kanala, 4 Sportkluba, Eurosport 1 2... Max Tv je po meni neisplativ osim ako nisi stariji korisnik pa imaš onaj Osnovni Extra paket gdje ima malo više programa ili ako ti je baš sila za HNL i EL.

 

Što se signala tiče, Totalovi transponderi jesu slabiji od Maxovih i A1, ali izdrže i slabiju kišu ako je dobro namontirana antena. O A1 Sat ne bih uopće govorio jer imaju najgoru ponudu koja ne vrijedi ni 50kn.

 

I da, Total zna ubacit neki zanimljivi novi kanal tu i tamo dok kod Maxa to ide na kapaljku, zadnji program koji su stavili je Laudato TV 

ihush ned 13.10.2019 19:48
Night-Spider kaže...

Da li su ok iskustva sa serviserima po pitanju ažurnosti ako budem imao problem specfično za Istarsku županiju?

 -nema.. tj firma j eu propadanju već godinama, ove godine su imali 'akciju' unaprijed za 5 godina uz max popust za 1.500kn .. isplati se ali zaboravi na podršku i sl naprotiv, moguće da nestanu uskoro ili da će raditi idućih sto godina..

-svi operateri imaju istu/sličnu ponudu za čitavu regiju, kvaliteta, izbor kanala, titlovi.. total ima recimo najveću ponudu ali te realno ne zanima loviš li 100 ili 200 kanala.. nego ono što želiš gledati a to bi bilo cca 20-30 dobrih kanala .. ili kao kad nitko ne prenosi nogometnu utakmicu zbog prava prijenosa.. tad ti ništa ne znači ta razlika.

-isplati se, postaviš sat. sustav (besplatno, dobiješ uz ugovor + posljednja ponuda za 5g..) i to je to.. tj možeš staviti svoju sat.antenu (veću-kvalitetno pjačalo..) i tako eliminiraš loše vremenske uvjete kao razlog smetnji (ali neki prekidi su neizbježni, jer svi reemitiraju iste kanale + kad se desi prekid, tad ga imaju svi, pa i evotv .. tj nije problem tad slanje nego onaj signal koji operater prima i treba reemitirati tebi, ako je tu prekid, tad ga imaju svi neovisno zemaljska, sat, iptv, kabel..

-idući je bnet-coax, pa maxtv.. ali samo ako imaš dobre žice-optiku/kvart tj ovisi o centrali i broju korisnika, opterećenje dok se u nekim kvartovima godinama neće ništa mijenjati neki kvartovi možda već imaju optiku itd.. sat. je tu u prednosti jer možeš biti bilo gdje i imati kvalitetnu opremu, ali može i svaka kiša-prekid biti problem.. + možda sutra stave ključ u bravu i se moraš opet snalaziti.