Televizijski signal (DVB-T/C/S, IPTV, HD, 3D)

Discovery i AXN su ukinuti na Evo TV,Max TV?

Kranjska ned 3.11.2019 07:46
Night-Spider kaže...

Pozdrav. Zanima me zašto ukinu te programe bez ikakve obavjesti i najave, i da li znate gdje mogu vidjeti te programe.

Ne znam da li ima na Total TV? Hvala

 Na TotalTV imaš sve kanale Discovery grupacije, pošto sam ja na maxtv i isto ih nemam snašao sam se sa jednom vrlo kvalitetnom ilegalnom IPTV uslugom pa ih sve imam sad na taj način sve.

Marko :D ned 3.11.2019 11:00
Night-Spider kaže...

Pozdrav. Zanima me zašto ukinu te programe bez ikakve obavjesti i najave, i da li znate gdje mogu vidjeti te programe.

Zato što je HT preuzeo EvoTV, a isti već duže vrijeme u svojoj ponudi nema kanale Discovery Networksa (uključujući Eurosport 1 i Eurosport 2). EvoTV je imao Discovery i Eurosport kanale dok ih nije preuzeo HT; sada su zamijenjeni novima (umjesto Eurosporta ide Arena Sport 1 i 2, a umjesto Discoveryja ide Viasat Epic Drama).

ATJLučko ned 3.11.2019 18:49
Night-Spider kaže...

Pozdrav. Zanima me zašto ukinu te programe bez ikakve obavjesti i najave, i da li znate gdje mogu vidjeti te programe.

Ne znam da li ima na Total TV? Hvala

Upravo sam provjerio na T-Com MAX TV i uočio da AXN ima, na 311 kanalu regularno na 326 AXNspin! 

Što se tiče "Discovery Chanel", vidim na kanalu broj 60 BBCearthHD kao i BBCearth na 116, 100 National Geographic!