Automobili

Najjeftinije riješenje za urediti auto

love2ml86 pon 13.5.2019 20:02

Pozdrav,

 

trebao bih savjet ljudi koje se više kuže, naime imam narančasti auto kojem je na manjim mjestima boja izblijedila a na nekim izgleda kao da je netko sa šmirgl papirom prošao kružnim pokretima.

 

Nemam nažalost sada slike, a moje pitanje bi bilo, koji bi bio najjeftiniji način da ga napravim da liči na nešto, lakiranje, nekakve naljepnice ili gumena boja u spreju?

 

Imate li vi kakvu treću ideju?

Posmatrač pon 13.5.2019 20:04
love2ml86 kaže...

Pozdrav,

 

trebao bih savjet ljudi koje se više kuže, naime imam narančasti auto kojem je na manjim mjestima boja izblijedila a na nekim izgleda kao da je netko sa šmirgl papirom prošao kružnim pokretima.

 

Nemam nažalost sada slike, a moje pitanje bi bilo, koji bi bio najjeftiniji način da ga napravim da liči na nešto, lakiranje, nekakve naljepnice ili gumena boja u spreju?

 

Imate li vi kakvu treću ideju?

 poliranje?

love2ml86 pon 13.5.2019 20:06
Posmatrač kaže...
love2ml86 kaže...

Pozdrav,

 

trebao bih savjet ljudi koje se više kuže, naime imam narančasti auto kojem je na manjim mjestima boja izblijedila a na nekim izgleda kao da je netko sa šmirgl papirom prošao kružnim pokretima.

 

Nemam nažalost sada slike, a moje pitanje bi bilo, koji bi bio najjeftiniji način da ga napravim da liči na nešto, lakiranje, nekakve naljepnice ili gumena boja u spreju?

 

Imate li vi kakvu treću ideju?

 poliranje?

I to mi je palo napamet ali ako je mrvicu boja izblijedila na djelovima pretpostavljam da je to dubinski odnosno da poliranje ne bi pomoglo?