Bug

Rezultati na Bugovom geek testu

Assassin sri 2.7.2008 11:21
buky kaže...

Ma test je bzvz ne kuzim ni kako se boduje, neka malo pojasne to mnogima na forumu to nije jasno

 Za svaki tocan odgovor dobijes 1 bod, osim za pitanja sa zvijezdicama u kojima treba nesto poslozit po redu, u tim se pitanjima (ako si sve tocno poslozio) dobije 4 boda.
Dwyane Wade čet 3.7.2008 20:15

Svaka čast na onom pitanju sa Lakersima (iako ste trebali staviti "Kolko su puta Celticsi osvojili naslov?" jer su ga i ove godine osvojili i u finalu pomeli Lakerse - gledao sam kao vatreni pristaša Celticsa) i onom sa hrvatskom košarkom (jadna je i bijedna ali ipak). Za ovo za hrvatsku košarku većina je možda (ako ništa drugo ljudi logički se malo da zaključiti) većina i znala riješiti ali ovo za lakerse sumnjam - jedino oni koji prate NBA a drago mi je da sam ja među njima (valjda tih 1% ljudi koji prate NBA i njenu povijest, čitali izmrli Magazin Košarku koji inače ugašen nakon EP-a u Podgorici ali to sad nije toliko bitno, i fanatično čitaju BUG svaki mjesec). Svaka pohvala redakciji koja se inače prezentira kao hrpa geekova (bez uvrede naravno) ali Miro je mislim u jednom uvodniku rekao da sport (nogomet, ligu prvaka precizirat ću) prate jednino on i drug Oleg?!

miki1981 pon 6.12.2010 18:06
Assassin kaže...

Ma bezveze je test! Uopce nema veze ni sa cim! Mogli su oni to puuuno bolje napravit! Ovo mi vise lici na nekakvu parodiju na test!

 

buky kaže...

Ma test je bzvz ne kuzim ni kako se boduje, neka malo pojasne to mnogima na forumu to nije jasno

Pa to je Geek test...nije ni napravljen sa namjerom da ga svi kuže, ili da svi razumiju kako se boduje...shvatite...GEEK test, a ne test za svakoga...

vexx5555 pon 6.12.2010 22:30

Napokon su i meni došli rezultati-50 %. Ja zadovoljan (ne zadovoljen, ali što se tu može{#}) posebno jer nisam koristio nikakvu pomoć i jer mi je pola pitanja nepoznato. Inače na pitanje u vezi mobitela koji koristi iTunes odgovor je Motorola.

vexx5555 ned 12.12.2010 20:05
goodie kaže...

Nisam još dobio rezultate, a poslao prije tjedan dana....zašto?

 I ja sam imao problema sa tima. Moraš se javiti Miri i reći mu da ti pošalje na neku drugu adresu. Meni je probavao barem 50 puta slati na jednu i nije htjelo sve dok nisam poslaop drugu adresu.