Paolo Maldini uto 28.5.2019 09:28
Jakovp kaže...
Paolo Maldini kaže...

Da ne otvaram novu temu, ovdje ima najviše korisnika.

Neka grupa procjena motora Tomos BT 50, ne radi mu 3. brzina, treba ispjeskariti rezervoar, maska je čitava i solidno očuvana, sjedalo nanovo presvučeno, ima papire.

Između 300 i 400€.

Tnx!

minarelli čet 30.5.2019 07:26
bunker kaže...

@minarelli

Misliš na markušića ?

Pogledaj si eventualno apriliu rally, nade ih se za male novce a vrlo kvalitetan i pouzdan skuter, frend ju ima, gore je kit 70cc i to ide jako dobro. Zracno hladena masina pa imas manje brige jer nema antifriza, kilera, indikatore nikakve itd

bunker ned 2.6.2019 13:06

@minarelli

Ma 15 god stare su od 500 do 900 eura po oglasnicima.... 

I dalje naginjem novom, sa cijenom cca 12000 kn, a ro su sym, peugeot i kymco.  Delam cjele dane pa moram koju subotu slobodnu uvatiti da obidjem ta tri prodavača da vidim koji kaj točno daje uz motor, oooust neki i sl.... 

Cjene su im tu negdje, jedino neznam imali li medju njima kakvih razlika u kvaliteti i pouzdanosti. Svi su 4T 50.

minarelli pon 3.6.2019 10:26

Onda sretno, ne znam kaj da ti drugo velim, oko kvalitete se ne zamaraj jer sve ti je to danas kina, nema tu neke kvalitete nego ovisi kakve si sreće, ali rekao bi da kymco ipak malo odskače po kvaliteti pa baci oko na njega, moj skuter je bio dosta skuplji od cifre koju misliš dat pa sam praktički od početka imao velikih problema, natezanja sa ovlaštenim, na kraju nije valjalo dok se sam nisam primio šarafcigera, neko naleti na dobar primjerak, neko na šrot

Samo sa 50ccm 4t ćeš bit ko topovsko meso u prometu, čak i s odblokiranim, isfrustrirat će to kad tad, ubiti vrlo brzo nakon kaj shvatiš da će te 95% prometa pokušat pregazit čim izađeš na cestu

Pislje uto 23.7.2019 08:59

To bi ti bio viktor motosport,

Trenutno mozes dobiti icon airmada, provjereno dobra kaciga u tom cijenovnom rangu za 1500kn i jos ide 20% dolje.

od njih znam da su mesh jakne ok imas overlord primary za 1000 kn,

ja imam icon pursuit  kozne rukavice, ok su za grad i ljeto ali ako šljokneš nemoj se zavaravati, to nije ozbiljna rukavica i neće te ništa posebno zaštititi, ja sam svoje uzeop od ovog tipa za 160 kn https://www.njuskalo.hr/moto-rukavice/kozne-moto-rukavice-oglas-22001135 i zadovoljan sam.

To ti je ok od icona kolko ja znam. uzmi neke cizme na njuski mozes cak nac alpinestar ili sidi za male pare. npr https://www.njuskalo.hr/moto-cizme/sidi-cizme-oglas-29003226

Dex.pwn uto 23.7.2019 10:37

Za kacigu ciljam na Variant modele.
Čizme mi ne trebaju, bar ne u početku jel smatram da su previše za običnu gradsku vožnju.
Rukavice ciljam do 500kn
Jakna do 2k a kaciga 3.5k

Dex.pwn uto 23.7.2019 16:02
Pislje kaže...

Uzmi bar neke ozbiljne moto cipele ili tenisice iznad gležnja koje se dobro vežu. hi viz prsluk je dzabe a dobar je sejfti fećur

Hi Viz a-a

Realno opet te neće vidjeti.

Budem kroz godina uzeo cipele, no to mi je onda više oprema za stazu.