roach uto 29.5.2018 11:30

Može li mi netko objasniti kako je ispit iz prometnih propisa 240 kuna? Gledam na internetu i nigdje ne piše taj iznos, nego 130 i nešto sitno kuna. Čak gledam i HAK stranicu gdje piše da je 118 kuna. Autoškola traži da im donesemo 240 kuna i onda nas oni prijave na ispit u HAK

NJUSKA uto 29.5.2018 12:15

Ispit iz prometnih propisa 147,30kn.
Trebao si dobit uplatnicu od autoškole, kad uplatiš mailom pošalješ školi da si uplatio. Tek onda oni prijave Haku da izlazis na ispit. Na ispit nosiš tu uplatnicu (uvjerenje da si uplatio izlazak na ispit) i knjižicu autoškole. Možeš napisati koja je to autoškola koju pohađaš.

roach uto 29.5.2018 12:28

• Nisam dobio uplatnicu. Već moram donijeti 240 kuna u školu i oni će obaviti sve što treba za ispit. Oni su nas sve prijavili za ispit, vjerojatno onda uzimaju novce od svakoga i ostave sebi tih 100 kuna.

Yenkungu sri 7.11.2018 13:53

Pozdrav,

referirajući se na vijest iz studenog 2017. godine u kojoj se navodi da "autoškole mogu od 2018. samostalno određivati tržišne cijene, što bi moglo dovesti i do konačnog sniženja cijena", zanima me zna li netko je li došlo do ikakvih promjena u ovih godinu dana?

MazikeeN pon 14.1.2019 18:01

pocela polagati 2012,platila puni iznos u kešu,i nakon sto nisam mogla proci propise sam od razocaranja odustala,nije me bilo briga za tih 1000€ koje sam dala,sad bi ponovno isla,javila sam se u tu auto skolu i kaze da mogu nastaviti,iako sam ja u ugovoru procitala da se poloziti mora u roku godine dana...?? nije mi jasno..?

MGloc čet 17.1.2019 19:12

Za propise sam vjezbao na online testovima ima ih hrpa na internetu sa 38 pitanja , vrtio sam ih po cijele dane prije polaganja ispita polozio sam ih iz drugog pokusaja , knjigu sto sam dobio procitao mozda jednom.Pruzanje prve pomoci ne znam ni sam kako sam polozio jer sam knjigu samo prolistao.A voznju sam polozio iz prve iako su prvi sati voznje bili katastorfalni da sam znao proljev dobit kada bi me instruktor nazavo i rekao da idemo na voznju.Covjek mora uzet vremena i strpljenja tad ide sve.

hellpboyz pon 25.3.2019 10:09

Pozdrav vozim negdje vec 20h i svaki put u panici kod kruznog ubacim u prvu i cinim uvjek tu gresku i kada stisnut kocnicu jer ja prvo kvacilo pa kocnica molim vas za pomoc

Aportus pon 25.3.2019 10:22

Desetak metara prije kruznog ubacim u drugu, malo usporim, stisnem kvacilo i za to malo vremena pogledam jel tko usao u kruzni, ako nije, maknem nogu sa kvacila i lagano po gasu zadem u njega. Ako ima snijega, bacim u bok al ne preporucujem ti ovo zadnje

Dex.pwn pet 23.8.2019 00:32

Evo pošto sam nedavno završio polaganje B kategorije pa da napišem svježe informacije koliko polaganje zapravo košta.

• Liječnički pregled: 440kn (cifra je zaokružena na prvu veću, ne sjećam se točno koliko je). Vrijedi 18 mjeseci, dakle možete više kategorija polagati s njome, samo treba napomenuti da je za te i te kategorije(recimo B i A2)
  • Test iz prometnih propisa: 147.50kn
  • Test iz prve pomoći: 118.75kn
  • Taksa: 100kn(za ovo nemam pojma, prvi put čujem)
  • Predavanja iz prve pomoći: 540kn
  • Ispit UV(vožnja): 160kn
  • Ispitni sat: 236.25kn (ili šta je već, plaćeno je autoškoli)
  • Upravna pristojba: 15kn(za vađenje dozvole)
  • Redovni postupak: 151kn (za vađenje dozvole)
  • UKUPNO: 1908.50kn

NAPOMENA: Na gore navedenu cifru ide cijena predavanja iz autoškole(cijena više nije fiksna tako da to varira od autoškole do autoškole).

Uskoro stiže i za A2.