Automobili

Audio,video i foto oprema u autu

crna.pantera0406 čet 3.12.2015 17:14

pozdrav svima,

 

trebala bi pomoc, znaci sutra kupujem svoj prvi autic opel astru 1,7 cdti, i prije nego pošteno sijednem u njega želim si ga malo spigecati, a počinjem naravno od muzike u autu, pa bi mi trebala vaša pomoć pri odabiru nekog uređaja koji bi osim CD ( to ubiti ni netreba primati ) mogao primiti usb i recimo da mogu spojiti mobitel na taj uređajčić,pa npr i mozda javiti se na mob preko tog uredjaja pa da se čuje na zvucnicima, i da ima obavezno dobru navigaciju.. znaci treba mi nesto 5 u 1 =) multipraktik, da nemoram posebno kupovati radio, posebno navigaciju, pa posebno neki tablet i bla bla bla.... dala bi max 1500kn , ali i to mi je previse, ali mozda i previse trazim pa ajde toliko bi dala...  i to bi ugradila umjesto onog orginalnog radia od Opela... trazila sam malo po njuskalu, ali ne kuzim se tako da nasla sam 5 komponenti koje bi ja spojila u jednu =D

 

slobodno ako nađete jeftinijije, ili ako ne postoji nesto takvo sto ja trazim za te novce, neki drugi savjet kako to skombinirati da dobim bar nesto slicno tome=)

matkoGSi čet 17.12.2015 21:38

OEM radio-navigacija sistem,imaš na ebay toga ko pljeve,em je original em će izgledat najljepše

sad da je navigacija dobra,neznam za astru H,za astruj J je super (zove se navi600 za jednu mapu,eventualno dvije,neznam) i navi900 za cijelu europu

 

sad neznam koji model kupuješ