bokile ned 3.10.2010 21:44

Mnogi koji prate forum primetili su da stalno pisem kako mi je bug omiljeni casopis. I jeste. Zanima me postoji li neki nacin da se ja (koji sam inace u Srbiji) dokopam BUG majice, rado bih je kupio...Znam da u praksi ne prodajete, ali....znam da majice dobijaju oni za pisma, ali mislim da nisam bas toliko pismen da sastavim takvo pismo, pa bih kupio....Smijeh

 

icecold ned 3.10.2010 22:39
bokile kaže...

Mnogi koji prate forum primetili su da stalno pisem kako mi je bug omiljeni casopis. I jeste. Zanima me postoji li neki nacin da se ja (koji sam inace u Srbiji) dokopam BUG majice, rado bih je kupio...Znam da u praksi ne prodajete, ali....znam da majice dobijaju oni za pisma, ali mislim da nisam bas toliko pismen da sastavim takvo pismo, pa bih kupio....Smijeh

 

+1

Smijeh

sirka666 ned 3.10.2010 23:14
bokile kaže...

Mnogi koji prate forum primetili su da stalno pisem kako mi je bug omiljeni casopis. I jeste. Zanima me postoji li neki nacin da se ja (koji sam inace u Srbiji) dokopam BUG majice, rado bih je kupio...Znam da u praksi ne prodajete, ali....znam da majice dobijaju oni za pisma, ali mislim da nisam bas toliko pismen da sastavim takvo pismo, pa bih kupio....Smijeh

 

Također zanima me jeli moguće kupit/naručit majcu na bug?

denix ned 3.10.2010 23:22
micho kaže...

Hehe, ja sam ponosni vlasnik BUG čarapa. Kupio sam jednom Bug sa slomljenim DVD-om, pa sam im poslao mail i za par dana stigao postom novi DVD i BUG čarapeSmijeh

to moram vidjeti. Daj slike :D

Captain.Price ned 3.10.2010 23:37
bokile kaže...

Mnogi koji prate forum primetili su da stalno pisem kako mi je bug omiljeni casopis. I jeste. Zanima me postoji li neki nacin da se ja (koji sam inace u Srbiji) dokopam BUG majice, rado bih je kupio...Znam da u praksi ne prodajete, ali....znam da majice dobijaju oni za pisma, ali mislim da nisam bas toliko pismen da sastavim takvo pismo, pa bih kupio....Smijeh

 

Posalji modovima poruku, i kucnu adresu i placi,jednostavno placi doslovno placi preko buga i vidjet ces da ce ti dati!

 

(Provjereno)

vexx5555 ned 3.10.2010 23:40

Ja sam skroman-može jedna krpica za naočale sa natpisom Bug?!

 

Ma šta krpica, može i komad tkanine veličine 5x6 sa natpisom Bug.

 

Ma bilo šta sa natpisom Bug...još plačem za skuterom (Bugokuter)...Plač 

 

 

XXX-Man ned 3.10.2010 23:53
Don Kihoty kaže...
XXX-Man kaže...

ja bi tange za curu s BUG logom Cool

lol

Slažem se, i ja bi to...

 

Ali ne od tkanine, nego od bonbona, tako da ih mogu pojesti dok uživam.Cool

(a usput gledam BUG jelte)

WIN :D