Čitatelj sri 24.7.2019 12:49

Cestitke na prinovi.

S obzirom da ces imati bebaca, tj. djete, moj savjet ti je ipak nesto malo vece,

radi kolica i sveg ostalog sto ces morati imati sa sobom.

Tipa Avensis je bas pravi obiteljski automobil,

zena ga moze pretrpat, i jos ti ostane mjesta za stvari.

https://www.autoscout24.hr/ponude/toyota-avensis-combi-1-8-multidrive-edition-benzin-crna-8737e032-bdc3-49bd-ba80-208f757cbe77?cldtidx=2

Takodjer ti je C-Max (Grand) ti je prilicno dobar odabir kao obiteljski automobil.

Osobito Grand verzija sa kliznim vratima. I B-Max takodjer ima klizna, ubacivanje sjedalice nikad nije bilo lakse.

hackyuz pet 26.7.2019 13:02

Hvala!

Da ja isto zeni govorim da uzmemo karavancic neki ali ona je tek polozila nedavno i malo joj je tesko vozit veliko auto ona bi nesto manje u stilu nekog hyundaia i30, kia ceed , kaze mozda ford focus... tako da nije na meni nesmin trudnici stat na zulj ona bira :D ... pa evo da vas pitam oko tih auta gledam hyundaia i30 vidim dizel je skuplji od benzinca kako tu stvari stoje ? .. sta mi vi preporucate oko ovih par auta sta da gledam i tako ... znam da su i30 i ceed doslovno ista auta djelovi motor itd ... 

hvala vam unaprid na trudu !! 

Čitatelj pet 26.7.2019 13:10

Veci auto se lakse vozi od manjeg - manji auto se lakse parkira od veceg (osim ako ima jako veliki radijus okretanja, onda je teze parkirati i manji automobil).

Tko placa taj i bira vozilo. Da se moju babu pita, vozili bi Fiat 500. Al dok ja placam auto, ja ga i biram.